autentificare | inscriere  PARTENERI: Predictii tenis | Tenis live

Tennis Prediction - Românã
  • Tennis Prediction - English
  • Tennis Prediction - Deutsch
  • Tennis Prediction - Românã
  • Tennis Prediction - Italiano
  • Tennis Prediction - Polski
  • Tennis Prediction - Español
  • Tennis Prediction - Magyar
  • Tennis Prediction - Èesky
  • Tennis Prediction - Slovensky
  • Tennis Prediction - Hrvatski

COTE OFERITE 29.01.23


«« 29.01.23 »»

ATP SIMPLU

Australian Open / Australia
premiu / bani : 5500 000 USD
09:30 Tsitsipas Stefanos (GRC) [3] (4) 5.37 IT
Djokovic Novak (SRB) [4] (5) 1.21
Concepcion (II) / Chile
premiu / bani : 130 000 USD
16:05 Coria Federico (ARG) [1] (76) 1.55 IT
Skatov Timofey (KAZ) [8] (144) 2.47
Ottignies-Louvain-La-Neuve / Belgium
premiu / bani : 100 000 USD
16:00 Goffin David (BEL) [1] (50) 1.80 IT
Ymer Mikael (SWE) [LL] (69) 1.88
Quimper / France
premiu / bani : 50 000 USD
15:00 Fils Arthur (FRA) [WC] (195) 2.47 IT
Barrere Gregoire (FRA) [2] (83) 1.54
Al Zahra / Kuwait
premiu / bani : 25 000 USD
16:00 Sultanov Khumoun (UZB) (491) 2.23 IT
Gunneswaran Prajnesh (IND) [4] (339) 1.59
Wesley Chapel / USA
premiu / bani : 25 000 USD
16:00 Langmo Christian (USA) [8] (505) 1.74 IT
Ponwith Nathan (USA) (561) 2.00
Manacor II / Spain
premiu / bani : 25 000 USD
12:00 Rincon Daniel (ESP) [7] (427) 1.40 IT
Shelbayh Abedallah (JOR) [8] (475) 2.75
Nussloch / Germany
premiu / bani : 25 000 USD
14:00 Masur Daniel (DEU) [3] (293) 1.60 IT
Martineau Matteo (FRA) [6] (421) 2.21
Sunderland / United Kingdom
premiu / bani : 25 000 USD
11:00 Chidekh Clement (FRA) (635) 1 1.84 IT
Matusevich Anton (GBR) (703) retras 0 1.84
Jakarta (II) I / Indonesia
premiu / bani : 15 000 USD
03:30 Ionel Nicholas David (ROU) [1] (228) 1.16 IT
Rawat Sidharth (IND) [4] (588) 4.58
Antalya III / Turkey
premiu / bani : 15 000 USD
08:30 Madarasz Gergely (HUN) [5] (527) 2.50 IT
Barrena Alex (ARG) [6] (630) 1.50
Monastir (I) III / Tunisia
premiu / bani : 15 000 USD
10:00 Ivanovski Kalin (MKD) [8] (543) 2.18 IT
Echargui Moez (TUN) [3] (358) 1.62
Cairo (I) / Egypt
premiu / bani : 15 000 USD
09:30 Madaras Dragos Nicolae (SWE) [1] (346) 1.32 IT
Vidal Azorin Jose Fco. (ESP) [5] (589) 3.15
Bagnoles de l'Orne / France
premiu / bani : 15 000 USD
15:00 Catarina Lucas (MCO) [1] (542) 2.25 IT
Cuenin Sean (FRA) [4] (568) 1.57
Koblenz / Germany
calificare
10:00 Wehnelt Kai (DEU) (622) 4.00 IT
Gerasimov Egor (BLR) [12] (392) 1.22
10:00 Bachinger Matthias (DEU) [WC] (908) 1.50 IT
Oradini Giovanni (ITA) [11] (380) 2.50
11:30 Onclin Gauthier (BEL) [6] (338) 1.14 IT
Jahn Jeremy (DEU) (658) 5.00
11:30 Blanch Ulises (USA) [3] (322) 1.30 IT
Rosenkranz Mats (DEU) (446) 3.40
13:00 Zhukayev Beibit (KAZ) [2] (307) 1.40 IT
Broska Florian (DEU) [WC] (958) 2.75
13:00 Vatutin Alexey (RUS) [5] (334) 1.20 IT
Jorda Sanchis David (ESP) (587) 4.33
14:15 Yevseyev Denis (KAZ) [1] (305) 1.20 IT
Gentzsch Tom (DEU) [WC] (806) 4.33
14:30 Haerteis Johannes (DEU) (654) 2.50 IT
Arnaboldi Andrea (ITA) [8] (343) 1.50
16:00 Florig Philip (DEU) [WC] (853) 4.50 IT
Sachko Vitaliy (UKR) [7] (340) 1.16
16:00 Kachmazov Alibek (RUS) [4] (331) 1.57 IT
Lamasine Tristan (FRA) (555) 2.25
17:30 Setkic Aldin (BIH) (518) 3.50 IT
Hoang Antoine (FRA) [10] (360) 1.28
18:00 Martineau Matteo (FRA) [6] (421) 2.11 IT
de Schepper Kenny (FRA) [9] (347) 1.63
Tenerife (II) / Spain
calificare
10:00 Sanchez Izquierdo Nikolas (ESP) [4] (270) 2.25 IT
Lopez San Martin Alvaro (ESP) (384) 1.57
10:00 Giustino Lorenzo (ITA) [3] (267) 1.83 IT
Fonio Giovanni (ITA) (366) 1.83
10:00 Weis Alexander (ITA) (348) 3.25 IT
Moroni Gian Marco (ITA) [8] (315) 1.33
11:30 Palan Dominik (CZE) (413) 3.94 IT
Travaglia Stefano (ITA) [7] (310) 1.20
11:30 Merida Aguilar Daniel (ESP) [WC] (522) 2.89 IT
Moro Canas Alejandro (ESP) [9] (317) 1.35
13:00 Yunchaokete Bu (CHN) [6] (282) 1.02 IT
Rousseau Hillel (HTI) [WC] (1862) 11.00
13:00 Giunta Massimo (ITA) [WC] (1283) 7.43 IT
Mochizuki Shintaro (JPN) [10] (323) 1.05
13:40 Diez Steven (CAN) [5] (277) 1.33 IT
Damas Miguel (ESP) (643) 3.25
14:30 Geerts Michael (BEL) [1] (252) 1.98 IT
Harrison Christian (USA) (356) 1.72
14:30 Cox Daniel (GBR) (394) 2.01 IT
Tabur Clement (FRA) [11] (324) 1.70
14:30 Alcala Gurri Max (ESP) (566) 3.94 IT
Royer Valentin (FRA) [12] (327) 1.20
Burnie / Australia
calificare
01:10 Takahashi Yusuke (JPN) [2] (708) 2 6 6 1.03 IT
Woerndle Matthew (AUS) (1862) 0 2 1 8.38
01:10 Camus Charlie (AUS) [11] (1229) 2 4 6 7 1.17 IT
Bayldon Blake (AUS) (1961) 1 6 3 6 (5) 4.29
01:10 Papac Tomislav Edward (AUS) (1557) 2 7 3 6 7.93 IT
Harper Mitchell (AUS) [5] (805) 1 6 (5) 6 2 1.04
03:00 Taylor Adam (AUS) [WC] 5.20 IT
Okamura Issei (JPN) [12] (1255) 1.12
03:30 Winter Edward (AUS) [1] (674) 2 6 6 1.05 IT
Ryan Ziegann Sam (AUS) (1587) 0 1 4 7.74
03:30 Walkin Brandon (AUS) [7] (943) 2 7 6 1.04 IT
Taylor Jason (AUS) [WC] 0 5 1 8.04
04:20 Pham Derek (AUS) [8] (1015) 2 6 6 1.09 IT
Searant Rhys (AUS) [WC] (1961) 0 3 3 6.12
05:00 Braithwaite Thomas (AUS) (1390) 1.67 IT
Romios Matthew Christopher (AUS) [10] (1074) 2.05
05:05 Sumizawa Daisuke (JPN) [3] (744) 2 6 6 1.11 IT
Talic Zaharije-Zak (AUS) (1312) 0 2 4 5.56
05:10 Puttergill Calum (AUS) [4] (766) 2 6 6 1.06 IT
Delaney Jesse (AUS) (1474) 0 2 0 7.01
06:40 Mehrotra Arjun (AUS) [WC] (1978) 2.10 IT
Delaney Jake (AUS) [9] (1021) 1.66
07:00 Gaal Corey (AUS) (1430) 5.45 IT
Mott Blake (AUS) [6] (874) 1.11

WTA SIMPLU

Andrezieux-Boutheon / France
premiu / bani : 60 000 USD
14:30 Dodin Oceane (FRA) [1] (121) 1.34 IT
Albie Audrey (FRA) (263) 3.28
Sunderland / United Kingdom
premiu / bani : 60 000 USD
11:00 Barthel Mona (DEU) (222) 2.25 IT
Minnen Greetje (BEL) (223) 1.57
Monastir (I) III / Tunisia
premiu / bani : 25 000 USD
10:00 Radivojevic Lola (SRB) [WC] (337) 3.00 IT
Hosogi Sakura (JPN) [5] (266) 1.36
Orlando (II) / USA
premiu / bani : 25 000 USD
17:00 Stearns Peyton (USA) [6] (209) 1.72 IT
Montgomery Robin (USA) [8] (218) 2.00
Antalya III / Turkey
premiu / bani : 15 000 USD
08:30 Lodikova Daria (RUS) [3] (621) 2.37 IT
Soboleva Anastasiya Konstantinovna (UKR) [7] (704) 1.53
Lyon (III) / France
calificare
11:00 Masarova Rebeka (ESP) [4] (93) 1.66 IT
Juvan Kaja (SVN) [10] (104) 2.10
12:00 Konjuh Ana (HRV) (124) 1.53 IT
Waltert Simona (CHE) (128) 2.36
12:30 Noskova Linda (CZE) [1] (58) 1.37 IT
Kuzmova Viktoria (SVK) (119) 2.89
14:00 Andreeva Erika (RUS) (137) 1.68 IT
Parry Diane (FRA) [11] (107) 2.08
14:00 Bassols Ribera Marina (ESP) (122) 1.68 IT
Errani Sara (ITA) [9] (103) 2.07
15:30 Swan Katie (GBR) (132) 1.49 IT
Danilovic Olga (SRB) (152) 2.47
Cali / Colombia
calificare
17:00 Alves Carolina Meligeni Rodrigues (BRA) [1] (216) 1.30 IT
Seibold Emily (DEU) (484) 3.15
17:00 Brace Cadence (CAN) (454) 1.70 IT
Colmegna Martina (ITA) [5] (410) 2.01
18:15 Gleason Quinn (USA) (826) 2.38 IT
Anshba Amina (RUS) [8] (437) 1.50
18:15 Monroy Yuliana (COL) (778) 4.31 IT
Partaud Marine (FRA) [6] (422) 1.17
Burnie / Australia
calificare
?? Brankovic Zara (AUS) [14] (1224) 2 6 6 1.04 IT
Parke Darcy (AUS) 0 1 1 7.97
?? Bajagic Tamara (AUS) 2 6 6 1.17 IT
Cui Angela (AUS) [16] 0 4 3 4.23
02:30 Micic Elena (AUS) 2 3 6 6 1.40 IT
Layton Erica (AUS) [15] (1290) 1 6 0 3 2.68
Porto (II) / Portugal
calificare
11:00 Villet Marie (FRA) (774) 4.00 IT
Babel Oceane (FRA) [13] (452) 1.22
11:00 Bhatia Riya (IND) (731) 5.00 IT
Dartron Emeline (FRA) [15] (467) 1.14
12:30 Appleton Emily (GBR) (489) 1.72 IT
Rushiti Arlinda (CHE) [9] (398) 2.00
12:30 Murta Ines (PRT) (787) 2.75 IT
Seguel Daniela (CHL) [10] (402) 1.40
Hua Hin (II) / Thailand
calificare
06:00 Sharma Astra (AUS) [6] (224) 1.59 IT
Perez Ellen (AUS) (365) 2.23
06:00 Zuger Joanne (CHE) [3] (195) 1.63 IT
Pliphuech Peangthan (THA) (324) 2.16
07:30 Oz Ipek (TUR) [2] (180) 1.79 IT
Liang En Shuo (TAI) (345) 1.94
07:30 Eala Alexandra (PHL) [4] (214) 1.81 IT
Dmitruk Kristina (BLR) [9] (234) 1.92
09:00 Stevanovic Natalija (SRB) [5] (215) 2.22 IT
Savinykh Valeria (RUS) [11] (245) 1.60
09:00 Kato Miyu (JPN) (392) 1.50 IT
Makarova Ekaterina (1996) (RUS) [8] (230) 2.38

ATP DUBLU

Ottignies-Louvain-La-Neuve / Belgium
premiu / bani : 100 000 USD
13:30 Arneodo Romain (MCO) /
Weissborn Tristan-Samuel (AUT)
2.01 IT
Jebavy Roman (CZE) /
Pavlasek Adam (CZE)
1.73
Quimper / France
premiu / bani : 50 000 USD
12:30 Doumbia Sadio (FRA) /
Reboul Fabien (FRA)
1.24 IT
Chandrasekar Anirudh (IND) /
Kadhe Arjun (IND)
3.69

WTA DUBLU

Australian Open / Australia
premiu / bani : 5500 000 USD
05:05 Krejcikova Barbora (CZE) /
Siniakova Katerina (CZE)
2 6 6 1.15 IT
Aoyama Shuko (JPN) /
Shibahara Ena (JPN)
0 4 3 5.43
biletul tau
CONDITIILE COMPETITIEI
In competitie poate lua parte orice utilizator inregistrat pe serverul nostru, care are mai mult de 18 ani. Scopul concurentului este acela de a obtine cel mai mare index de succes in luna actuala, care este calculat ca diferenta dintre procentajul meciurilor castigatoare unde pronosticul a fost corect si numarul total de meciuri. Fiecare utilizator poate adauga maxim 4 predictii in fiecare zi. Castigatorul lunii devine utilizatorul care a acumulat in luna respectiva cel mai mare index de succes.
© COPYRIGHT TennisPrediction.com | Conditii generale | Link-uri | Parola pierduta | Harta site-ului | Contact
18+