autentificare | inscriere PARTENERI: Predictii tenis | Tenis live
Heraklion (III) I 2020 / Greece, zgura , ATP Heraklion (III) I 2020 Tenis live premiu / bani : 15 000 USD |
|||||||||||
13.03.20 09:00 |
sferturi de finala | Spiteri Dalila (ITA) (640) | 59.89% | 1.45 | I H2H O AI | ||||||
Bouzas Maneiro Jessica (ESP) (1015) | 40.11% | 2.50 | |||||||||
13.03.20 09:00 |
sferturi de finala | Oliynykova Oleksandra (UKR) (623) | 32.14% | 2.67 | I H2H O AI | ||||||
Koelzer Romy (DEU) (580) | 67.86% | 1.40 | |||||||||
13.03.20 ?? |
sferturi de finala | Klasen Anna (DEU) (1011) | I H2H O AI | ||||||||
Masarova Rebeka (ESP) (751) | |||||||||||
13.03.20 ?? |
sferturi de finala | Cadar Elena-Teodora (ROU) (920) | I H2H O AI | ||||||||
Ukolova Anna (RUS) (839) | |||||||||||
12.03.20 09:30 |
optimi de finala | Cadar Elena-Teodora (ROU) (920) | 32.48% | 2 | 7 | 7 | 2.80 | I H2H O AI | |||
Colmegna Martina (ITA) (474) | 67.52% | 0 | 6 (0) | 6 (0) | 1.36 | ||||||
12.03.20 09:30 |
optimi de finala | Masarova Rebeka (ESP) (751) | 54.19% | 2 | 6 | 6 | 1.09 | I H2H O AI | |||
Lohan Sinead (IRL) (1260) | 45.81% | 0 | 1 | 1 | 5.67 | ||||||
12.03.20 11:45 |
optimi de finala | Klasen Anna (DEU) (1011) | 64.21% | 2 | 7 | 1 | 7 | 1.76 | I H2H O AI | ||
Arcidiacono Federica (ITA) (701) | 35.79% | 1 | 6 (5) | 6 | 5 | 1.91 | |||||
12.03.20 09:30 |
optimi de finala | Bouzas Maneiro Jessica (ESP) (1015) | 54.50% | 1 | 6 | 2 | 1.33 | I H2H O AI | |||
Ostlund Fanny (SWE) (485) | 45.50% | 0 | 3 | 1 | 2.78 | ||||||
12.03.20 11:10 |
optimi de finala | Oliynykova Oleksandra (UKR) (623) | 52.11% | 2 | 6 | 6 | 1.51 | I H2H O AI | |||
Hennemann Caijsa Wilda (SWE) (877) | 47.89% | 0 | 1 | 2 | 2.42 | ||||||
12.03.20 11:35 |
optimi de finala | Spiteri Dalila (ITA) (640) | 39.17% | 2 | 6 | 0 | 7 | 2.25 | I H2H O AI | ||
Avanesyan Elina (RUS) (706) | 60.83% | 1 | 2 | 6 | 5 | 1.55 | |||||
12.03.20 11:10 |
optimi de finala | Koelzer Romy (DEU) (580) | 30.85% | 2 | 2 | 6 | 6 | 2.40 | I H2H O AI | ||
Astakhova Darya (RUS) (521) | 69.15% | 1 | 6 | 3 | 4 | 1.48 | |||||
12.03.20 09:30 |
optimi de finala | Ukolova Anna (RUS) (839) | 29.41% | 2 | 6 | 7 | 3.34 | I H2H O AI | |||
Spigarelli Martina (ITA) (648) | 70.59% | 0 | 0 | 6 (2) | 1.26 | ||||||
11.03.20 13:30 |
1. runda | Avanesyan Elina (RUS) (706) | 47.60% | 2 | 6 | 6 | 1.03 | I H2H O AI | |||
Diatlova Kateryna (UKR) | 52.40% | 0 | 3 | 3 | 10.00 | ||||||
11.03.20 09:30 |
1. runda | Koelzer Romy (DEU) (580) | 62.64% | 2 | 6 | 2 | 6 | 1.07 | I H2H O AI | ||
Wensveen Sem (NLD) (1225) | 37.36% | 1 | 3 | 6 | 2 | 6.38 | |||||
11.03.20 14:30 |
1. runda | Astakhova Darya (RUS) (521) | 54.55% | 2 | 6 | 6 | 1.06 | I H2H O AI | |||
Matoula Martha (GRC) (1058) | 45.45% | 0 | 2 | 2 | 6.75 | ||||||
11.03.20 14:45 |
1. runda | Spigarelli Martina (ITA) (648) | 62.50% | 2 | 6 | 6 | 1.33 | I H2H O AI | |||
Malmqvist Linnea (SWE) (770) | 37.50% | 0 | 2 | 2 | 3.25 | ||||||
11.03.20 09:30 |
1. runda | Masarova Rebeka (ESP) (751) | 56.88% | 2 | 6 | 6 | 1.12 | I H2H O AI | |||
Stamatova Julia (BGR) (651) | 43.12% | 0 | 4 | 2 | 4.68 | ||||||
11.03.20 13:30 |
1. runda | Spiteri Dalila (ITA) (640) | 67.33% | 2 | 6 | 6 | 1.09 | I H2H O AI | |||
Cappelletti Monica (ITA) (989) | 32.67% | 0 | 2 | 4 | 6.11 | ||||||
11.03.20 12:05 |
1. runda | Bouzas Maneiro Jessica (ESP) (1015) | 55.00% | 2 | 7 | 7 | 1.16 | I H2H O AI | |||
Bejenaru Karola Patricia (ROU) (1110) | 45.00% | 0 | 5 | 6 (5) | 4.32 | ||||||
11.03.20 09:30 |
1. runda | Ostlund Fanny (SWE) (485) | 70.59% | 2 | 6 | 3 | 6 | 1.98 | I H2H O AI | ||
Gaspar-Ivan Ioana (ROU) (689) | 29.41% | 1 | 2 | 6 | 0 | 1.69 | |||||
11.03.20 11:15 |
1. runda | Klasen Anna (DEU) (1011) | 29.70% | 2 | 7 | 6 | 1.77 | I H2H O AI | |||
Curovic Tamara (SRB) (543) | 70.30% | 0 | 5 | 0 | 1.88 | ||||||
11.03.20 09:30 |
1. runda | Lohan Sinead (IRL) (1260) | 40.74% | 2 | 6 | 6 | 2.04 | I H2H O AI | |||
Vanlangendonck Eliessa (BEL) (796) | 59.26% | 0 | 2 | 0 | 1.66 | ||||||
11.03.20 11:35 |
1. runda | Oliynykova Oleksandra (UKR) (623) | 64.44% | 2 | 6 | 6 | 1.53 | I H2H O AI | |||
Dimitrova Daniella (BGR) | 35.56% | 0 | 3 | 4 | 2.25 | ||||||
11.03.20 11:50 |
1. runda | Hennemann Caijsa Wilda (SWE) (877) | 46.02% | 2 | 2 | 6 | 7 | 2.10 | I H2H O AI | ||
Rocchetti Sofia (ITA) | 53.98% | 1 | 6 | 4 | 6 (5) | 1.61 | |||||
10.03.20 13:40 |
1. runda | Arcidiacono Federica (ITA) (701) | 31.58% | 2 | 6 | 6 | 3.50 | I H2H O AI | |||
Kajuru Ange Oby (JPN) (673) | 68.42% | 0 | 4 | 3 | 1.28 | ||||||
10.03.20 13:00 |
1. runda | Ukolova Anna (RUS) (839) | 60.91% | 2 | 6 | 6 | 1.01 | I H2H O AI | |||
Fulop Rafailia Nikoletta (GRC) | 39.09% | 0 | 2 | 2 | 13.00 | ||||||
10.03.20 13:00 |
1. runda | Cadar Elena-Teodora (ROU) (920) | 52.21% | 2 | 6 | 7 | 1.35 | I H2H O AI | |||
Chlpac Agustina (ARG) (889) | 47.79% | 0 | 3 | 5 | 2.88 | ||||||
10.03.20 14:50 |
1. runda | Colmegna Martina (ITA) (474) | 67.80% | 2 | 7 | 6 | 1.25 | I H2H O AI | |||
Martinich Ivania (CHL) (969) | 32.20% | 0 | 5 | 4 | 3.43 |