odjava | registracija PARTENERI: 1x2tip.com | Tenis rezultati uživo
«« prethodni dan | slijedeći dan »» |
ATP PAROVI / 24.1.2023 | ||||||||||
Australian Open / Australia fond / nagrada : 5500 000 USD |
||||||||||
02:30 | Nys Hugo (MCO) / Zielinski Jan (POL) |
2 | 6 | 6 | 1.48 | 56.78% | IH2HO | |||
Bonzi Benjamin (FRA) / Rinderknech Arthur (FRA) |
0 | 1 | 4 | 2.56 | 43.22% | |||||
05:35 | Chardy Jeremy (FRA) / Martin Fabrice (FRA) |
2 | 6 | 2 | 7 | 2.29 | 37.33% | IH2HO | ||
Arevalo Marcelo (ESV) / Rojer Jean-Julien (NLD) |
1 | 3 | 6 | 6 (4) | 1.62 | 62.67% | ||||
Concepcion (II) / Chile fond / nagrada : 130 000 USD |
||||||||||
18:40 | Arias Boris (BOL) / Zeballos Federico (BOL) |
2 | 7 | 6 | 1.01 | 54.55% | IH2HO | |||
Bancalari Alejandro (CHL) / Herrera Delucchi Benjamín Ignacio (CHL) |
0 | 5 | 2 | 12 | 45.45% | |||||
20:25 | Coria Federico (ARG) / Ugo Carabelli Camilo (ARG) |
2 | 3 | 6 | 10 | 1.16 | 50.91% | IH2HO | ||
Bruna Esteban (CHL) / Kicker Nicolas (ARG) |
1 | 6 | 3 | 7 | 4.6 | 49.09% | ||||
22:10 | Casanova Hernan (ARG) / Dutra da Silva Daniel (BRA) |
2 | 1 | 6 | 10 | 2.06 | 45.16% | IH2HO | ||
Collarini Andrea (ARG) / Olivo Renzo (ARG) |
1 | 6 | 2 | 7 | 1.67 | 54.84% |
Mjesečne nagrade 1. 50,- EUR Paypal 2. 30,- EUR Paypal 3. 20,- EUR Paypal |
natjecanje / tečajevi / prognoze »» |
«« | Siječanj 2023 | »» | ||||
Pon | Uto | Sri | Čet | Pet | Sub | Ned |
1 | ||||||
2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 |
9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 |
16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |
23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 |
30 | 31 | |||||
današnji mečevi »» | ||||||
jučerašnji rezultati »» |
Najbolji ovaj mjesec | ||
1. | quqi | 12.98 b. |
2. | asenlv | 11.32 b. |
3. | valqka | 6.94 b. |
4. | Gavan Marius | 4.30 b. |
5. | neutrino | 4.22 b. |
svi tipsteri »» |
1. | Alcaraz Carlos |
2. | Nadal Rafael |
3. | Ruud Casper |
4. | Tsitsipas Stefanos |
5. | Djokovic Novak |
6. | Rublev Andrey |
7. | Auger Aliassime Felix |
8. | Medvedev Daniil |
9. | Fritz Taylor |
10. | Rune Holger |
1. | Swiatek Iga |
2. | Jabeur Ons |
3. | Pegula Jessica |
4. | Garcia Caroline |
5. | Sabalenka Aryna |
6. | Sakkari Maria |
7. | Gauff Cori |
8. | Kasatkina Darya |
9. | Kudermetova Veronika |
10. | Bencic Belinda |