odjava | registracija PARTENERI: 1x2tip.com | Tenis rezultati uživo
Poplavska Anastasiya (1085) / Ukraine |
mečevi: 26 pobjede: 13 postotak: 50 % |
FAVOURIT vs. AUTSAJDER |
porazi kao favorit: 2 porazi kao autsajder: 7 pobjede kao favorit: 7 pobjede kao autsajder: 4 pouzdanost kao autsajder: 63.6 % pouzdanost kao favorit: 77.8 % |
Poplavska Anastasiya - zadnji mečevi za odabrano | |||||||||||||
14.03.24 07:00 |
osmina-finala | Bartashevich Yaroslava (RUS) [7] (835) | 2 | 6 | 6 | L | 1.22 | Karaganda I 15 000 USD |
dvorana | I | |||
Poplavska Anastasiya (UKR) [Q] (1170) | 0 | 2 | 3 | 3.69 | |||||||||
13.03.24 07:30 |
1. kolo | Poplavska Anastasiya (UKR) [Q] (1170) | 2 | 7 | 6 | W | 1.05 | Karaganda I 15 000 USD |
dvorana | I | |||
Dyussebay Ingkar (KAZ) [WC] | 0 | 5 | 4 | 7.25 | |||||||||
12.03.24 06:55 |
osmina-finala | Poplavska Anastasiya (UKR) [2] (1170) | 2 | 6 | 6 | W | 1.01 | Karaganda I kvalifikacije |
dvorana | I | |||
Espolova Nasiba (UZB) | 0 | 2 | 0 | 10.00 | |||||||||
11.03.24 08:35 |
1. kolo | Poplavska Anastasiya (UKR) [2] (1170) | 2 | 6 | 7 | W | 1.05 | Karaganda I kvalifikacije |
dvorana | I | |||
Amirgalieva Malika (KAZ) | 0 | 1 | 6 (5) | 7.25 | |||||||||
08.03.24 07:00 |
četvrt-finala | Malygina Elena (EST) [1] (385) | 2 | 6 | 6 | L | 1.11 | Karaganda 15 000 USD |
dvorana | I | |||
Poplavska Anastasiya (UKR) (1170) | 0 | 2 | 4 | 5.47 | |||||||||
07.03.24 06:00 |
osmina-finala | Poplavska Anastasiya (UKR) (1170) | 2 | 6 | 7 | W | 2.31 | Karaganda 15 000 USD |
dvorana | I | |||
Sagandikova Aruzhan (KAZ) [6] (806) | 0 | 3 | 6 (3) | 1.51 | |||||||||
05.03.24 08:30 |
1. kolo | Poplavska Anastasiya (UKR) (1170) | 2 | 7 | 6 | W | 1.42 | Karaganda 15 000 USD |
dvorana | I | |||
Liu Le Yi (CHN) (992) | 0 | 5 | 4 | 2.58 | |||||||||
12.02.24 11:00 |
2. kolo | Lammas Annabelle (GBR) | 1 | L | Sharm El Sheikh II kvalifikacije |
tvrda podloga | I | ||||||
Poplavska Anastasiya (UKR) [7 BYE] (1152) odust. | 0 | ||||||||||||
28.11.23 11:35 |
osmina-finala | Alvisi Eleonora (ITA) [14] (846) | 2 | 6 | 7 | L | 1.26 | Limassol (XI) I kvalifikacije |
tvrda podloga | I | |||
Poplavska Anastasiya (UKR) (1141) | 0 | 2 | 5 | 3.37 | |||||||||
26.11.23 08:00 |
1. kolo | Poplavska Anastasiya (UKR) (1134) | 2 | 7 | 1 | 10 | W | Limassol (XI) I kvalifikacije |
tvrda podloga | I | |||
Ovcharenko Ekaterina (RUS) [5] (566) | 1 | 6 | 6 | 7 | |||||||||
19.11.23 09:00 |
1. kolo | Kostic Tamara (AUT) [13] (757) | 2 | 7 | 6 | L | Limassol (XI) kvalifikacije |
tvrda podloga | I | ||||
Poplavska Anastasiya (UKR) (1127) | 0 | 6 (2) | 1 | ||||||||||
22.10.23 08:00 |
1. kolo | Guth Mara (DEU) [1] (561) | 2 | 6 | 6 | L | Heraklion (XI) I kvalifikacije |
zemlja | I | ||||
Poplavska Anastasiya (UKR) [WC] (1129) | 0 | 1 | 1 | ||||||||||
18.10.23 13:25 |
1. kolo | Hoste Ferrer Claudia (ESP) [4] (598) | 2 | 2 | 6 | 6 | L | 1.17 | Heraklion (XI) 15 000 USD |
zemlja | I | ||
Poplavska Anastasiya (UKR) [Q] (1129) | 1 | 6 | 4 | 2 | 4.21 | ||||||||
17.10.23 08:30 |
osmina-finala | Poplavska Anastasiya (UKR) [2 BYE] (1129) | 2 | 6 | 6 | 11 | W | 1.82 | Heraklion (XI) kvalifikacije |
zemlja | I | ||
Ionescu Iulia Andreea (ROU) [11] (1368) | 1 | 7 (3) | 2 | 9 | 1.83 | ||||||||
16.10.23 08:30 |
2. kolo | Poplavska Anastasiya (UKR) [2 BYE] (1134) | 2 | 0 | 6 | 10 | W | Heraklion (XI) kvalifikacije |
zemlja | I | |||
Marthiens Karen (FRA) (1419) | 1 | 6 | 2 | 4 | |||||||||
17.08.23 05:30 |
1. kolo | Snigireva Anna (RUS) [Q] | 2 | 6 | 6 | L | 3.90 | Ust-Kamenogorsk I 15 000 USD |
tvrda podloga | I | |||
Poplavska Anastasiya (UKR) [7] (1139) | 0 | 3 | 2 | 1.20 | |||||||||
09.08.23 08:40 |
osmina-finala | Shubladze Alexandra (RUS) [6] (1206) | 2 | 4 | 6 | 6 | L | 3.08 | Tbilisi II 15 000 USD |
tvrda podloga | I | ||
Poplavska Anastasiya (UKR) (951) | 1 | 6 | 4 | 3 | 1.30 | ||||||||
08.08.23 09:45 |
1. kolo | Poplavska Anastasiya (UKR) (1206) | 2 | 7 | 6 | W | 1.98 | Tbilisi II 15 000 USD |
tvrda podloga | I | |||
Vyrlan Esther (USA) (1155) | 0 | 5 | 4 | 1.68 | |||||||||
04.08.23 09:55 |
četvrt-finala | Sukhotina Anastasia (RUS) [2] (819) | 2 | 7 | 4 | 6 | L | Tbilisi I 15 000 USD |
tvrda podloga | I | |||
Poplavska Anastasiya (UKR) (1197) | 1 | 5 | 6 | 2 | |||||||||
03.08.23 09:50 |
osmina-finala | Poplavska Anastasiya (UKR) (1197) | 2 | 6 | 6 | W | 2.21 | Tbilisi I 15 000 USD |
tvrda podloga | I | |||
Pfeifer Lara (ITA) [6] (1001) | 0 | 4 | 3 | 1.55 |