autentificare | inscriere PARTENERI: Predictii tenis | Tenis live
Monastir (II) I 2020 / Tunisia, hard , ATP Monastir (II) I 2020 Tenis live calificare |
|||||||||||
10.02.20 12:00 |
optimi de finala | Alexandre Da Rosa Karolayne (BRA) (1076) | 40.47% | 2 | 3 | 6 | 10 | 2.77 | I H2H O | ||
Dissanayake Tanysha (GBR) (1236) | 59.53% | 1 | 6 | 4 | 7 | 1.36 | |||||
10.02.20 09:30 |
optimi de finala | Shusharina Maria (RUS) (734) | 51.64% | 2 | 6 | 6 | 1.15 | I H2H O | |||
Cagnazzo Linda (ITA) | 48.36% | 0 | 3 | 0 | 4.43 | ||||||
10.02.20 09:30 |
optimi de finala | Skachkova Katsiaryna (BLR) (1221) | 40.72% | 2 | 7 | 7 | 3.07 | I H2H O | |||
Poplavska Anastasiya (UKR) (889) | 59.28% | 0 | 6 (3) | 5 | 1.30 | ||||||
10.02.20 09:30 |
optimi de finala | Martins Destinee (GBR) | 60.48% | 2 | 6 | 6 | 1.16 | I H2H O | |||
Rusova Alica (SVK) (1281) | 39.52% | 0 | 2 | 2 | 4.30 | ||||||
10.02.20 12:00 |
optimi de finala | Maloney Eliz (GBR) (1149) | 65.55% | 2 | 6 | 6 | 10 | 2.02 | I H2H O | ||
Le Bihan Kelia (FRA) (896) | 34.45% | 1 | 3 | 7 (4) | 0 | 1.66 | |||||
10.02.20 12:00 |
optimi de finala | Michalitsch Alina (AUT) | 41.98% | 2 | 6 | 6 | 3.85 | I H2H O | |||
Seibold Emily (DEU) (939) | 58.02% | 0 | 1 | 4 | 1.19 | ||||||
10.02.20 12:00 |
optimi de finala | Rinaldo Persson Kajsa (SWE) (1221) | 46.70% | 2 | 7 | 6 | 1.88 | I H2H O | |||
Zhang Ling (HKG) (1006) | 53.30% | 0 | 6 (4) | 1 | 1.78 | ||||||
10.02.20 09:30 |
optimi de finala | Kalita Anhelina (BLR) | 52.71% | 2 | 6 | 6 | 1.32 | I H2H O | |||
Gadient Nicole (CHE) (1191) | 47.29% | 0 | 4 | 4 | 2.93 | ||||||
09.02.20 14:30 |
1. runda | Dissanayake Tanysha (GBR) (1236) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Bourbotte Zoe (FRA) | 0 | 0 | 1 | ||||||||
09.02.20 14:30 |
1. runda | Alexandre Da Rosa Karolayne (BRA) (1076) | 2 | 4 | 7 | 11 | I H2H O | ||||
Solomatina Arina (RUS) | 1 | 6 | 6 (3) | 9 | |||||||
09.02.20 12:00 |
1. runda | Gadient Nicole (CHE) (1191) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Onya Allyson Nancy () | 0 | 1 | 0 | ||||||||
09.02.20 12:00 |
1. runda | Kalita Anhelina (BLR) | 2 | 7 | 6 | I H2H O | |||||
Piangerelli Anastasia (ITA) (1031) | 0 | 5 | 0 | ||||||||
09.02.20 12:00 |
1. runda | Rinaldo Persson Kajsa (SWE) (1221) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
0 | 1 | 0 | |||||||||
09.02.20 12:00 |
1. runda | Cagnazzo Linda (ITA) | 2 | 6 | 0 | 10 | I H2H O | ||||
Hosoki Yuka (JPN) (1129) | 1 | 3 | 6 | 4 | |||||||
09.02.20 12:00 |
1. runda | Martins Destinee (GBR) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Halemai Mylene (FRA) (818) | 0 | 2 | 4 | ||||||||
09.02.20 11:00 |
1. runda | Rusova Alica (SVK) (1281) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Mozgaleva Anastasia (RUS) | 0 | 1 | 1 | ||||||||
09.02.20 12:00 |
1. runda | Poplavska Anastasiya (UKR) (889) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Badde Liz (LUX) | 0 | 1 | 0 | ||||||||
09.02.20 12:00 |
1. runda | Skachkova Katsiaryna (BLR) (1221) | 2 | 5 | 6 | 14 | I H2H O | ||||
Drozd Pereira Erika (BRA) (1258) | 1 | 7 | 0 | 12 | |||||||
09.02.20 14:00 |
1. runda | Le Bihan Kelia (FRA) (896) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Araya Florencia (2001) (CHL) | 0 | 1 | 2 | ||||||||
09.02.20 12:00 |
1. runda | Maloney Eliz (GBR) (1149) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Delfosse Lena (BEL) | 0 | 0 | 0 | ||||||||
09.02.20 14:00 |
1. runda | Seibold Emily (DEU) (939) | 2 | 7 | 6 | I H2H O | |||||
Marandel Lola (FRA) | 0 | 6 (0) | 3 | ||||||||
09.02.20 12:00 |
1. runda | Michalitsch Alina (AUT) | 2 | 6 | 6 | 12 | I H2H O | ||||
Karamoko Naima (CHE) (972) | 1 | 7 (5) | 2 | 10 | |||||||
09.02.20 12:00 |
1. runda | Zhang Ling (HKG) (1006) | 2 | 2 | 6 | 10 | I H2H O | ||||
Triebe Juliane (DEU) | 1 | 6 | 1 | 6 | |||||||
09.02.20 12:00 |
1. runda | Shusharina Maria (RUS) (734) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Ruppert Lena (DEU) (1034) | 0 | 4 | 3 |