přihlásit | registrovat PARTNEŘI: 1x2tip.com | Tenis live | Live výsledky
Tabarka IV 2019 / Tunisia, antuka , ATP Tabarka IV 2019 Tenis live kvalifikace |
|||||||||||
01.04.19 10:30 |
1. kolo | Gemovic Elena (SRB) | 59.00% | 2 | 3 | 6 | 10 | 1.26 | I H2H O | ||
Gaggini Valentina (ITA) | 41.00% | 1 | 6 | 1 | 1 | 3.30 | |||||
01.04.19 18:00 |
osmfinále | Vanhoutte Chelsea (BEL) (1235) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Keranovic Julia (SWE) | 0 | 1 | 1 | ||||||||
01.04.19 16:30 |
osmfinále | Dijkman Dewi (NLD) (1178) | 2 | 3 | 7 | 10 | I H2H O | ||||
Cagnazzo Linda (ITA) | 1 | 6 | 6 (5) | 2 | |||||||
01.04.19 17:00 |
osmfinále | Sanz-Llaneza Fernandez Almudena (ESP) (1224) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Malamou Elpida (GRC) | 0 | 3 | 0 | ||||||||
01.04.19 16:30 |
osmfinále | Velcea Andreea (ROU) | 2 | 7 | 6 | I H2H O | |||||
Audenaert Eline (BEL) | 0 | 5 | 3 | ||||||||
01.04.19 16:30 |
osmfinále | Mareen Axana (BEL) (1115) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Solovyeva Daria (RUS) (1213) | 0 | 4 | 2 | ||||||||
01.04.19 16:30 |
osmfinále | Koike Satsuki (JPN) (1102) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Demel Pauline (BEL) | 0 | 0 | 2 | ||||||||
01.04.19 17:00 |
osmfinále | Fita Boluda Angela (ESP) (1050) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Gemovic Elena (SRB) | 0 | 2 | 4 | ||||||||
01.04.19 10:30 |
1. kolo | Nieuwboer Perla (NLD) | 56.03% | 2 | 7 | 6 | 1.62 | I H2H O | |||
Giavazzi Valentina (ITA) | 43.97% | 0 | 6 (4) | 3 | 2.08 | ||||||
01.04.19 10:30 |
1. kolo | Higashitani Nagomi (JPN) | 44.62% | 2 | 6 | 6 | 2.41 | I H2H O | |||
Haverlag Isabelle (NLD) | 55.38% | 0 | 3 | 1 | 1.45 | ||||||
01.04.19 10:30 |
1. kolo | Keranovic Julia (SWE) | 54.81% | 2 | 7 | 6 | 10 | 1.93 | I H2H O | ||
Sposetti Ilaria (ITA) | 45.19% | 1 | 5 | 7 (5) | 2 | 1.71 | |||||
01.04.19 12:30 |
1. kolo | Cagnazzo Linda (ITA) | 53.28% | 2 | 5 | 7 | 10 | 1.40 | I H2H O | ||
Zakordoniec Emma (POL) | 46.72% | 1 | 7 | 5 | 7 | 2.56 | |||||
01.04.19 10:30 |
1. kolo | Malamou Elpida (GRC) | 45.35% | 2 | 7 | 6 | 1.45 | I H2H O | |||
Ustinoff Anna (KAZ) | 54.65% | 0 | 6 (5) | 3 | 2.41 | ||||||
01.04.19 10:30 |
1. kolo | Audenaert Eline (BEL) | 59.35% | 2 | 6 | 7 | 1.81 | I H2H O | |||
Kummel Alisa (RUS) | 40.65% | 0 | 2 | 6 (3) | 1.81 | ||||||
01.04.19 10:30 |
1. kolo | Solovyeva Daria (RUS) (1213) | 52.94% | 2 | 6 | 6 | 1.05 | I H2H O | |||
Di Battista Elena (ITA) | 47.06% | 0 | 4 | 3 | 6.80 | ||||||
01.04.19 10:30 |
1. kolo | Demel Pauline (BEL) | 51.54% | 2 | 7 | 6 | 1.13 | I H2H O | |||
Glaude Laure Line (BEL) | 48.46% | 0 | 6 (3) | 2 | 4.67 | ||||||
01.04.19 16:30 |
osmfinále | Higashitani Nagomi (JPN) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Nieuwboer Perla (NLD) | 0 | 4 | 3 |