přihlásit | registrovat PARTNEŘI: 1x2tip.com | Tenis live | Live výsledky
Kolb Marina / Ukraine |
počet zápasů: 17 počet výher: 4 úspěšnost: 23.5 % |
FAVORIT vs. OUTSIDER |
počet proher jako favorit: 1 počet proher jako outsider: 6 počet výher jako favorit: 0 počet výher jako outsider: 0 spolehlivost jako outsider: 100 % spolehlivost jako favorit: 0 % |
Kolb Marina - poslední zápasy podle zvolených kritérií | |||||||||||||
04.02.24 12:30 |
1. kolo | Morderger Tayisiya (DEU) (747) | 2 | 6 | 6 | P | Grenoble kvalifikace |
hala | I | ||||
Kolb Marina (UKR) | 0 | 3 | 2 | ||||||||||
12.11.23 09:00 |
1. kolo | Roura Llaverias Ruth (ESP) (1188) | 2 | 7 | 6 | P | Nules kvalifikace |
antuka | I | ||||
Kolb Marina (UKR) | 0 | 6 (4) | 3 | ||||||||||
05.11.23 16:30 |
2. kolo | Conde Sara (ARG) | 2 | 5 | 6 | 10 | P | Castellon kvalifikace |
antuka | I | |||
Kolb Marina (UKR) | 1 | 7 | 3 | 3 | |||||||||
05.11.23 10:00 |
1. kolo | Kolb Marina (UKR) | 2 | 7 | 10 | V | Castellon kvalifikace |
antuka | I | ||||
Mercadier Naia (FRA) (1317) | 0 | 6 (5) | 2 | ||||||||||
29.10.23 10:00 |
1. kolo | Noel Chloe (FRA) (865) | 2 | 6 | 6 | P | Nantes kvalifikace |
hala | I | ||||
Kolb Marina (UKR) | 0 | 1 | 3 | ||||||||||
15.10.23 10:30 |
1. kolo | Kolb Marina (UKR) | 2 | 6 | 6 | V | Faro kvalifikace |
tvrdý | I | ||||
Mesquita Carolina (PRT) | 0 | 1 | 1 | ||||||||||
15.10.23 11:00 |
2. kolo | Lee Gyeong Seo (KOR) [8 BYE] (871) | 2 | 7 | 6 | P | Faro kvalifikace |
tvrdý | I | ||||
Kolb Marina (UKR) | 0 | 5 | 3 | ||||||||||
08.10.23 13:30 |
2. kolo | Kolb Nadya (UKR) [6 BYE] (733) | 2 | 7 | 6 | P | Seville kvalifikace |
antuka | I | ||||
Kolb Marina (UKR) | 0 | 5 | 1 | ||||||||||
08.10.23 09:30 |
1. kolo | Kolb Marina (UKR) | 2 | 6 | 6 | V | Seville kvalifikace |
antuka | I | ||||
Moreno Hurtado Paula (ESP) | 0 | 3 | 0 | ||||||||||
01.10.23 14:35 |
1. kolo | Rame Alice (FRA) [12] (587) | 2 | 6 | 6 | P | 1.01 | Lisbon (IX) kvalifikace |
antuka | I | |||
Kolb Marina (UKR) | 0 | 1 | 1 | 9.70 | |||||||||
10.09.23 16:10 |
1. kolo | Jebawy Jasmin (DEU) [9] (581) | 2 | 6 | 6 | P | 1.05 | Le Neubourg kvalifikace |
tvrdý | I | |||
Kolb Marina (UKR) | 0 | 4 | 3 | 6.93 | |||||||||
04.09.23 10:00 |
2. kolo | Hazmukova Viktorie (CZE) | 2 | 6 | 7 | 10 | P | 2.25 | Frydek Mistek kvalifikace |
antuka | I | ||
Kolb Marina (UKR) [15 BYE] | 1 | 7 (2) | 6 (7) | 3 | 1.55 | ||||||||
21.08.23 13:20 |
2. kolo | Spigarelli Martina (ITA) [2 BYE] (769) | 2 | 6 | 6 | P | 1.01 | Bydgoszcz kvalifikace |
antuka | I | |||
Kolb Marina (UKR) | 0 | 2 | 1 | 9.25 | |||||||||
20.08.23 13:30 |
1. kolo | Kolb Marina (UKR) | 2 | 6 | 6 | V | Bydgoszcz kvalifikace |
antuka | I | ||||
Strelchuk Inga (UKR) | 0 | 3 | 3 | ||||||||||
17.07.23 10:30 |
1. kolo | Fossa Huergo Nicole (ITA) [16] (1274) | 2 | 6 | 6 | P | 1.01 | Parnu kvalifikace |
antuka | I | |||
Kolb Marina (UKR) | 0 | 1 | 1 | 9.74 | |||||||||
02.07.23 15:30 |
1. kolo | Dapkute Iveta (LTU) [14] (830) | 2 | 6 | 6 | P | 1.03 | Liepaja (VII) kvalifikace |
antuka | I | |||
Kolb Marina (UKR) | 0 | 4 | 0 | 7.74 | |||||||||
19.06.23 09:30 |
1. kolo | Heinzova Izabela (CZE) [16] | 2 | 6 | 6 | P | 1.59 | Gdansk kvalifikace |
antuka | I | |||
Kolb Marina (UKR) | 0 | 1 | 2 | 2.15 |