odjava | registracija PARTENERI: 1x2tip.com | Tenis rezultati uživo
Heraklion (XI) III 2020 / Greece, zemlja , ATP Heraklion (XI) III 2020 Tenis live kvalifikacije |
|||||||||||
17.11.20 09:30 |
osmina-finala | Cervino Ruiz Celia (ESP) [1] (817) | 58.72% | 2 | 6 | 6 | 1.59 | I H2H O | |||
Kimmelmann Julia (DEU) [10] (1123) | 41.28% | 0 | 3 | 4 | 2.12 | ||||||
17.11.20 08:30 |
osmina-finala | Koshiishi Ayumi (JPN) [6] (936) | 53.78% | 2 | 6 | 6 | 1.01 | I H2H O | |||
Moravcova Adela (CZE) | 46.22% | 0 | 2 | 2 | 10.50 | ||||||
17.11.20 08:30 |
osmina-finala | Amiraghyan Ani (ARM) [7] (1039) | 51.12% | 2 | 6 | 6 | 1.41 | I H2H O | |||
Kimchi Shavit (ISR) [5] (907) | 48.88% | 0 | 0 | 3 | 2.60 | ||||||
17.11.20 08:30 |
osmina-finala | Matoula Martha (GRC) [WC] (1318) | 52.02% | 2 | 6 | 6 | 1.41 | I H2H O | |||
Davtyan Marina (ARM) | 47.98% | 0 | 4 | 2 | 2.60 | ||||||
17.11.20 08:30 |
osmina-finala | Khirin Nicole (ISR) (1152) | 48.22% | 2 | 6 | 6 | 1.81 | I H2H O | |||
Christofi Eleni (GRC) [WC] (1081) | 51.78% | 0 | 1 | 3 | 1.84 | ||||||
17.11.20 09:30 |
osmina-finala | Helmi Olga (DEN) [8] (1043) | 51.95% | 2 | 6 | 6 | 1.40 | I H2H O | |||
Rutlauka Sabine (LVA) | 48.05% | 0 | 3 | 0 | 2.58 | ||||||
16.11.20 09:00 |
2. kolo | Christofi Eleni (GRC) [WC] (1081) | 47.65% | 2 | 6 | 3 | 12 | 1.50 | I H2H O | ||
Wildgruber Anja (DEU) [3] (840) | 52.35% | 1 | 2 | 6 | 10 | 2.34 | |||||
16.11.20 09:00 |
2. kolo | Helmi Olga (DEN) [8] (1062) | 53.93% | 2 | 6 | 6 | 1.01 | I H2H O | |||
Veleva Beloslava (BGR) | 46.07% | 0 | 0 | 1 | 10.67 | ||||||
16.11.20 09:00 |
2. kolo | Rutlauka Sabine (LVA) | 51.45% | 2 | 6 | 6 | 1.78 | I H2H O | |||
Hrabalova Kristyna (CZE) (1317) | 48.55% | 0 | 1 | 3 | 1.86 | ||||||
16.11.20 09:00 |
2. kolo | Kimmelmann Julia (DEU) [10] (1122) | 59.36% | 2 | 6 | 4 | 10 | 1.60 | I H2H O | ||
Svatikova Laura (SVK) (1193) | 40.64% | 1 | 4 | 6 | 2 | 2.12 | |||||
16.11.20 09:00 |
2. kolo | Cervino Ruiz Celia (ESP) [1] (817) | 52.34% | 2 | 6 | 6 | 1.60 | I H2H O | |||
Ambrosio Silvia (ITA) (1165) | 47.66% | 0 | 2 | 4 | 2.12 | ||||||
16.11.20 09:00 |
2. kolo | Khirin Nicole (ISR) (1152) | 46.44% | 2 | 5 | 6 | 10 | 1.01 | I H2H O | ||
Haseth Lilly Elida (NOR) (1193) | 53.56% | 1 | 7 | 2 | 5 | 10.67 | |||||
16.11.20 09:00 |
2. kolo | Matoula Martha (GRC) [WC] (1317) | 57.33% | 2 | 6 | 6 | 1.41 | I H2H O | |||
Adaloglou Magdalini (GRC) | 42.67% | 0 | 3 | 4 | 2.57 | ||||||
16.11.20 09:00 |
2. kolo | Davtyan Marina (ARM) | 47.49% | 2 | 6 | 6 | 1.69 | I H2H O | |||
Karatancheva Lia (BGR) | 52.51% | 0 | 2 | 3 | 1.98 | ||||||
16.11.20 09:00 |
2. kolo | Kimchi Shavit (ISR) [5] (905) | 55.33% | 2 | 6 | 6 | 1.01 | I H2H O | |||
Melosch Alicia (DEU) | 44.67% | 0 | 2 | 1 | 10.00 | ||||||
16.11.20 09:00 |
2. kolo | Amiraghyan Ani (ARM) [7] (1038) | 59.22% | 2 | 6 | 7 | 1.01 | I H2H O | |||
Sevcikova Linda (CZE) | 40.78% | 0 | 2 | 5 | 10.67 | ||||||
16.11.20 09:00 |
2. kolo | Koshiishi Ayumi (JPN) [6] (936) | 62.50% | 2 | 6 | 6 | 1.01 | I H2H O | |||
Lazar Stefana (ROU) | 37.50% | 0 | 0 | 0 | 10.67 | ||||||
16.11.20 09:00 |
2. kolo | Moravcova Adela (CZE) | 53.24% | 2 | 6 | 6 | 2.57 | I H2H O | |||
Duca Gabriela (ROU) (1139) | 46.76% | 0 | 1 | 4 | 1.41 | ||||||
15.11.20 09:00 |
1. kolo | Kimchi Shavit (ISR) [5] (905) | 2 | 4 | 6 | 11 | I H2H O | ||||
Krtenova Sonja (CZE) | 1 | 6 | 2 | 9 | |||||||
15.11.20 09:00 |
1. kolo | Hrabalova Kristyna (CZE) (1317) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Marandel Lola (FRA) | 0 | 4 | 2 | ||||||||
15.11.20 09:00 |
1. kolo | Moravcova Adela (CZE) | 2 | 6 | 3 | 10 | I H2H O | ||||
Bejenaru Karola Patricia (ROU) [9] (1106) | 1 | 3 | 6 | 6 | |||||||
15.11.20 09:00 |
1. kolo | Duca Gabriela (ROU) (1139) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Nieuwboer Perla (NLD) (1295) | 0 | 2 | 2 | ||||||||
15.11.20 09:00 |
1. kolo | Lazar Stefana (ROU) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Mrowiecova Karolina (CZE) | 0 | 3 | 1 | ||||||||
15.11.20 09:00 |
1. kolo | Christofi Eleni (GRC) [WC] (1081) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Del Barrio Carla (ESP) | 0 | 2 | 2 | ||||||||
15.11.20 09:00 |
1. kolo | Wildgruber Anja (DEU) [3] (840) | 2 | 6 | 4 | 10 | I H2H O | ||||
Welker Emily (DEU) | 1 | 3 | 6 | 4 | |||||||
15.11.20 09:00 |
1. kolo | Helmi Olga (DEN) [8] (1062) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Koldobski Koral (ISR) (1274) | 0 | 2 | 2 | ||||||||
15.11.20 09:00 |
1. kolo | Veleva Beloslava (BGR) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Zafeiri Nefeli (GRC) | 0 | 1 | 1 | ||||||||
15.11.20 09:00 |
1. kolo | Rutlauka Sabine (LVA) | 2 | 6 | 1 | 10 | I H2H O | ||||
Viertler Marion (ITA) [2] (838) | 1 | 3 | 6 | 3 | |||||||
15.11.20 09:00 |
1. kolo | Kimmelmann Julia (DEU) [10] (1122) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Nepliy Elina (RUS) (1173) | 0 | 4 | 0 | ||||||||
15.11.20 09:00 |
1. kolo | Svatikova Laura (SVK) (1193) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Daley Danielle (GBR) | 0 | 4 | 2 | ||||||||
15.11.20 09:00 |
1. kolo | Ambrosio Silvia (ITA) (1165) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Logotheti Ellie (GRC) [WC] | 0 | 4 | 2 | ||||||||
15.11.20 09:00 |
1. kolo | Haseth Lilly Elida (NOR) (1193) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Xantava Theodora (GRC) | 0 | 2 | 4 | ||||||||
15.11.20 09:00 |
1. kolo | Khirin Nicole (ISR) (1152) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Maloney Eliz (GBR) [11] (1127) | 0 | 2 | 4 | ||||||||
15.11.20 10:00 |
1. kolo | Koshiishi Ayumi (JPN) [6] (936) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Spasova Beatris (BGR) | 0 | 0 | 1 | ||||||||
15.11.20 09:00 |
1. kolo | Amiraghyan Ani (ARM) [7] (1038) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Anane Soumeya (GBR) | 0 | 0 | 2 | ||||||||
15.11.20 09:00 |
1. kolo | Sevcikova Linda (CZE) | 2 | 7 | 6 | I H2H O | |||||
Schmidt Antonia (DEU) | 0 | 5 | 3 | ||||||||
15.11.20 09:00 |
1. kolo | Melosch Alicia (DEU) | 2 | 5 | 7 | 13 | I H2H O | ||||
Akler Yarden (ISR) (1187) | 1 | 7 | 5 | 11 | |||||||
15.11.20 09:00 |
1. kolo | Davtyan Marina (ARM) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Younes Kristin (ISR) [12] (1127) | 0 | 1 | 0 | ||||||||
15.11.20 09:00 |
1. kolo | Karatancheva Lia (BGR) | 2 | 6 | 7 | I H2H O | |||||
Alexandrova Ralitsa (BGR) | 0 | 2 | 5 | ||||||||
15.11.20 09:00 |
1. kolo | Adaloglou Magdalini (GRC) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Vasilyeva Alexandra (RUS) | 0 | 1 | 2 | ||||||||
15.11.20 09:00 |
1. kolo | Matoula Martha (GRC) [WC] (1317) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Cadar Elena-Teodora (ROU) [4] (878) | 0 | 2 | 1 | ||||||||
15.11.20 09:00 |
1. kolo | Cervino Ruiz Celia (ESP) [1] (817) | 1 | 6 | I H2H O | ||||||
Krenkova Tereza (CZE) | 0 | 0 |