odjava | registracija PARTENERI: 1x2tip.com | Tenis rezultati uživo
Antalya VI 2018 / Turkey, tvrda podloga , ATP Antalya VI 2018 Tenis live kvalifikacije |
|||||||||||
12.02.18 08:00 |
osmina-finala | Karregat Dominique (NLD) (894) | 46.21% | 2 | 6 | 6 | 1.63 | I H2H O AI | |||
Pirok Alexa (HUN) (962) | 53.79% | 0 | 4 | 0 | 2.04 | ||||||
12.02.18 08:00 |
osmina-finala | Serban Raluca Georgiana (CYP) (386) | 56.05% | 2 | 6 | 6 | 1.09 | I H2H O AI | |||
Piskun Oleksandra (UKR) (895) | 43.95% | 0 | 4 | 0 | 5.16 | ||||||
12.02.18 08:00 |
osmina-finala | Tatachar Venugopal Dhruthi (IND) (729) | 61.98% | 2 | 6 | 6 | 1.54 | I H2H O AI | |||
You Mi Zhuoma (CHN) (943) | 38.02% | 0 | 0 | 0 | 2.23 | ||||||
12.02.18 08:00 |
osmina-finala | Ni Ma Zhuoma (CHN) (771) | 47.75% | 2 | 6 | 6 | 1.15 | I H2H O AI | |||
Melgers Annick (NLD) | 52.25% | 0 | 2 | 2 | 4.04 | ||||||
12.02.18 08:00 |
osmina-finala | Branstine Carson (CAN) (992) | 62.86% | 2 | 6 | 6 | 1.34 | I H2H O AI | |||
Ayukawa Mana (JPN) (779) | 37.14% | 0 | 4 | 3 | 2.72 | ||||||
12.02.18 10:00 |
osmina-finala | Lee Eunhye (2000) (KOR) | 48.84% | 2 | 7 | 6 | 1.80 | I H2H O AI | |||
Vukovic Daniela (CHE) (1099) | 51.16% | 0 | 5 | 1 | 1.81 | ||||||
12.02.18 08:00 |
osmina-finala | Orpana Oona (FIN) | 47.43% | 2 | 6 | 7 | 1.65 | I H2H O AI | |||
Rittberger Sabrina (DEU) (1132) | 52.57% | 0 | 4 | 6 (4) | 1.99 | ||||||
12.02.18 08:00 |
osmina-finala | Mu Shou Na (CHN) (988) | 34.31% | 2 | 6 | 7 | 2.82 | I H2H O AI | |||
Clerici Giada (ITA) (877) | 65.69% | 0 | 1 | 5 | 1.34 | ||||||
11.02.18 ?? |
2. kolo | Branstine Carson (CAN) (992) | 2 | 6 | 6 | I H2H O AI | |||||
Ovcharenko Ekaterina (RUS) (1252) | 0 | 3 | 1 | ||||||||
11.02.18 ?? |
2. kolo | Lee Eunhye (2000) (KOR) | 2 | 6 | 6 | I H2H O AI | |||||
James Akilah (USA) (819) | 0 | 1 | 3 | ||||||||
11.02.18 ?? |
2. kolo | Vukovic Daniela (CHE) (1099) | 2 | 6 | 6 | I H2H O AI | |||||
Visscher Stephanie Judith (NLD) | 0 | 4 | 3 | ||||||||
11.02.18 ?? |
2. kolo | Orpana Oona (FIN) | 2 | 6 | 6 | I H2H O AI | |||||
Zhang Yukun (CHN) (875) | 0 | 3 | 1 | ||||||||
11.02.18 ?? |
2. kolo | Rittberger Sabrina (DEU) (1132) | 2 | 7 | 6 | I H2H O AI | |||||
Zotta Ana Maria Alexandra (RUS) (1252) | 0 | 5 | 1 | ||||||||
11.02.18 ?? |
2. kolo | Clerici Giada (ITA) (877) | 2 | 6 | 6 | I H2H O AI | |||||
Gadient Nicole (CHE) (1217) | 0 | 1 | 3 | ||||||||
11.02.18 ?? |
2. kolo | Mu Shou Na (CHN) (988) | 2 | 6 | 4 | 6 | I H2H O AI | ||||
Vaneva Zinovia (BGR) (1217) | 1 | 4 | 6 | 3 | |||||||
11.02.18 ?? |
2. kolo | Karregat Dominique (NLD) (894) | 2 | 6 | 6 | I H2H O AI | |||||
Nakayama Saki (JPN) | 0 | 1 | 0 | ||||||||
11.02.18 ?? |
2. kolo | Pirok Alexa (HUN) (962) | 2 | 6 | 6 | I H2H O AI | |||||
Gal Anja (SVN) | 0 | 2 | 1 | ||||||||
11.02.18 ?? |
2. kolo | Ayukawa Mana (JPN) (779) | 2 | 6 | 6 | I H2H O AI | |||||
Kajevic Ena (HRV) (1132) | 0 | 1 | 3 | ||||||||
11.02.18 ?? |
2. kolo | Melgers Annick (NLD) | 2 | 2 | 7 | 6 | I H2H O AI | ||||
Tona Miriana (ITA) (1071) | 1 | 6 | 6 (4) | 4 | |||||||
11.02.18 ?? |
2. kolo | Serban Raluca Georgiana (CYP) (386) | 2 | 6 | 6 | I H2H O AI | |||||
Pogribnyak Nataliya (UKR) (1251) | 0 | 0 | 0 | ||||||||
11.02.18 ?? |
2. kolo | Piskun Oleksandra (UKR) (895) | 2 | 6 | 6 | I H2H O AI | |||||
Tuayeva Alana (RUS) | 0 | 2 | 3 | ||||||||
11.02.18 ?? |
2. kolo | Tatachar Venugopal Dhruthi (IND) (729) | 2 | 6 | 6 | I H2H O AI | |||||
Nab Annelou (NLD) | 0 | 3 | 2 | ||||||||
11.02.18 ?? |
2. kolo | You Mi Zhuoma (CHN) (943) | 2 | 6 | 6 | I H2H O AI | |||||
Surkova Nasty (RUS) | 0 | 1 | 2 | ||||||||
11.02.18 ?? |
2. kolo | Ni Ma Zhuoma (CHN) (771) | 2 | 6 | 6 | I H2H O AI | |||||
Koczotowska Martyna (POL) | 0 | 0 | 0 | ||||||||
10.02.18 ?? |
1. kolo | Nab Annelou (NLD) | 2 | 6 | 6 | I H2H O AI | |||||
Cavero Roeper Jocelijn (NLD) | 0 | 2 | 1 | ||||||||
10.02.18 ?? |
1. kolo | Surkova Nasty (RUS) | 2 | 6 | 6 | I H2H O AI | |||||
Fanani Shoval (ISR) | 0 | 4 | 1 | ||||||||
10.02.18 ?? |
1. kolo | Melgers Annick (NLD) | 2 | 6 | 6 | I H2H O AI | |||||
Habibi Ameshi Negar (IRN) | 0 | 0 | 0 | ||||||||
10.02.18 ?? |
1. kolo | Ovcharenko Ekaterina (RUS) (1252) | 2 | 6 | 6 | 6 | I H2H O AI | ||||
Oral Seven (TUR) | 1 | 3 | 7 (8) | 2 | |||||||
10.02.18 ?? |
1. kolo | Lee Eunhye (2000) (KOR) | 2 | 6 | 6 | I H2H O AI | |||||
Palcatova Barbora (SVK) | 0 | 0 | 2 | ||||||||
10.02.18 ?? |
1. kolo | Visscher Stephanie Judith (NLD) | 2 | 6 | 6 | I H2H O AI | |||||
Solomatina Arina (RUS) | 0 | 4 | 3 | ||||||||
10.02.18 ?? |
1. kolo | Zotta Ana Maria Alexandra (RUS) (1252) | 2 | 6 | 6 | I H2H O AI | |||||
Mulalic Ema (BIH) | 0 | 1 | 2 | ||||||||
10.02.18 ?? |
1. kolo | Gadient Nicole (CHE) (1217) | 2 | 6 | 6 | I H2H O AI | |||||
Kaya Balsen (TUR) | 0 | 1 | 0 | ||||||||
10.02.18 ?? |
1. kolo | Vaneva Zinovia (BGR) (1217) | 2 | 0 | 6 | 6 | I H2H O AI | ||||
Williford Kelly (DOM) (1141) | 1 | 6 | 3 | 3 | |||||||
10.02.18 ?? |
1. kolo | Gal Anja (SVN) | 2 | 6 | 6 | I H2H O AI | |||||
Safarova Zuleykha (AZE) | 0 | 0 | 1 | ||||||||
10.02.18 ?? |
1. kolo | Kajevic Ena (HRV) (1132) | 2 | 6 | 6 | I H2H O AI | |||||
Morganti Gaia (ITA) | 0 | 0 | 0 | ||||||||
10.02.18 ?? |
1. kolo | Tuayeva Alana (RUS) | 2 | 6 | 7 | I H2H O AI | |||||
Yang Yifei (CHN) | 0 | 3 | 6 (4) |