prihlásiť | registrovať PARTNERI: 1x2tip.com | Tenis live | Live výsledky
Antalya-Belconti X 2014 / Turkey, tvrdý , ATP Antalya-Belconti X 2014 Tenis live kvalifikácia |
|||||||||||
28.04.14 09:00 |
osemfinale | Moltke-Leth Andreas (DEN) [9] (2130) | 45.58% | 2 | 6 | 7 | 1.75 | I H2H O | |||
Grigoriu Patrick (ROU) [8] (2130) | 54.42% | 0 | 1 | 6 (5) | 1.92 | ||||||
28.04.14 ?? |
osemfinale | Harajchi Aria (CHE) | 1 | I H2H O | |||||||
Iliescu Berk (TUR) [4] (1707) | 0 | ||||||||||
28.04.14 09:00 |
osemfinale | Moraing Mats (DEU) [1] (1034) | 53.22% | 2 | 6 | 6 | 1.07 | I H2H O | |||
Tuomi Verneri (FIN) | 46.78% | 0 | 2 | 0 | 6.00 | ||||||
28.04.14 09:00 |
osemfinale | Rossier Simeon (CHE) [2] (1453) | 52.38% | 2 | 6 | 6 | 1.36 | I H2H O | |||
Salbiev Timur (RUS) | 47.62% | 0 | 4 | 2 | 2.75 | ||||||
28.04.14 09:00 |
osemfinale | Yalcinkale Barkin (TUR) [3] (1699) | 45.66% | 2 | 6 | 6 | 1.20 | I H2H O | |||
Zednik Jan (CZE) (1675) | 54.34% | 0 | 1 | 2 | 3.60 | ||||||
28.04.14 09:00 |
osemfinale | Milushev Plamen (BGR) [5] (1831) | 53.59% | 2 | 3 | 6 | 7 | 1.36 | I H2H O | ||
Browne Scott (AUS) | 46.41% | 1 | 6 | 3 | 6 (3) | 2.75 | |||||
28.04.14 09:00 |
osemfinale | Crepatte Baptiste (FRA) | 50.49% | 2 | 6 | 7 | 1.99 | I H2H O | |||
Wang Aoran (CHN) [6] (1948) | 49.51% | 0 | 2 | 6 (3) | 1.73 | ||||||
28.04.14 09:00 |
osemfinale | Chile-Fonte Ricardo (CUB) (1674) | 62.78% | 2 | 6 | 6 | 1.71 | I H2H O | |||
Dmitriev Maxim (RUS) [7] (2032) | 37.22% | 0 | 2 | 0 | 2.12 | ||||||
27.04.14 ?? |
2. kolo | Yalcinkale Barkin (TUR) [3] (1699) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Amelin Vadim (RUS) | 0 | 1 | 0 | ||||||||
27.04.14 ?? |
2. kolo | Zednik Jan (CZE) (1675) | 2 | 7 | 7 | I H2H O | |||||
Bedel Arthur (FRA) | 0 | 6 (6) | 5 | ||||||||
27.04.14 ?? |
2. kolo | Harajchi Aria (CHE) | 1 | I H2H O | |||||||
Traber Yves (CHE) | 0 | ||||||||||
27.04.14 ?? |
2. kolo | Browne Scott (AUS) | 2 | 6 | 7 | I H2H O | |||||
Oervad Frederik (DEN) | 0 | 2 | 5 | ||||||||
27.04.14 ?? |
2. kolo | Wang Aoran (CHN) [6] (1948) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Pechkin Andrey (RUS) | 0 | 3 | 3 | ||||||||
27.04.14 ?? |
2. kolo | Chile-Fonte Ricardo (CUB) (1674) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Chanakira Tinotenda (ZWE) [10] (2207) | 0 | 4 | 1 | ||||||||
27.04.14 ?? |
2. kolo | Moltke-Leth Andreas (DEN) [9] (2130) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Guelfo Giacomo (ITA) | 0 | 3 | 3 | ||||||||
27.04.14 ?? |
2. kolo | Rossier Simeon (CHE) [2] (1453) | 2 | 7 | 6 | I H2H O | |||||
Durmus Durukan (TUR) (1954) | 0 | 6 (5) | 2 | ||||||||
27.04.14 ?? |
2. kolo | Tuomi Verneri (FIN) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Fukugaki Go (JPN) | 0 | 2 | 4 | ||||||||
27.04.14 ?? |
2. kolo | Grigoriu Patrick (ROU) [8] (2130) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Grover Utsarg (IND) | 0 | 2 | 0 | ||||||||
27.04.14 ?? |
2. kolo | Moraing Mats (DEU) [1] (1034) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Uchiumi Akinori (JPN) | 0 | 1 | 2 | ||||||||
27.04.14 ?? |
2. kolo | Salbiev Timur (RUS) | 2 | 7 | 4 | 6 | I H2H O | ||||
Chergov Vadim (BGR) | 1 | 6 (4) | 6 | 4 | |||||||
27.04.14 ?? |
2. kolo | Iliescu Berk (TUR) [4] (1707) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Sunke Alexander (DEN) | 0 | 1 | 4 | ||||||||
27.04.14 ?? |
2. kolo | Milushev Plamen (BGR) [5] (1831) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Saraydarpour Salar (USA) | 0 | 3 | 1 | ||||||||
27.04.14 ?? |
2. kolo | Crepatte Baptiste (FRA) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Tarpischev Philipp (RUS) | 0 | 1 | 2 | ||||||||
27.04.14 ?? |
2. kolo | Dmitriev Maxim (RUS) [7] (2032) | 2 | 7 | 7 | I H2H O | |||||
Muradashvili Niko (RUS) | 0 | 5 | 5 | ||||||||
26.04.14 ?? |
1. kolo | Durmus Durukan (TUR) (1954) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Nefedov Stanislav (RUS) | 0 | 0 | 0 | ||||||||
26.04.14 ?? |
1. kolo | Amelin Vadim (RUS) | 2 | 2 | 6 | 6 | I H2H O | ||||
Martin Adam (CZE) | 1 | 6 | 3 | 4 | |||||||
26.04.14 ?? |
1. kolo | Zednik Jan (CZE) (1675) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Acar Tan (TUR) | 0 | 0 | 0 | ||||||||
26.04.14 ?? |
1. kolo | Harajchi Aria (CHE) | 2 | 6 | 5 | 6 | I H2H O | ||||
Tagashira Kento (JPN) | 1 | 1 | 7 | 1 | |||||||
26.04.14 ?? |
1. kolo | Browne Scott (AUS) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Bojanovic Darko (BIH) | 0 | 3 | 3 | ||||||||
26.04.14 ?? |
1. kolo | Pechkin Andrey (RUS) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Shandarov Vasil (BGR) | 0 | 4 | 4 | ||||||||
26.04.14 ?? |
1. kolo | Chile-Fonte Ricardo (CUB) (1674) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Bakhodur Fariduni (TJK) | 0 | 0 | 1 | ||||||||
26.04.14 ?? |
1. kolo | Guelfo Giacomo (ITA) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Blagojevic Andelko (CHE) | 0 | 3 | 0 | ||||||||
26.04.14 ?? |
1. kolo | Tuomi Verneri (FIN) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Kuprin Egor (RUS) | 0 | 2 | 0 |