logowanie | rejestracja PARTNERCZY: Tenis statystyki | Tenis live
Seville 2018 / Spain, ceglasta , ATP Seville 2018 Tenis live kwalifikacje |
|||||||||||
15.10.18 09:30 |
1/8 finału | Mishina Daria (RUS) (529) | 58.82% | 2 | 6 | 6 | 1.47 | I H2H O AI | |||
Pellicano Helene (MLT) (1018) | 41.18% | 0 | 2 | 4 | 2.39 | ||||||
15.10.18 12:00 |
1/8 finału | Mitu Cristina-Andreea (ROU) (654) | 50.86% | 2 | 6 | 6 | 1.89 | I H2H O AI | |||
Werner Caroline (DEU) (413) | 49.14% | 0 | 3 | 2 | 1.77 | ||||||
15.10.18 09:40 |
1/8 finału | Udvardy Panna (HUN) (423) | 52.78% | 2 | 6 | 2 | 6 | 1.74 | I H2H O AI | ||
Salden Lara (BEL) (543) | 47.22% | 1 | 4 | 6 | 2 | 1.91 | |||||
15.10.18 09:40 |
1/8 finału | Horackova Gabriela (CZE) (668) | 35.71% | 2 | 6 | 6 | 6 | 3.50 | I H2H O AI | ||
Koelzer Romy (DEU) (445) | 64.29% | 1 | 2 | 7 (5) | 3 | 1.28 | |||||
15.10.18 09:40 |
1/8 finału | Bulgaru Miriam (ROU) (463) | 63.97% | 2 | 7 | 7 | 1.33 | I H2H O AI | |||
Gutierrez Carrasco Maria (ESP) (551) | 36.03% | 0 | 6 (1) | 5 | 2.77 | ||||||
15.10.18 09:45 |
1/8 finału | Suvrijn Jade (FRA) (575) | 61.11% | 2 | 6 | 6 | 1.86 | I H2H O AI | |||
Simion Oana Georgeta (ROU) (471) | 38.89% | 0 | 4 | 2 | 1.79 | ||||||
15.10.18 11:25 |
1/8 finału | Masarova Rebeka (ESP) (708) | 56.14% | 2 | 6 | 2 | 7 | 1.59 | I H2H O AI | ||
Cuk Pia (SVN) (627) | 43.86% | 1 | 2 | 6 | 6 (5) | 2.12 | |||||
15.10.18 11:25 |
1/8 finału | Komardina Anastasiya (RUS) (628) | 45.45% | 2 | 6 | 6 | 1.81 | I H2H O AI | |||
Naydenova Alexandrina (BGR) (495) | 54.55% | 0 | 2 | 3 | 1.81 | ||||||
14.10.18 12:30 |
2. runda | Bulgaru Miriam (ROU) (463) | 2 | 6 | 6 | I H2H O AI | |||||
Payola Julia (ESP) (886) | 0 | 2 | 2 | ||||||||
14.10.18 12:30 |
2. runda | Gutierrez Carrasco Maria (ESP) (551) | 2 | 6 | 6 | I H2H O AI | |||||
Rodriguez Pajares Elena (ESP) | 0 | 3 | 1 | ||||||||
14.10.18 12:30 |
2. runda | Simion Oana Georgeta (ROU) (471) | 2 | 6 | 2 | 6 | I H2H O AI | ||||
Cortez Llorca Lucia (ESP) (794) | 1 | 1 | 6 | 3 | |||||||
14.10.18 11:00 |
2. runda | Suvrijn Jade (FRA) (575) | 2 | 2 | 6 | 6 | I H2H O AI | ||||
Fita Boluda Angela (ESP) (894) | 1 | 6 | 2 | 0 | |||||||
14.10.18 14:00 |
2. runda | Masarova Rebeka (ESP) (708) | 2 | 6 | 6 | I H2H O AI | |||||
Papamichail Despina (GRC) (479) | 0 | 1 | 4 | ||||||||
14.10.18 14:00 |
2. runda | Cuk Pia (SVN) (627) | 2 | 6 | 6 | I H2H O AI | |||||
Brancaccio Nuria (ITA) (923) | 0 | 4 | 1 | ||||||||
14.10.18 15:30 |
2. runda | Naydenova Alexandrina (BGR) (495) | 2 | 6 | 6 | I H2H O AI | |||||
Lazareva Margarita (RUS) (935) | 0 | 2 | 3 | ||||||||
14.10.18 14:00 |
2. runda | Komardina Anastasiya (RUS) (628) | 2 | 6 | 6 | I H2H O AI | |||||
Polo Mireia (ESP) | 0 | 2 | 0 | ||||||||
14.10.18 14:00 |
2. runda | Mishina Daria (RUS) (529) | 2 | 6 | 6 | I H2H O AI | |||||
Peralta Criado Anais (ESP) | 0 | 0 | 2 | ||||||||
14.10.18 14:00 |
2. runda | Pellicano Helene (MLT) (1018) | 2 | 6 | 6 | I H2H O AI | |||||
Carrillo Marin Alba (ESP) (684) | 0 | 1 | 2 | ||||||||
14.10.18 11:00 |
2. runda | Horackova Gabriela (CZE) (668) | 2 | 6 | 6 | I H2H O AI | |||||
Alegre Alicia (ESP) | 0 | 1 | 1 | ||||||||
14.10.18 11:00 |
2. runda | Koelzer Romy (DEU) (445) | 2 | 7 | 6 | I H2H O AI | |||||
Shalimova Ekaterina (RUS) (967) | 0 | 5 | 2 | ||||||||
14.10.18 11:00 |
2. runda | Salden Lara (BEL) (543) | 2 | 6 | 6 | I H2H O AI | |||||
Temin Marie (FRA) (709) | 0 | 2 | 3 | ||||||||
14.10.18 11:00 |
2. runda | Udvardy Panna (HUN) (423) | 2 | 6 | 6 | I H2H O AI | |||||
Giraldi Requena Ana (ESP) (1189) | 0 | 2 | 4 | ||||||||
14.10.18 12:30 |
2. runda | Mitu Cristina-Andreea (ROU) (654) | 2 | 7 | 6 | I H2H O AI | |||||
Herrero Linana Alicia (ESP) (967) | 0 | 5 | 3 | ||||||||
14.10.18 12:30 |
2. runda | Werner Caroline (DEU) (413) | 2 | 6 | 6 | I H2H O AI | |||||
Delgado Luniuska (VEN) (967) | 0 | 1 | 2 | ||||||||
13.10.18 12:00 |
1. runda | Payola Julia (ESP) (886) | 2 | 6 | 6 | I H2H O AI | |||||
Wiesemann Stella (DEU) | 0 | 2 | 1 | ||||||||
13.10.18 12:00 |
1. runda | Alegre Alicia (ESP) | 2 | 6 | 6 | I H2H O AI | |||||
Szyszkowitz Raja (DEU) | 0 | 2 | 2 | ||||||||
13.10.18 12:00 |
1. runda | Shalimova Ekaterina (RUS) (967) | 2 | 6 | 7 | I H2H O AI | |||||
Engels Helena Sophie (DEU) | 0 | 0 | 6 (1) | ||||||||
13.10.18 11:00 |
1. runda | Temin Marie (FRA) (709) | 2 | 3 | 7 | 6 | I H2H O AI | ||||
Zeballos Melgar Noelia (BOL) (739) | 1 | 6 | 6 (9) | 0 | |||||||
13.10.18 11:00 |
1. runda | Giraldi Requena Ana (ESP) (1189) | 2 | 6 | 6 | I H2H O AI | |||||
Sanchez Emma (ESP) | 0 | 0 | 0 | ||||||||
13.10.18 11:00 |
1. runda | Herrero Linana Alicia (ESP) (967) | 2 | 6 | 6 | I H2H O AI | |||||
Kouchnareva Anastasia (ESP) | 0 | 1 | 0 | ||||||||
13.10.18 12:00 |
1. runda | Rodriguez Pajares Elena (ESP) | 2 | 6 | 7 | I H2H O AI | |||||
El Amrani Tchaha Ghizlane (ESP) | 0 | 2 | 5 | ||||||||
13.10.18 12:00 |
1. runda | Cortez Llorca Lucia (ESP) (794) | 2 | 6 | 6 | I H2H O AI | |||||
Lanca Sara (PRT) (978) | 0 | 3 | 4 | ||||||||
13.10.18 14:00 |
1. runda | Fita Boluda Angela (ESP) (894) | 2 | 6 | 6 | I H2H O AI | |||||
Parres Azcoitia Olga (ESP) (774) | 0 | 2 | 2 | ||||||||
13.10.18 14:00 |
1. runda | Masarova Rebeka (ESP) (708) | 2 | 6 | 6 | I H2H O AI | |||||
Alkio Aino (FIN) | 0 | 0 | 1 | ||||||||
13.10.18 14:00 |
1. runda | Brancaccio Nuria (ITA) (923) | 2 | 6 | 6 | I H2H O AI | |||||
Benito Ines (ESP) | 0 | 0 | 1 | ||||||||
13.10.18 14:00 |
1. runda | Lazareva Margarita (RUS) (935) | 2 | 6 | 6 | I H2H O AI | |||||
Atucha Gomez Ainhoa (ESP) (998) | 0 | 3 | 4 | ||||||||
13.10.18 14:00 |
1. runda | Polo Mireia (ESP) | 2 | 6 | 6 | I H2H O AI | |||||
Cozar Ropero Sandra (ESP) | 0 | 3 | 0 | ||||||||
13.10.18 11:00 |
1. runda | Pellicano Helene (MLT) (1018) | 2 | 3 | 6 | 6 | I H2H O AI | ||||
Erjavec Veronika (SVN) (704) | 1 | 6 | 1 | 4 | |||||||
13.10.18 11:00 |
1. runda | Delgado Luniuska (VEN) (967) | 2 | 6 | 6 | I H2H O AI | |||||
Conde Vendrell Ana (FRA) | 0 | 2 | 1 |