autentificare | inscriere PARTENERI: Predictii tenis | Tenis live
Heraklion (XII) 2019 / Greece, zgura , ATP Heraklion (XII) 2019 Tenis live calificare |
|||||||||||
09.12.19 09:30 |
optimi de finala | Munteanu Daria Maria (ROU) | 53.49% | 2 | 3 | 6 | 10 | 1.83 | I H2H O | ||
Zarnoveanu Gabriela Aura (ROU) | 46.51% | 1 | 6 | 2 | 4 | 1.84 | |||||
09.12.19 09:30 |
optimi de finala | Ogescu Simona (ROU) | 45.37% | 2 | 6 | 6 | 1.87 | I H2H O | |||
Bergen Mariia (UKR) | 54.63% | 0 | 1 | 2 | 1.77 | ||||||
09.12.19 09:30 |
optimi de finala | Spasova Beatris (BGR) | 52.26% | 2 | 6 | 6 | 1.78 | I H2H O | |||
Davydova Anna (RUS) | 47.74% | 0 | 2 | 2 | 1.88 | ||||||
09.12.19 09:30 |
optimi de finala | Krueger Adelina (DEU) | 40.00% | 2 | 1 | 6 | 10 | 3.05 | I H2H O | ||
Lazar Stefana (ROU) | 60.00% | 1 | 6 | 3 | 6 | 1.30 | |||||
09.12.19 09:30 |
optimi de finala | Fossa Huergo Nicole (ITA) (1082) | 60.19% | 2 | 6 | 5 | 10 | 1.18 | I H2H O | ||
Lebedeva Alina (RUS) | 39.81% | 1 | 2 | 7 | 4 | 4.00 | |||||
09.12.19 09:30 |
optimi de finala | Scholl Chi Chi (USA) (557) | 58.91% | 2 | 6 | 6 | 1.26 | I H2H O | |||
Krasnova Diana (RUS) | 41.09% | 0 | 0 | 3 | 3.30 | ||||||
08.12.19 10:30 |
1. runda | Munteanu Daria Maria (ROU) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Romanyshyn Olha (UKR) | 0 | 1 | 0 | ||||||||
08.12.19 10:30 |
1. runda | Zarnoveanu Gabriela Aura (ROU) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Katsouda Taka Aspasia (GRC) | 0 | 2 | 0 | ||||||||
08.12.19 10:30 |
1. runda | Bergen Mariia (UKR) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Faoro Marie Lou (FRA) | 0 | 0 | 0 | ||||||||
08.12.19 10:30 |
1. runda | Ogescu Simona (ROU) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Toure Mariame (NLD) | 0 | 0 | 0 | ||||||||
08.12.19 10:30 |
1. runda | Spasova Beatris (BGR) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Gencheva Denis (BGR) | 0 | 2 | 4 | ||||||||
08.12.19 09:30 |
1. runda | Davydova Anna (RUS) | 2 | 6 | 7 | I H2H O | |||||
Nuudi Maileen (EST) (1162) | 0 | 2 | 5 | ||||||||
08.12.19 10:30 |
1. runda | Krueger Adelina (DEU) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Kafka Ifigeneia (GRC) | 0 | 1 | 2 | ||||||||
08.12.19 09:30 |
1. runda | Lazar Stefana (ROU) | 2 | 6 | 7 | I H2H O | |||||
Auer Stefanie (AUT) | 0 | 2 | 5 | ||||||||
08.12.19 09:30 |
1. runda | Lebedeva Alina (RUS) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Cassani Sonia (ITA) | 0 | 2 | 3 | ||||||||
08.12.19 09:30 |
1. runda | Fossa Huergo Nicole (ITA) (1082) | 2 | 3 | 6 | 10 | I H2H O | ||||
Georgiadou Maria (GRC) | 1 | 6 | 1 | 6 | |||||||
08.12.19 09:30 |
1. runda | Krasnova Diana (RUS) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Cuomo Lorenza (ITA) | 0 | 1 | 0 | ||||||||
08.12.19 09:30 |
1. runda | Scholl Chi Chi (USA) (557) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Sundin Kseniya (SWE) | 0 | 0 | 0 |