prihlásiť | registrovať PARTNERI: 1x2tip.com | Tenis live | Live výsledky
Antalya (X) III 2019 / Turkey, tvrdý , ATP Antalya (X) III 2019 Tenis live kvalifikácia |
|||||||||||
07.10.19 10:00 |
osemfinale | Schmidt Antonia (DEU) | 51.65% | 2 | 6 | 6 | 1.45 | I H2H O | |||
Tuayeva Alana (RUS) | 48.35% | 0 | 4 | 2 | 2.44 | ||||||
07.10.19 09:00 |
osemfinale | Koelzer Romy (DEU) (534) | 52.77% | 2 | 6 | 6 | 1.19 | I H2H O | |||
Zund Sylvie (LIE) | 47.23% | 0 | 2 | 3 | 3.85 | ||||||
07.10.19 10:00 |
osemfinale | Sarioglan Zeynep Sena (TUR) (1181) | 43.85% | 2 | 7 | 6 | 3.95 | I H2H O | |||
Mikulski Julia (DEU) | 56.15% | 0 | 5 | 0 | 1.20 | ||||||
07.10.19 09:00 |
osemfinale | Niedermeier Michaela (DEU) | 48.53% | 2 | 6 | 6 | 1.40 | I H2H O | |||
Zvonaru Ioana (ROU) | 51.47% | 0 | 4 | 1 | 2.60 | ||||||
07.10.19 09:00 |
osemfinale | Karatancheva Lia (BGR) | 49.82% | 2 | 6 | 6 | 1.87 | I H2H O | |||
Mair Laura (ITA) | 50.18% | 0 | 2 | 4 | 1.77 | ||||||
07.10.19 10:00 |
osemfinale | Dshandshgava Irina (AUT) | 54.64% | 2 | 6 | 6 | 1.12 | I H2H O | |||
Paykoc Deniz (TUR) (1272) | 45.36% | 0 | 2 | 4 | 4.80 | ||||||
06.10.19 12:00 |
2. kolo | Dshandshgava Irina (AUT) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Juric Ivonne (DEU) | 0 | 3 | 2 | ||||||||
06.10.19 13:00 |
2. kolo | Sarioglan Zeynep Sena (TUR) (1181) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Dimitrijevic Anastasia (AUT) | 0 | 0 | 1 | ||||||||
06.10.19 12:00 |
2. kolo | Tuayeva Alana (RUS) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Atyushova Arina (RUS) | 0 | 3 | 4 | ||||||||
06.10.19 09:00 |
2. kolo | Schmidt Antonia (DEU) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Sanchez Ramirez Maria Del Mar Gabriela (MEX) | 0 | 0 | 0 | ||||||||
06.10.19 11:00 |
2. kolo | Paykoc Deniz (TUR) (1272) | 2 | 4 | 6 | 10 | I H2H O | ||||
Diez Camilla (ITA) | 1 | 6 | 4 | 5 | |||||||
06.10.19 09:00 |
1. kolo | Dshandshgava Irina (AUT) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Petrushina Olga (RUS) | 0 | 3 | 1 | ||||||||
06.10.19 09:00 |
2. kolo | Koelzer Romy (DEU) (534) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Tyagi Shikha (IND) | 0 | 0 | 0 | ||||||||
06.10.19 09:00 |
2. kolo | Zund Sylvie (LIE) | 1 | 3 | I H2H O | ||||||
Gomez Maria (ECU) | 0 | 0 | |||||||||
06.10.19 12:00 |
2. kolo | Mikulski Julia (DEU) | 2 | 7 | 3 | 10 | I H2H O | ||||
Gecsek Fanni (HUN) | 1 | 5 | 6 | 3 | |||||||
06.10.19 09:00 |
2. kolo | Niedermeier Michaela (DEU) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Baravi Adelina (RUS) (1129) | 0 | 3 | 0 | ||||||||
06.10.19 09:00 |
2. kolo | Zvonaru Ioana (ROU) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Auer Stefanie (AUT) | 0 | 3 | 3 | ||||||||
06.10.19 09:00 |
2. kolo | Karatancheva Lia (BGR) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Graovac Angelina (AUS) | 0 | 4 | 2 | ||||||||
06.10.19 09:00 |
2. kolo | Mair Laura (ITA) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Maharwal Meenal (IND) | 0 | 0 | 0 | ||||||||
06.10.19 09:00 |
1. kolo | Dimitrijevic Anastasia (AUT) | 2 | 2 | 6 | 10 | I H2H O | ||||
Kampantai Eleni (GRC) | 1 | 6 | 3 | 6 |