autentificare | inscriere PARTENERI: Predictii tenis | Tenis live
Hammamet XII 2017 / Tunisia, zgura , ATP Hammamet XII 2017 Tenis live calificare |
|||||||||||
03.04.17 ?? |
optimi de finala | Rame Alice (FRA) (1179) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Spasojevic Tijana (SRB) (1072) | 0 | 4 | 4 | ||||||||
03.04.17 10:00 |
1. runda | Rame Alice (FRA) (1179) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Jussi Jennifer (SWE) | 0 | 0 | 2 | ||||||||
03.04.17 10:30 |
optimi de finala | Naya Guillermina (ARG) (932) | 75.25% | 2 | 6 | 6 | 6 | 1.15 | I H2H O | ||
Bugnon Candela (ARG) | 24.75% | 1 | 7 (1) | 3 | 4 | 4.15 | |||||
03.04.17 10:00 |
optimi de finala | Fita Boluda Angela (ESP) (1181) | 37.63% | 2 | 6 | 6 | 1.80 | I H2H O | |||
Peckl Kerstin (AUT) (934) | 62.37% | 0 | 2 | 3 | 1.80 | ||||||
03.04.17 10:30 |
optimi de finala | Rittberger Sabrina (DEU) (1179) | 58.72% | 1 | 2 | 1.71 | I H2H O | ||||
Beccio Victoria Ariadna (ARG) (1237) | 41.28% | 0 | 0 | 1.91 | |||||||
03.04.17 10:00 |
1. runda | Ponomar Lisa (DEU) (947) | 2 | 3 | 6 | 6 | I H2H O | ||||
Pasanen Milka-Emilia (FIN) | 1 | 6 | 1 | 2 | |||||||
03.04.17 10:00 |
optimi de finala | Lopez Daniela Macarena (CHL) (1251) | 39.49% | 2 | 6 | 6 | 2.39 | I H2H O | |||
Solovyeva Daria (RUS) (1179) | 60.51% | 0 | 4 | 1 | 1.45 | ||||||
03.04.17 ?? |
optimi de finala | Bjorklund Mirjam (SWE) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Tatarus Gabriela Nicole (ROU) (869) | 0 | 1 | 3 | ||||||||
03.04.17 ?? |
optimi de finala | Ponomar Lisa (DEU) (947) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Avvantaggiati Vittoria (ITA) | 0 | 3 | 1 | ||||||||
03.04.17 ?? |
optimi de finala | Ottomano Sara (CHE) (1041) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Ambaye Alpha (GBR) | 0 | 1 | 1 | ||||||||
03.04.17 10:00 |
1. runda | Bjorklund Mirjam (SWE) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Zander Enni (SWE) | 0 | 1 | 0 | ||||||||
02.04.17 ?? |
1. runda | Lopez Daniela Macarena (CHL) (1251) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Kolar Nina (SVN) (1237) | 0 | 3 | 1 | ||||||||
02.04.17 ?? |
1. runda | Solovyeva Daria (RUS) (1179) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Fritsch Celine (DEU) | 0 | 4 | 3 | ||||||||
02.04.17 ?? |
1. runda | Beccio Victoria Ariadna (ARG) (1237) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Falk Malin (SWE) | 0 | 0 | 2 | ||||||||
02.04.17 ?? |
1. runda | Rittberger Sabrina (DEU) (1179) | 2 | 6 | 0 | 6 | I H2H O | ||||
Ehn Rebecca (SWE) | 1 | 4 | 6 | 1 | |||||||
02.04.17 ?? |
1. runda | Naya Guillermina (ARG) (932) | 2 | 4 | 6 | 6 | I H2H O | ||||
Patrascu Maria (CAN) (957) | 1 | 6 | 4 | 3 | |||||||
02.04.17 ?? |
1. runda | Bugnon Candela (ARG) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Ovcina Ena (SWE) | 0 | 1 | 1 | ||||||||
02.04.17 ?? |
1. runda | Peckl Kerstin (AUT) (934) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Saving Julia (SWE) | 0 | 0 | 1 | ||||||||
02.04.17 ?? |
1. runda | Fita Boluda Angela (ESP) (1181) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Ambaye Mir (FRA) | 0 | 0 | 0 | ||||||||
02.04.17 ?? |
1. runda | Avvantaggiati Vittoria (ITA) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Aik Haymoz Maissane (FRA) | 0 | 1 | 3 | ||||||||
02.04.17 ?? |
1. runda | Ottomano Sara (CHE) (1041) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Minetti Mariella (FIN) | 0 | 3 | 0 | ||||||||
02.04.17 ?? |
1. runda | Ambaye Alpha (GBR) | 2 | 6 | 6 | 6 | I H2H O | ||||
Kalkenova Karina (KAZ) | 1 | 4 | 7 (5) | 3 | |||||||
02.04.17 ?? |
1. runda | Spasojevic Tijana (SRB) (1072) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Wolfgruber Christina (AUT) | 0 | 1 | 1 | ||||||||
02.04.17 ?? |
1. runda | Tatarus Gabriela Nicole (ROU) (869) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Wuarin Pauline (CHE) | 0 | 1 | 4 |