odjava | registracija PARTENERI: 1x2tip.com | Tenis rezultati uživo
Estoril 2004 / Portugal, zemlja , www, LIVE, DRAW, ATP Estoril 2004 Tenis live fond / nagrada : 140 000 USD |
|||||||||||
18.04.04 13:00 |
finale | Loit Emilie (FRA) [3] | 2 | 7 | 7 | 1.75 | I H2H O | ||||
Melzer Iveta (CZE) [6] | 0 | 5 | 6 | 1.85 | |||||||
17.04.04 13:00 |
polu-finale | Melzer Iveta (CZE) [6] | 2 | 6 | 7 | 1.52 | I H2H O | ||||
Cohen-Aloro Stephanie (FRA) | 0 | 3 | 5 | 2.15 | |||||||
17.04.04 13:00 |
polu-finale | Loit Emilie (FRA) [3] | 2 | 6 | 6 | 1.77 | I H2H O | ||||
Marrero Marta (ESP) | 0 | 4 | 4 | 1.82 | |||||||
16.04.04 13:30 |
četvrt-finala | Cohen-Aloro Stephanie (FRA) | 2 | 3 | 6 | 6 | 1.85 | I H2H O | |||
Sucha Martina (SVK) | 1 | 6 | 4 | 4 | 1.75 | ||||||
16.04.04 13:30 |
četvrt-finala | Melzer Iveta (CZE) [6] | 2 | 6 | 6 | 1.80 | I H2H O | ||||
Chladkova Denisa (CZE) [4] | 0 | 2 | 2 | 1.80 | |||||||
16.04.04 15:00 |
četvrt-finala | Loit Emilie (FRA) [3] | 2 | 6 | 2 | 6 | 1.65 | I H2H O | |||
Koukalová Klára (CZE) | 1 | 3 | 6 | 4 | 1.94 | ||||||
16.04.04 13:00 |
četvrt-finala | Marrero Marta (ESP) | 2 | 6 | 6 | 1.60 | I H2H O | ||||
Schett Barbara (AUT) [5] | 0 | 0 | 2 | 2.05 | |||||||
15.04.04 13:00 |
osmina-finala | Melzer Iveta (CZE) [6] | 2 | 1 | 6 | 6 | 1.57 | I H2H O | |||
Pennetta Flavia (ITA) | 1 | 6 | 3 | 4 | 2.09 | ||||||
15.04.04 13:20 |
osmina-finala | Chladkova Denisa (CZE) [4] | 2 | 6 | 6 | 1.16 | I H2H O | ||||
Silva Neuza (PRT) [WC] | 0 | 2 | 1 | 3.99 | |||||||
15.04.04 13:30 |
osmina-finala | Sucha Martina (SVK) | 2 | 6 | 6 | 2.11 | I H2H O | ||||
Camerin Maria-Elena (ITA) | 0 | 2 | 4 | 1.57 | |||||||
15.04.04 13:30 |
osmina-finala | Cohen-Aloro Stephanie (FRA) | 2 | 7 | 7 | 1.75 | I H2H O | ||||
Nagyova Henrieta (SVK) | 0 | 5 | 5 | 1.85 | |||||||
14.04.04 13:00 |
1. kolo | Nagyova Henrieta (SVK) | 2 | 3 | 6 | 7 | 2.82 | I H2H O | |||
Molik Alicia (AUS) [2] | 1 | 6 | 3 | 6 | 1.32 | ||||||
14.04.04 15:00 |
osmina-finala | Koukalová Klára (CZE) | 2 | 6 | 6 | 1.65 | I H2H O | ||||
Srebotnik Katarina (SVN) [7] | 0 | 3 | 4 | 1.99 | |||||||
14.04.04 13:30 |
osmina-finala | Loit Emilie (FRA) [3] | 2 | 6 | 6 | 1.48 | I H2H O | ||||
Cervanova Ludmila (SVK) | 0 | 2 | 0 | 2.28 | |||||||
14.04.04 13:20 |
osmina-finala | Schett Barbara (AUT) [5] | 2 | 7 | 7 | 1.63 | I H2H O | ||||
Groenefeld Anna-Lena (DEU) [Q] | 0 | 5 | 5 | 2.01 | |||||||
14.04.04 13:20 |
osmina-finala | Marrero Marta (ESP) | 2 | 6 | 6 | 6 | 2.10 | I H2H O | |||
Bovina Elena (RUS) [1] | 1 | 7 | 4 | 3 | 1.57 | ||||||
13.04.04 12:00 |
1. kolo | Silva Neuza (PRT) [WC] | 2 | 3 | 6 | 7 | 4.15 | I H2H O | |||
Schruff Julia (DEU) [Q] | 1 | 6 | 4 | 6 | 1.15 | ||||||
13.04.04 12:00 |
1. kolo | Marrero Marta (ESP) | 2 | 6 | 6 | 1.23 | I H2H O | ||||
Nemeth Virag (HUN) | 0 | 1 | 1 | 3.35 | |||||||
13.04.04 13:20 |
1. kolo | Loit Emilie (FRA) [3] | 2 | 6 | 6 | 1.28 | I H2H O | ||||
Callens Els (BEL) | 0 | 2 | 2 | 3.03 | |||||||
13.04.04 16:20 |
1. kolo | Cervanova Ludmila (SVK) | 2 | 3 | 6 | 6 | 1.46 | I H2H O | |||
Gagliardi Emmanuelle (CHE) | 1 | 6 | 2 | 4 | 2.35 | ||||||
13.04.04 12:00 |
1. kolo | Srebotnik Katarina (SVN) [7] | 2 | 6 | 6 | 7 | 2.12 | I H2H O | |||
Grande Rita (ITA) | 1 | 7 (4) | 3 | 5 | 1.56 | ||||||
13.04.04 13:20 |
1. kolo | Chladkova Denisa (CZE) [4] | 2 | 6 | 6 | 1.45 | I H2H O | ||||
Beygelzimer Yulia (UKR) | 0 | 3 | 2 | 2.37 | |||||||
13.04.04 13:20 |
1. kolo | Camerin Maria-Elena (ITA) | 2 | 6 | 6 | 1.90 | I H2H O | ||||
Bartoli Marion (FRA) [8] | 0 | 3 | 3 | 1.71 | |||||||
13.04.04 13:20 |
1. kolo | Groenefeld Anna-Lena (DEU) [Q] | 2 | 6 | 6 | 2.27 | I H2H O | ||||
Kurhajcova Lubomira (SVK) | 0 | 1 | 2 | 1.49 | |||||||
13.04.04 14:50 |
1. kolo | Schett Barbara (AUT) [5] | 2 | 6 | 6 | 6 | 1.41 | I H2H O | |||
Ani Maret (EST) [Q] | 1 | 1 | 7 | 4 | 2.48 | ||||||
13.04.04 13:20 |
1. kolo | Melzer Iveta (CZE) [6] | 2 | 7 | 6 | 1.34 | I H2H O | ||||
Gussoni Natalia (ARG) [Q] | 0 | 6 | 3 | 2.71 | |||||||
13.04.04 13:00 |
1. kolo | Bovina Elena (RUS) [1] | 2 | 6 | 6 | 1.30 | I H2H O | ||||
Majoli Iva (HRV) [WC] | 0 | 4 | 2 | 2.93 | |||||||
12.04.04 14:50 |
1. kolo | Sucha Martina (SVK) | 2 | 6 | 6 | 1.57 | I H2H O | ||||
Ondraskova Zuzana (CZE) | 0 | 1 | 2 | 2.11 | |||||||
12.04.04 16:00 |
1. kolo | Pennetta Flavia (ITA) | 2 | 6 | 6 | 1.45 | I H2H O | ||||
Svensson Asa (SWE) | 0 | 1 | 3 | 2.38 | |||||||
12.04.04 13:00 |
1. kolo | Cohen-Aloro Stephanie (FRA) | 2 | 6 | 6 | 6 | 1.52 | I H2H O | |||
Kleinova Sandra (CZE) | 1 | 2 | 7 (4) | 0 | 2.21 | ||||||
12.04.04 16:20 |
1. kolo | Koukalová Klára (CZE) | 2 | 5 | 6 | 6 | 1.53 | I H2H O | |||
Garbin Tathiana (ITA) | 1 | 7 | 2 | 3 | 2.17 |