logowanie | rejestracja PARTNERCZY: Tenis statystyki | Tenis live
Antalya IX 2019 / Turkey, ceglasta , ATP Antalya IX 2019 Tenis live kwalifikacje |
|||||||||||
12.03.19 08:15 |
1/8 finału | Sakellaridi Sapfo (GRC) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Pipa Shaline-Doreen (DEU) (1055) | 0 | 3 | 4 | ||||||||
12.03.19 08:15 |
1/8 finału | Milatova Sofia (SVK) | 2 | 1 | 6 | 11 | I H2H O | ||||
Laguza Anna (UKR) (1235) | 1 | 6 | 4 | 9 | |||||||
12.03.19 08:15 |
1/8 finału | Jocovic Andjela (SRB) | 2 | 7 | 6 | I H2H O | |||||
Drahota Szabo Dorka (HUN) (957) | 0 | 5 | 1 | ||||||||
12.03.19 08:15 |
1/8 finału | Yasar Melis (SWE) (1181) | 2 | 7 | 7 | I H2H O | |||||
Tanasescu Maria (CAN) (1102) | 0 | 5 | 5 | ||||||||
12.03.19 08:15 |
1/8 finału | Stoilkovska Magdalena (MKD) (1049) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Milovanovic Elena (SRB) | 0 | 2 | 3 | ||||||||
12.03.19 10:00 |
1/8 finału | Saigo Rina (JPN) (1181) | 67.16% | 2 | 6 | 6 | 1.70 | I H2H O | |||
Ostlund Fanny (SWE) (983) | 32.84% | 0 | 3 | 2 | 1.94 | ||||||
11.03.19 08:15 |
1. runda | Sakellaridi Sapfo (GRC) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Nylander Altelius Jacquline (SWE) | 0 | 2 | 4 | ||||||||
11.03.19 08:00 |
1. runda | Pipa Shaline-Doreen (DEU) (1055) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Tinaztepe Tuana (TUR) | 0 | 0 | 1 | ||||||||
11.03.19 08:15 |
1. runda | Milatova Sofia (SVK) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Losciale Valentina (ITA) | 0 | 1 | 4 | ||||||||
11.03.19 08:00 |
1. runda | Laguza Anna (UKR) (1235) | 2 | 7 | 6 | I H2H O | |||||
Rittberger Sabrina (DEU) (1163) | 0 | 5 | 3 | ||||||||
11.03.19 08:00 |
1. runda | Jocovic Andjela (SRB) | 2 | 7 | 6 | I H2H O | |||||
Tarasova Ksenia (RUS) | 0 | 5 | 3 | ||||||||
11.03.19 08:00 |
1. runda | Drahota Szabo Dorka (HUN) (957) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Ozturk Zeynep Naz (TUR) | 0 | 3 | 3 | ||||||||
11.03.19 08:00 |
1. runda | Yasar Melis (SWE) (1181) | 2 | 6 | 4 | 10 | I H2H O | ||||
Leacock Yolande (TTO) (1181) | 1 | 3 | 6 | 8 | |||||||
11.03.19 08:00 |
1. runda | Tanasescu Maria (CAN) (1102) | 2 | 6 | 5 | 10 | I H2H O | ||||
Chiesa Enola (ITA) | 1 | 4 | 7 | 6 | |||||||
11.03.19 08:00 |
1. runda | Milovanovic Elena (SRB) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Panfilov Lara (NLD) | 0 | 2 | 1 | ||||||||
11.03.19 08:00 |
1. runda | Stoilkovska Magdalena (MKD) (1049) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Sauvant Chantal (DEU) (1023) | 0 | 1 | 3 | ||||||||
11.03.19 08:00 |
1. runda | Saigo Rina (JPN) (1181) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Mettraux Marie (CHE) | 0 | 4 | 1 | ||||||||
11.03.19 08:15 |
1. runda | Ostlund Fanny (SWE) (983) | 2 | 6 | 5 | 10 | I H2H O | ||||
Poduraeva Mariya (UKR) (1235) | 1 | 4 | 7 | 5 |