prihlásiť | registrovať PARTNERI: 1x2tip.com | Tenis live | Live výsledky
Antalya III 2023 / Turkey, antuka , ATP Antalya III 2023 Tenis live kvalifikácia |
|||||||||||
24.01.23 07:30 |
osemfinale | De Koning Rikke (NLD) [14] | 69.23% | 2 | 6 | 4 | 10 | 1.91 | I H2H O | ||
Uyar Melis Ayda (TUR) [1 BYE] (1144) | 30.77% | 1 | 4 | 6 | 7 | 1.77 | |||||
24.01.23 09:05 |
osemfinale | Hageman Madelief (NLD) [8 BYE] (1290) | 54.95% | 2 | 6 | 6 | 1.76 | I H2H O | |||
Wang Jiaqi (CHN) (1082) | 45.05% | 0 | 3 | 3 | 1.91 | ||||||
24.01.23 08:55 |
osemfinale | Agureeva Ksenia (RUS) [2 BYE] (1199) | 48.67% | 2 | 6 | 6 | 1.83 | I H2H O | |||
Matushkina Kira (RUS) | 51.33% | 0 | 2 | 3 | 1.83 | ||||||
24.01.23 07:30 |
osemfinale | Barbulescu Bianca Elena (ROU) [3 BYE] (1237) | 49.75% | 2 | 6 | 6 | 1.29 | I H2H O | |||
Sun Yifan (CHN) | 50.25% | 0 | 2 | 2 | 3.25 | ||||||
24.01.23 09:15 |
osemfinale | Stoilkovska Magdalena (MKD) [9] (1290) | 59.46% | 2 | 7 | 7 | 1.84 | I H2H O | |||
Bulat Bianca (ROU) [4 BYE] (1254) | 40.54% | 0 | 6 (2) | 5 | 1.81 | ||||||
24.01.23 07:30 |
osemfinale | Suchankova Sara (SVK) | 58.33% | 2 | 6 | 6 | 1.23 | I H2H O | |||
Gartseva Eva (RUS) | 41.67% | 0 | 2 | 2 | 3.55 | ||||||
24.01.23 07:30 |
osemfinale | Mikhailova Maria (RUS) [11] (1560) | 42.94% | 2 | 6 | 6 | 2.08 | I H2H O | |||
Mueller Sarah (DEU) [6 BYE] (1254) | 57.06% | 0 | 1 | 3 | 1.62 | ||||||
24.01.23 07:30 |
osemfinale | Sepa Iva (SRB) | 41.85% | 2 | 6 | 6 | 2.60 | I H2H O | |||
Zolotareva Rada (RUS) | 58.15% | 0 | 4 | 1 | 1.43 | ||||||
23.01.23 09:35 |
2. kolo | Sun Yifan (CHN) | 52.09% | 2 | 2 | 7 | 10 | 5.60 | I H2H O | ||
Liu Le Yi (CHN) | 47.91% | 1 | 6 | 5 | 8 | 1.10 | |||||
23.01.23 09:15 |
2. kolo | Barbulescu Bianca Elena (ROU) [3 BYE] (1237) | 72.09% | 2 | 6 | 6 | 1.09 | I H2H O | |||
Zund Sylvie (LIE) (1318) | 27.91% | 0 | 3 | 4 | 5.93 | ||||||
23.01.23 08:55 |
2. kolo | Matushkina Kira (RUS) | 50.90% | 2 | 7 | 6 | 1.03 | I H2H O | |||
Masiianskaia Mariia (RUS) | 49.10% | 0 | 5 | 2 | 7.90 | ||||||
23.01.23 08:25 |
2. kolo | Agureeva Ksenia (RUS) [2 BYE] (1199) | 50.00% | 2 | 6 | 6 | 1.21 | I H2H O | |||
Galiievska Yeva (UKR) | 50.00% | 0 | 3 | 3 | 3.73 | ||||||
23.01.23 09:05 |
2. kolo | De Koning Rikke (NLD) [14] | 45.66% | 2 | 6 | 6 | 1.09 | I H2H O | |||
Lopez Adla (USA) | 54.34% | 0 | 0 | 2 | 5.84 | ||||||
23.01.23 11:50 |
2. kolo | Mikhailova Maria (RUS) [11] (1560) | 60.66% | 2 | 7 | 6 | 1.60 | I H2H O | |||
Desvignes Eva Marie (FRA) | 39.34% | 0 | 5 | 1 | 2.11 | ||||||
23.01.23 10:35 |
2. kolo | Stoilkovska Magdalena (MKD) [9] (1290) | 75.00% | 2 | 6 | 6 | 1.20 | I H2H O | |||
Petrovic Doroteja (SRB) | 25.00% | 0 | 3 | 1 | 3.91 | ||||||
23.01.23 13:35 |
2. kolo | Gartseva Eva (RUS) | 41.13% | 2 | 5 | 6 | 10 | 2.87 | I H2H O | ||
Garkusha Eva (RUS) [5 BYE] (1254) | 58.87% | 1 | 7 | 3 | 1 | 1.34 | |||||
23.01.23 11:40 |
2. kolo | Suchankova Sara (SVK) | 52.94% | 2 | 6 | 6 | 1.29 | I H2H O | |||
Monakhova Dariia (RUS) [12] (1338) | 47.06% | 0 | 4 | 4 | 3.20 | ||||||
23.01.23 12:50 |
2. kolo | Mueller Sarah (DEU) [6 BYE] (1254) | 42.56% | 2 | 6 | 1 | 10 | 2.90 | I H2H O | ||
Okuwaki Rinon (JPN) | 57.44% | 1 | 4 | 6 | 3 | 1.36 | |||||
23.01.23 12:05 |
2. kolo | Sepa Iva (SRB) | 47.34% | 2 | 6 | 6 | 3.18 | I H2H O | |||
Jang Gio (KOR) [7 BYE] (1271) | 52.66% | 0 | 2 | 3 | 1.29 | ||||||
23.01.23 12:50 |
2. kolo | Zolotareva Rada (RUS) | 64.02% | 2 | 6 | 6 | 1.13 | I H2H O | |||
Sposetti Ilaria (ITA) [13] | 35.98% | 0 | 1 | 2 | 4.95 | ||||||
23.01.23 11:55 |
2. kolo | Hageman Madelief (NLD) [8 BYE] (1290) | 67.52% | 2 | 6 | 6 | 1.03 | I H2H O | |||
Nikcevic Tea () | 32.48% | 0 | 3 | 1 | 8.00 | ||||||
23.01.23 13:30 |
2. kolo | Wang Jiaqi (CHN) (1082) | 52.32% | 2 | 6 | 6 | 1.75 | I H2H O | |||
Cirpanli Defne (TUR) [10] (1261) | 47.68% | 0 | 3 | 3 | 1.91 | ||||||
23.01.23 09:30 |
2. kolo | Uyar Melis Ayda (TUR) [1 BYE] (1144) | 49.30% | 2 | 4 | 6 | 10 | 1.16 | I H2H O | ||
Kikawada Riko (JPN) | 50.70% | 1 | 6 | 3 | 4 | 4.40 | |||||
23.01.23 09:30 |
2. kolo | Bulat Bianca (ROU) [4 BYE] (1254) | 59.41% | 2 | 6 | 6 | 1.30 | I H2H O | |||
Riva Irene (ITA) | 40.59% | 0 | 1 | 0 | 3.17 | ||||||
22.01.23 08:00 |
1. kolo | Cirpanli Defne (TUR) [10] (1261) | 2 | 7 | 3 | 10 | I H2H O | ||||
Jovanovic Mirjana (SRB) | 1 | 5 | 6 | 8 | |||||||
22.01.23 08:00 |
1. kolo | Petrovic Doroteja (SRB) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Dement Sofia (RUS) | 0 | 0 | 2 | ||||||||
22.01.23 08:00 |
1. kolo | Riva Irene (ITA) | 2 | 6 | 3 | 10 | I H2H O | ||||
Zhao Xichen (CHN) (1295) | 1 | 4 | 6 | 7 | |||||||
22.01.23 08:00 |
1. kolo | Sun Yifan (CHN) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Komano Margaux (FRA) [16] (1410) | 0 | 2 | 4 | ||||||||
22.01.23 08:00 |
1. kolo | Liu Le Yi (CHN) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Braga Alexandra Diana (ROU) | 0 | 2 | 2 | ||||||||
22.01.23 08:00 |
1. kolo | Zund Sylvie (LIE) (1318) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Zanjani Fatemesadat (IRN) | 0 | 3 | 2 | ||||||||
22.01.23 08:00 |
1. kolo | Masiianskaia Mariia (RUS) | 2 | 6 | 4 | 10 | I H2H O | ||||
Turhan Gozde (TUR) [15] | 1 | 2 | 6 | 7 | |||||||
22.01.23 08:00 |
1. kolo | Matushkina Kira (RUS) | 2 | 6 | 7 | I H2H O | |||||
Wojcik Monika (USA) | 0 | 2 | 6 (4) | ||||||||
22.01.23 08:00 |
1. kolo | Galiievska Yeva (UKR) | 1 | 7 | 3 | I H2H O | |||||
Ljubic Mija (SRB) | 0 | 5 | 0 | ||||||||
22.01.23 08:00 |
1. kolo | De Koning Rikke (NLD) [14] | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Piestrzynska Ada (POL) | 0 | 4 | 2 | ||||||||
22.01.23 08:00 |
1. kolo | Lopez Adla (USA) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Bolat Amina (KAZ) | 0 | 0 | 0 | ||||||||
22.01.23 08:00 |
1. kolo | Stoilkovska Magdalena (MKD) [9] (1290) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Palm Nuppu (FIN) | 0 | 3 | 4 | ||||||||
22.01.23 08:00 |
1. kolo | Gartseva Eva (RUS) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Mascenikova Diana (SVK) | 0 | 4 | 1 | ||||||||
22.01.23 08:00 |
1. kolo | Wang Jiaqi (CHN) (1082) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Vescovi Sofia (ITA) | 0 | 0 | 0 | ||||||||
22.01.23 08:00 |
1. kolo | Nikcevic Tea () | 2 | 6 | 2 | 10 | I H2H O | ||||
Keitel Charlotte (DEU) | 1 | 3 | 6 | 5 | |||||||
22.01.23 08:00 |
1. kolo | Sposetti Ilaria (ITA) [13] | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Soke Duru (TUR) | 0 | 1 | 4 | ||||||||
22.01.23 08:00 |
1. kolo | Zolotareva Rada (RUS) | 2 | 6 | 7 | I H2H O | |||||
Pawlak Lucie (FRA) | 0 | 2 | 5 | ||||||||
22.01.23 08:00 |
1. kolo | Mikhailova Maria (RUS) [11] (1560) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Moreno Bautista Paola Maria (ESP) | 0 | 1 | 1 | ||||||||
22.01.23 08:00 |
1. kolo | Sepa Iva (SRB) | 2 | 6 | 7 | I H2H O | |||||
Aldea Wesselly Maria (ROU) | 0 | 1 | 6 (3) | ||||||||
22.01.23 08:00 |
1. kolo | Desvignes Eva Marie (FRA) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Lakic Iva () | 0 | 4 | 4 | ||||||||
22.01.23 08:00 |
1. kolo | Okuwaki Rinon (JPN) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Golubkova Anastasia (RUS) | 0 | 0 | 0 | ||||||||
22.01.23 08:00 |
1. kolo | Monakhova Dariia (RUS) [12] (1338) | 2 | 3 | 6 | 10 | I H2H O | ||||
Baras Matei Sara (ESP) | 1 | 6 | 2 | 6 | |||||||
22.01.23 08:00 |
1. kolo | Suchankova Sara (SVK) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Golovina Maria (RUS) | 0 | 3 | 3 | ||||||||
22.01.23 08:00 |
1. kolo | Kikawada Riko (JPN) | 2 | 7 | 1 | 10 | I H2H O | ||||
Ratkovic Divna () | 1 | 6 (4) | 6 | 8 |