Login | Register    PARTNERS: 1x2tip.com | Tennis score live | Live score

Tennis Prediction - English
  • Tennis Prediction - English
  • Tennis Prediction - Deutsch
  • Tennis Prediction - Românã
  • Tennis Prediction - Italiano
  • Tennis Prediction - Polski
  • Tennis Prediction - Español
  • Tennis Prediction - Magyar
  • Tennis Prediction - Èesky
  • Tennis Prediction - Slovensky
  • Tennis Prediction - Hrvatski

Tennis odds 02.10.22


«« 02.10.22 »»

ATP SINGLES

Soul / South Korea
prize / money : 1237 000 USD
07:30 Nishioka Yoshihito (JPN) (56) 2 6 7 2.38 IT
Shapovalov Denis (CAN) [4 BYE] (24) 0 4 6 (5) 1.62
Tel Aviv / Izrael
prize / money : 1019 000 USD
17:30 Djokovic Novak (SRB) [1 BYE] (7) 1.26 IT
Cilic Marin (HRV) [2 BYE] (16) 4.20
Sofia / Bulgaria
prize / money : 400 000 USD
15:30 Rune Holger (DEN) [5] (31) 1.53 IT
Huesler Marc-Andrea (CHE) (95) 2.60
Orleans / France
prize / money : 150 000 USD
16:10 Halys Quentin (FRA) [4] (84) 2.00 IT
Barrere Gregoire (FRA) (153) 1.81
Buenos Aires (XI) / Argentina
prize / money : 54 000 USD
18:00 Cerundolo Juan Manuel (ARG) (178) 1.72 IT
Ugo Carabelli Camilo (ARG) [4] (118) 2.13
Lisbon (VI) / Portugal
prize / money : 43 000 USD
12:10 Cecchinato Marco (ITA) [5] (137) 2 6 6 1.64 IT
Van Assche Luca (FRA) [Q] (289) 0 3 3 2.26
Tay Ninh III / Vietnam
prize / money : 25 000 USD
05:00 Hsu Yu Hsiou (TAI) [2] (380) 2 6 6 2.41 IT
Ly Nam Hoang (VNM) [1] (275) 0 3 2 1.51
Ibague / Colombia
prize / money : 25 000 USD
17:00 Lama Gonzalo (CHL) [1] (295) 2.15 IT
Heide Gustavo (BRA) [3] (449) 1.64
Kashiwa / Japan
prize / money : 25 000 USD
05:00 Kawakami Rimpei (JPN) [6] (608) 1 2.18 IT
Noguchi Rio (JPN) [1] (290) ret. 0 1.62
Forbach / France
prize / money : 15 000 USD
14:30 Rehberg Max Hans (DEU) (687) 2 6 6 1.37 IT
Gomez Federico Agustin (ARG) [7] (652) 0 4 2 2.88
Sabadell / Spain
prize / money : 15 000 USD
11:40 Alcala Gurri Max (ESP) (613) 2 6 6 2.97 IT
Lopez San Martin Alvaro (ESP) [3] (458) 0 4 1 1.35
Albuquerque / USA
prize / money : 15 000 USD
20:00 Wallin Olle (SWE) (1795) 1.93 IT
Rajski Maciej (POL) [4] (820) 1.75
Sharm El Sheikh XII / Egypt
prize / money : 15 000 USD
10:00 Tkemaladze Zura (GEO) (904) 2 6 6 2.45 IT
Serafini Marcello (ITA) [3] (528) 0 1 4 1.49
Cancun XII / Mexico
prize / money : 15 000 USD
16:30 Tomic Bernard (AUS) [1] (660) 1.33 IT
Cozbinov Alexander (MDA) [7] (744) 3.06
Monastir (X) / Tunisia
prize / money : 15 000 USD
10:30 Coulibaly Eliakim (CIV) [3] (554) 2 6 6 1.16 IT
Dellavedova Matthew (AUS) [7] (655) 0 2 3 4.66
Parma / Italy
qualification
10:10 Valkusz Mate (HUN) [1] (287) 2 0 6 6 1.26 IT
Piraino Gabriele (ITA) [WC] (517) 1 6 0 4 3.50
10:10 Ajdukovic Duje (HRV) [4] (321) 2 7 6 1.23 IT
Perchicot Matthieu (FRA) (638) 0 6 (3) 2 3.62
10:10 Weis Alexander (ITA) [8] (402) 2 6 7 1.38 IT
Bergevi Filip (SWE) (704) 0 4 5 2.77
11:50 Napolitano Stefano (ITA) [12] (511) 2 6 6 1.19 IT
Guerrieri Andrea (ITA) [WC] (926) 0 4 4 4.07
12:00 Chepelev Andrey (RUS) [5] (339) 2 6 6 1.05 IT
Taylor Jason (AUS) 0 4 1 8.00
12:10 Forti Francesco (ITA) [11] (468) 2 4 7 6 1.07 IT
Walkin Brandon (AUS) (952) 1 6 6 (5) 4 6.57
13:30 Gerch Lucas (DEU) [3] (310) 2 6 6 1.20 IT
Sorrentino Luigi (ITA) (637) 0 4 3 4.10
13:40 Tabacco Fausto (ITA) [WC] (811) 2 6 7 2.91 IT
Echargui Moez (TUN) [6] (351) 0 0 6 (4) 1.34
14:35 Potenza Luca (ITA) [10] (444) 2 6 6 1.12 IT
Salomone Federico (ITA) (1571) 0 3 1 5.24
14:55 Ovcharenko Oleksandr (UKR) [9] (437) 2 6 7 1.23 IT
Pospisil Jaroslav (CZE) (856) 0 3 5 3.65
15:40 Roca Batalla Oriol (ESP) [2] (303) 1.21 IT
Metreveli Aleksandre (GEO) (574) 3.90
16:00 Cretu Cezar (2001) (ROU) [7] (396) 2 6 6 1.01 IT
De Bernardis Alessio (ITA) [WC] 0 0 4 10.32
Gwangju / South Korea
qualification
03:10 Galloway Robert (USA) (1419) 2 6 6 3.10 IT
Kim Cheong-Eui (KOR) [8] (606) 0 3 2 1.32
03:10 Nam Ji Sung (KOR) [6] (590) 2 6 6 1.06 IT
Roh Hoyoung (KOR) [WC] 0 2 1 7.40
04:30 Son Ji Hoon (KOR) [12] (1038) 2 6 6 1.07 IT
Chen Kuan Yu (TAI) (1528) 0 4 4 6.83
04:30 Hazawa Shinji (JPN) [9] (692) 2 6 6 1.01 IT
Lee Seung Min (KOR) [WC] 0 3 2 11.00
06:00 Lee Duck Hee (KOR) [7] (601) 2 6 6 1.03 IT
Cho Se Hyuk (KOR) [WC] 0 1 0 8.61
08:05 Watanabe Seita (JPN) [11] (981) 2 6 6 1.40 IT
Sim Woohyuk (KOR) [WC] 0 2 0 2.69
09:15 Tajima Naoki (JPN) (1315) 4.01 IT
Ho Ray (TAI) [10] (746) 1.19
Alicante / Spain
qualification
10:20 Yunchaokete Bu (CHN) [2] (342) 2 6 3 6 1.20 IT
Vidal Azorin Jose Fco. (ESP) (490) 1 2 6 2 3.94
10:20 Gutierrez Oscar Jose (BRA) [8] (367) 2 6 4 6 1.34 IT
Echeverria John (ESP) (713) 1 4 6 2 2.91
10:20 Santillan Akira (AUS) [12] (377) 2 6 6 1.10 IT
Blanch Darwin (USA) [WC] (1616) 0 2 0 5.62
11:15 Habib Hady (LBN) [10] (372) 2 6 6 1.02 IT
Segado Esteve Rafael (ESP) [WC] 0 3 3 9.38
12:40 Gaio Federico (ITA) [3] (347) 2 6 6 1.21 IT
Barreto Sanchez Diego Augusto (ESP) (737) 0 2 3 3.90
12:50 Parker Stuart (GBR) [4] (353) 2 6 6 1.61 IT
Menendez-Maceiras Adrian (ESP) (403) 0 4 0 2.18
13:00 Jianu Filip Cristian (ROU) [1] (309) 2 6 4 6 1.49 IT
Cervantes Inigo (ESP) (839) 1 4 6 4 2.44
14:15 Manzanera Pertusa Alejandro (ESP) [WC] (787) 2 2 6 6 3.35 IT
Peliwo Filip (POL) [9] (371) 1 6 3 2 1.28
14:30 Fomin Sergey (UZB) [7] (366) 2 6 6 2.38 IT
Hemery Calvin (FRA) (389) 0 4 4 1.50
15:35 Molleker Rudolf (DEU) [5] (360) 2 6 6 1.02 IT
Orgiles Garcia Retamero Izan (ESP) [WC] 0 1 2 11.00
15:45 Merida Aguilar Daniel (ESP) (470) 2.00 IT
Diez Steven (CAN) [11] (375) 1.70
16:35 Atmane Terence (FRA) [6] (365) 1.34 IT
Prihodko Oleg (UKR) (379) 3.00
Campinas / Brazil
qualification
15:00 Paul Jakub (CHE) (543) 2.36 IT
Alves Mateus (2001) (BRA) [8] (429) 1.53
15:05 Martinez Mirko (CHE) (603) 2.60 IT
Bertola Remy (CHE) [10] (454) 1.43
15:05 Pereira Jose (BRA) [6] (405) 2 6 6 1.04 IT
Lima Enzo (BRA) [WC] 0 1 4 8.40
16:35 Yamacita Fernando (BRA) (727) 5.99 IT
Rincon Daniel (ESP) [11] (459) 1.09
16:35 Sanchez Jover Carlos (ESP) [4] (378) 1.05 IT
Tumasonis Gabriel Pascotto (BRA) [WC] (1077) 7.43
17:00 Paz Juan Pablo (ARG) [5] (391) 1.36 IT
Zormann Marcelo (BRA) [WC] (843) 2.90
18:05 Juarez Facundo (ARG) [3] (335) 1.04 IT
Roveri Sidney Gabriel (BRA) [WC] (1202) 8.00
18:05 Villanueva Gonzalo (ARG) [1] (277) 1.54 IT
Sakamoto Pedro (BRA) (640) 2.29
18:30 Cuenin Sean (FRA) (508) 3.55 IT
Choinski Jan (GBR) [12] (460) 1.24
19:35 Alvarez Nicolas (PER) [2] (297) 1.14 IT
Zanellato Nicolas (BRA) (679) 4.68
19:35 Leite Wilson (BRA) (482) 2.13 IT
Reis Da Silva Joao Lucas (BRA) [9] (443) 1.62
20:00 Luz Orlando (BRA) (572) 2.44 IT
Mpetshi Perricard Giovanni (FRA) [7] (425) 1.48
Tokyo (Japan Open) / Japan
qualification
04:05 Shimizu Yuta (JPN) [WC] (450) 2 6 6 3.25 IT
Purcell Max (AUS) [5] (298) 0 3 4 1.33
04:10 Noguchi Rio (JPN) [1] (290) 2 0 6 6 1.25 IT
Takahashi Yusuke (JPN) (799) 1 6 2 0 3.75
05:45 Shimabukuro Sho (JPN) [8] (355) 2 5 6 6 1.82 IT
Moriya Hiroki (JPN) [3] (261) 1 7 3 3 1.90
05:50 Ramanathan Ramkumar (IND) [6] (299) 2 5 6 6 3.09 IT
Ymer Elias (SWE) [2] (124) 1 7 4 1 1.33
Astana / Kazakhstan
qualification
08:10 Nardi Luca (2003) (ITA) [7] (151) 2 3 7 7 3.28 IT
Goffin David (BEL) [1] (65) 1 6 6 (3) 6 (2) 1.30
08:10 Djere Laslo (SRB) [3] (72) 2 6 6 1.19 IT
Celikbilek Altug (TUR) [8] (225) 0 3 4 4.23
09:50 Shevchenko Alexander (RUS) [6] (148) 2 7 6 2.45 IT
Kotov Pavel (RUS) [4] (103) 0 6 (11 3 1.50
11:25 Zhang Zhizhen (CHN) [5] (123) 2 7 6 1.11 IT
Nedovyesov Aleksandr (KAZ) [WC] (1170) 0 6 (5) 3 5.72
Mouilleron-Le-Captif / France
qualification
10:35 Marie Jules (FRA) [WC] (526) 2 6 6 1.92 IT
Rosenkranz Mats (DEU) [6] (390) 0 4 4 1.77
10:45 Legout Timo (FRA) (504) 2 6 7 7 2.50 IT
Benchetrit Elliot (MAR) [7] (392) 1 7 (5) 5 6 (2) 1.47
12:15 Bachinger Matthias (DEU) [8] (432) 2 6 6 1.07 IT
Martin Benjamin (FRA) [WC] 0 3 1 6.56
13:45 Gautier Alexis (FRA) [WC] (580) 2 6 6 2.34 IT
Sultanov Khumoun (UZB) [9] (433) 0 4 4 1.53
14:00 Royer Valentin (FRA) [5] (387) 2 5 6 7 1.22 IT
Niklas-Salminen Patrik (FIN) (868) 1 7 4 6 (2) 3.85
15:00 Wehnelt Kai (DEU) (594) 2.14 IT
Bertrand Robin (FRA) [12] (479) 1.63
16:30 de Schepper Kenny (FRA) [3] (343) 1.29 IT
Catarina Lucas (MCO) (512) 3.23
17:00 Durasovic Viktor (NOR) [2] (328) 1.32 IT
Wallart Enzo (FRA) (616) 3.04
17:50 Bourgue Mathias (FRA) [4] (358) 1.34 IT
Poullain Lucas (FRA) (1187) 3.00
18:15 Schell Niklas (DEU) (797) 3.25 IT
Jacquet Kyrian (FRA) [11] (463) 1.30
19:20 Reco Alexandre (FRA) [WC] (1306) 3.65 IT
Poljak David (CZE) [10] (434) 1.23
20:40 Blanchet Ugo (FRA) [1] (317) 1.53 IT
Briand Jurgen (FRA) (485) 2.37
Tiburon / USA
qualification
19:00 Carr Simon (IRL) (771) 2.23 IT
Ponwith Nathan (USA) [9] (521) 1.56
19:00 Brymer Gage (USA) [6] (473) 1.56 IT
Michelsen Alex (USA) [WC] (1022) 2.22
19:00 Saville Luke (AUS) (817) 1.85 IT
Damm Martin (2003) (USA) [8] (498) 1.82
20:30 Kumar Omni (USA) [5] (466) 2.40 IT
Young Donald (USA) (628) 1.49
20:30 Langmo Christian (USA) [1] (414) 1.16 IT
Mayo Keenan (USA) [WC] (1585) 4.30
20:30 Chappell Nick (USA) [2] (419) 1.60 IT
Markes Colin (USA) (630) 2.16
22:00 Jaziri Malek (TUN) [3] (421) 1.50 IT
King Evan (USA) [WC] (1124) 2.36
22:00 Mora Maxime (FRA) (781) 3.45 IT
Perez Alfredo (USA) [11] (558) 1.25
22:00 Gomez-Herrera Carlos (ESP) (760) 2.08 IT
Mayo Aidan (USA) [10] (552) 1.64
23:30 Glinka Daniil (EST) (747) 2.65 IT
Clark Ezekiel (USA) [7] (478) 1.40
23:30 Farren Connor (USA) (886) 3.30 IT
Holmgren August (DEN) [12] (588) 1.27
23:30 Sandgren Tennys (USA) [4] (431) 1.41 IT
King Darian (BAR) [WC] (875) 2.60

WTA SINGLES

Tallinn (IX) / Estonia
prize / money : 251 000 USD
13:10 Krejcikova Barbora (CZE) [7] (27) 2 6 6 2.41 IT
Kontaveit Anett (EST) [1] (4) 0 2 3 1.60
San Sebastian / Spain
prize / money : 60 000 USD
12:10 Grabher Julia (AUT) [1] (102) 2 6 7 1.62 IT
Bolsova Aliona (ESP) (189) 0 3 6 (3) 2.30
Templeton / USA
prize / money : 60 000 USD
22:30 Brengle Madison (USA) [1] (51) 1.22 IT
Montgomery Robin (USA) [Q] (359) 4.35
Otocec I / Slovenia
prize / money : 25 000 USD
11:00 Shymanovich Iryna (BLR) (415) 2 6 3 6 1.70 IT
Bulgaru Miriam Bianca (ROU) (397) 1 3 6 3 2.06
Lisbon (IX) / Portugal
prize / money : 25 000 USD
11:00 Monnet Carole (FRA) [6] (259) 2 1 6 6 1.92 IT
Zuger Joanne (CHE) [1] (181) 1 6 3 2 1.80
Santa Margherita Di Pula (IX) II / Italy
prize / money : 25 000 USD
14:00 In-Albon Ylena (CHE) [1] (168) 2 6 6 2.66 IT
Noha Akugue Noma (DEU) [7] (306) 0 3 2 1.43
Nanao / Japan
prize / money : 25 000 USD
03:00 Kaji Haruka (JPN) (593) 2 3 6 6 2.10 IT
Kobori Momoko (JPN) [7] (468) 1 6 3 3 1.66
Austin / USA
prize / money : 25 000 USD
19:00 Stearns Peyton (USA) [6] (316) 1.33 IT
Ngounoue Clervie (USA) [WC] (850) 3.09
Cancun XII / Mexico
prize / money : 15 000 USD
16:00 Quevedo Kaitlin (USA) (1144) 1.21 IT
Dagan Fruchtman Mika (ISR) [4] (853) 3.95
Eldorado / Argentina
prize / money : 15 000 USD
16:35 Giovannini Luisina (ARG) 5.60 IT
Sierra Solana (ARG) [2] (483) 1.11
Guayaquil / Ecuador
prize / money : 15 000 USD
18:00 Herazo Gonzalez Maria Fernanda (COL) [1] (499) 1.58 IT
Sewing Sofia (USA) [2] (602) 2.25
Monastir (X) / Tunisia
prize / money : 15 000 USD
10:30 Wei Sijia (CHN) [2] (535) 2 6 6 1.29 IT
Yao Xinxin (CHN) [3] (588) 0 3 2 3.34
Sharm El Sheikh XII / Egypt
prize / money : 15 000 USD
10:00 Shauha Darya (BLR) [5] (789) 2 6 7 1.55 IT
Falei Aliona (BLR) [8] (908) 0 2 6 (3) 2.32
Hua Hin (IX) / Thailand
qualification
05:00 Chilakalapudi Sravya Shivani (IND) [10] (1089) 2 6 6 1.02 IT
Muangpho Waraporn (THA) 0 0 2 9.00
05:00 Sawasdee Watsachol (THA) [14] (1350) 1 6 1 1.08 IT
Ruamrak Pawinee (THA) 0 2 0 6.00
05:00 Tamhankar Bela (IND) [15] 2 7 6 1.16 IT
Ranabothu Veda Varshita (IND) 0 6 (3) 4 4.40
05:00 Sirimalla Sanjana (IND) [13] (1453) 2 6 6 1.16 IT
Chimchum Yatawee (THA) 0 2 4 4.40
06:40 Momkoonthod Tamachan (THA) [12] (1400) 2 0 6 10 1.09 IT
Yodpetch Kamonwan (THA) 1 6 0 8 5.80
06:45 Nazarenko Daria (RUS) 2 6 6 8.00 IT
Wi Hwui Won (KOR) [9] (918) 0 0 1 1.04
08:00 Takayama Chihiro (JPN) [11] (1129) 2 6 6 1.04 IT
Manataweewat Rada (THA) 0 2 4 8.00
08:00 Thongkum Pimmada (THA) [16] 2 6 6 1.52 IT
Deepoem Vera (THA) 0 1 2 2.31
Sozopol / Bulgaria
qualification
11:45 Aksu Ayla (TUR) [5] (542) 2 6 6 1.16 IT
Tchakarova Verginie (BGR) (1214) 0 0 2 4.50
12:30 Lopatetska Daria (UKR) [10] (613) 2 6 6 1.21 IT
Shalamanova Daria (BGR) (953) 0 3 2 3.80
12:50 Kuzmova Katarina (2001) (SVK) [13] (693) 2 6 6 1.09 IT
Zhilina Anastasia (RUS) (1110) 0 2 3 5.80
13:15 Babel Oceane (FRA) [3] (459) 2 6 7 1.16 IT
Tchakarova Eleonore (BGR) (1180) 0 3 5 4.50
13:25 Scilipoti Sebastianna (CHE) [6] (543) 2 6 6 1.16 IT
Levelston Grace (USA) (1228) 0 2 1 4.40
14:10 Dencheva Rositsa (BGR) [WC] 2 7 6 6.20 IT
Hietaranta Laura (FIN) [11] (632) 0 5 3 1.08
14:55 Sonmez Zeynep (TUR) [2] (443) 2 6 6 1.01 IT
Rasim Melis (BGR) [WC] 0 3 0 9.80
15:05 Behulova Bianca (SVK) [7] (544) 1.06 IT
Cirpanli Defne (TUR) (1362) 7.00
16:10 Pencheva Liya (BGR) [WC] 4.80 IT
Ekshibarova Vlada (ISR) [16] (945) 1.14
16:55 Knutson Gabriela Andrea (CZE) [8] (575) 1.09 IT
Iordache Alexandra (ROU) (1078) 5.60
17:30 Radulova Yoana (BGR) [WC] 3.10 IT
Ovcharenko Ekaterina (RUS) [14] (794) 1.30
Sibenik / Croatia
qualification
11:55 Tucakovic Suana (BIH) 2 6 4 10 1.25 IT
Prso Ana (AUS) 1 3 6 5 3.45
11:55 Golas Olga (POL) 2 6 6 1.04 IT
Mukic Ana (HRV) 0 3 0 7.80
13:00 Borodulina Victoria (RUS) 2 6 2 10 1.48 IT
Radojevic Anastasija (SRB) 1 4 6 7 2.42
13:45 Marenk Meta (SVN) 1 5 2.55 IT
Kempster Sashi (GBR) 0 2 1.43
13:50 Senic Natalija (SRB) (1246) 2 6 6 1.50 IT
Ratkovic Divna () 0 4 0 2.35
15:15 Radisic Maja (SVN) 2.22 IT
Nikcevic Tea () 1.57
15:20 Jerolimov Chiara (HRV) [WC] 2 6 6 1.14 IT
Ivankovic Maria (BIH) 0 1 2 4.70
15:40 Sarkisova Karine (RUS) (1145) 2 6 6 1.09 IT
Stancescu Maria Theodora (ROU) 0 0 1 5.80
Ostrava (X) / Czech Republic
qualification
11:10 Tomljanovic Ajla (AUS) [1] (34) 2 6 6 1.09 IT
Garcia-Perez Georgina (ESP) (344) 0 3 3 6.50
11:10 Parks Alycia (USA) (152) 2 6 7 2.91 IT
Friedsam Anna-Lena (DEU) (148) 0 4 6 (4) 1.36
12:30 Pera Bernarda (USA) [2] (45) 2 6 3 6 1.20 IT
Bartunkova Nikola (CZE) (315) 1 0 6 2 4.20
13:30 McNally Caty (USA) (157) 2 6 6 1.56 IT
Schmiedlova Karolina Anna (SVK) [10] (118) 0 4 1 2.30
14:25 Bouchard Eugenie (CAN) (511) 2 6 6 1.71 IT
Galfi Dalma (HUN) [5] (91) 0 3 2 2.03
14:55 Blinkova Anna (RUS) [11] (139) 2 6 6 1.77 IT
Korpatsch Tamara (DEU) [6] (100) 0 0 4 1.96
Reims (X) / France
qualification
12:05 Firman Anastasiia (UKR) 2 6 2 10 2.33 IT
Vincenti Elisa Cesarina (ITA) [16] 1 1 6 2 1.51
12:10 Cirotte Astrid (FRA) [3] (1030) 2 1 7 10 1.23 IT
Kashaeva Kamila (CHE) 1 6 6 (6) 5 3.60
12:15 Rakotomalala Maneva (FRA) [15] (1096) 2 6 6 1.65 IT
Bougrat Maelys (FRA) (1366) 0 3 3 2.07
13:30 Lollia Mathilde (FRA) (1350) 2 7 6 1.40 IT
Monakhova Dariia (RUS) [10] (1437) 0 5 4 2.65
14:10 Brutane Elizabete (LVA) [WC] 2 4 6 10 4.00 IT
Chekanskaya Anna (RUS) [5] (1171) 1 6 4 7 1.19
15:55 Hering Katharina (DEU) [1] (927) 1.59 IT
Benaissa Amira (DZA) (1139) 2.16
16:10 Castille Cindy (FRA) [WC] (1212) 8.60 IT
Bataille Esther (FRA) [12] (1453) 1.03
17:35 Ntondele Zinga Thessy (FRA) [WC] 3.60 IT
Amos Abigail (GBR) [14] 1.23
18:00 Podrez Veronika (UKR) [8] (1410) 1.04 IT
Boulard Liv (FRA) [WC] 8.00
Monastir / Tunisia
qualification
11:10 Uchijima Moyuka (JPN) [3 BYE] (125) 2 6 6 1.39 IT
Abduraimova Nigina (UZB) [11] (187) 0 2 2 2.80
11:10 Papamichail Despina (GRC) [9] (178) 2 2 6 6 2.90 IT
Mladenovic Kristina (FRA) [4] (130) 1 6 2 4 1.37
12:35 Fruhvirtova Linda (CZE) [1 BYE] (77) 2 5 6 7 1.37 IT
Masarova Rebeka (ESP) [12] (190) 1 7 1 6 (8) 2.88
13:45 Stefanini Lucrezia (ITA) [8] (158) 2 6 6 2.48 IT
Watson Heather (GBR) [5] (142) 0 1 3 1.48
15:00 Konjuh Ana (HRV) [6] (143) 2 6 6 2.14 IT
Kuzmova Viktoria (SVK) [7] (151) 0 3 2 1.66
15:45 Tan Harmony (FRA) [2 BYE] (119) 1.48 IT
Bassols Ribera Marina (ESP) [10] (177) 2.48

ATP DOUBLES

Soul / South Korea
prize / money : 1237 000 USD
05:35 Klaasen Raven (JAR) /
Lammons Nathaniel (USA)
2 6 7 1.48 IT
Barrientos Nicolas (COL) /
Reyes-Varela Miguel-Angel (MEX)
0 1 5 2.65
Tel Aviv / Izrael
prize / money : 1019 000 USD
15:05 Bopanna Rohan (IND) /
Middelkoop Matwe (NLD)
2 6 6 1.92 IT
Gonzalez Santiago (MEX) /
Molteni Andres (ARG)
0 2 4 1.88
Sofia / Bulgaria
prize / money : 600 000 USD
13:05 Matos Rafael (1996) (BRA) /
Vega Hernandez David (ESP)
2 3 7 10 1.80 IT
Fallert Fabian (DEU) /
Otte Oscar (DEU)
1 6 5 8 2.01
Orleans / France
prize / money : 150 000 USD
14:40 Mahut Nicolas (FRA) /
Roger-Vasselin Edouard (FRA)
2 6 6 1.19 IT
Geerts Michael (BEL) /
Mansouri Skander (TUN)
0 2 4 4.23
Astana / Kazakhstan
qualification
13:20 Hidalgo Diego (ECU) /
Rodriguez Cristian (COL)
2 6 6 1.66 IT
Eysseric Jonathan (FRA) /
Sitak Artem (NZL)
0 3 3 2.10
Tokyo (Japan Open) / Japan
qualification
07:55 Gille Sander (BEL) /
Vliegen Joran (BEL)
2 6 2 10 1.68 IT
Schnur Max Jacob (USA) /
Smith John Patrick (AUS)
1 4 6 5 2.21

WTA DOUBLES

Tallinn (IX) / Estonia
prize / money : 251 000 USD
15:25 Melichar-Martinez Nicole (USA) /
Siegemund Laura (DEU)
1.58 IT
Kichenok Lyudmyla (UKR) /
Kichenok Nadiya (UKR)
2.38
Templeton / USA
prize / money : 60 000 USD
21:00 Chang Sophie (USA) /
Kawa Katarzyna (POL)
1.56 IT
Hibino Nao (JPN) /
Santamaria Sabrina (USA)
2.29
Otocec I / Slovenia
prize / money : 25 000 USD
15:00 Aney Jessie (USA) /
Siskova Anna (CZE)
1 3 1.85 IT
Khromacheva Irina (RUS) /
Shymanovich Iryna (BLR) ret.
0 0 1.85
Eldorado / Argentina
prize / money : 15 000 USD
12:00 Konishi Camargo Silva Julia (BRA) /
Lene Emma (FRA)
2 6 6 1.27 IT
Blatter Luciana (ARG) /
Rossini Tiziana (ARG)
0 2 0 3.40
your ticket
COMPETITION CONDITIONS
The competition can join any registered user of our server, who is older than 18 years of age. The goal of the punter is to achieve in the actual month the most highest index of success, which is calculated like the difference of amount of rates in winning matches, which is in matches where the guess was right and total number of matches. Every user can add a maximum of 5 solo picks a day. The winner of the month becomes that user, who achieved in the given month the highest index of success.
© COPYRIGHT TennisPrediction.com | General conditions | Links | Lost password | Site map | Contact
18+