×
Login
|
Register
PARTNERS:
1x2tip.com
|
Tennis score live
|
Live score
MENU
main
tipsters
Retired
rankings
tournaments
LIVESCORE
PRO Tennis
30 days = 7.73 €
main
similar / previous
Austrian Bundesliga 2019
/
Austria
, clay
,
ATP Austrian Bundesliga 2019 Tennis score live
prize / money : 25 000 USD
22.06.19
11:00
8. round
Cervenak Pavol (SVK)
2
4
6
6
I
H2H
O
Boutillier Remi (FRA)
1
6
1
2
22.06.19
11:00
8. round
Fleischmann Johannes (DEU)
2
7
6
I
H2H
O
Erler Alexander (AUT)
0
6
4
22.06.19
11:00
8. round
Pospisil Jaroslav (CZE)
2
6
6
I
H2H
O
Traxler Simon (AUT)
0
1
0
22.06.19
11:00
8. round
Aichhorn Jakob (AUT)
2
3
7
6
I
H2H
O
Hejhal Dominic (AUT)
1
6
5
2
22.06.19
11:00
8. round
Emesz Benedikt (AUT)
2
6
6
7
I
H2H
O
Traxler Dominik (AUT)
1
7
1
5
22.06.19
11:00
8. round
Kirschner Marco (DEU)
2
6
6
I
H2H
O
Minichberger Stefan (AUT)
0
3
3
22.06.19
11:00
8. round
Veldheer Mick (NLD)
2
6
6
6
I
H2H
O
Safranek Vaclav (CZE)
1
7
4
1
22.06.19
11:00
8. round
Bellotti Riccardo (ITA)
2
6
6
I
H2H
O
Schroll Philipp (AUT)
0
3
2
22.06.19
11:00
8. round
Jaloviec Marek (CZE)
2
6
6
I
H2H
O
Kopp Sandro (AUT)
0
4
3
22.06.19
11:00
8. round
Sedletzky Markus (AUT)
2
6
6
I
H2H
O
Zimmermann Marcel (DEU)
0
3
3
22.06.19
11:00
8. round
Thiem Moritz (AUT)
2
6
6
I
H2H
O
Gruber Adrian (AUT)
0
3
3
22.06.19
11:00
8. round
Jastraunig Lukas (AUT)
2
6
6
I
H2H
O
Schubert Julian (AUT)
0
3
3
22.06.19
11:00
8. round
Boehler Dominik (DEU)
2
6
6
I
H2H
O
Haider-Maurer Mario (AUT)
0
2
0
22.06.19
11:00
8. round
Matic Nico (DEU)
2
6
6
I
H2H
O
Mrsic Luka (AUT)
0
1
3
22.06.19
11:00
8. round
Rehacek Marek (CZE)
2
6
6
I
H2H
O
Eger Daniel (AUT)
0
1
4
22.06.19
11:00
8. round
Erhart Linus (AUT)
2
6
6
I
H2H
O
Tupy Mario (AUT)
0
1
1
22.06.19
11:00
8. round
Gamauf Patrick (AUT)
2
5
6
6
I
H2H
O
Pfanner Gabriel (AUT)
1
7
4
3
22.06.19
11:00
8. round
Bildstein Stefan (AUT)
2
6
3
6
I
H2H
O
Froeschl Rainer (AUT)
1
3
6
4
20.06.19
11:00
7. round
Haider-Maurer Andreas (AUT)
2
6
6
I
H2H
O
Haim Matthias (AUT)
0
3
0
20.06.19
11:00
7. round
Ollert Lukas (DEU)
2
6
6
I
H2H
O
Mrsic Luka (AUT)
0
2
1
20.06.19
11:00
7. round
Veldheer Mick (NLD)
2
6
6
I
H2H
O
Eger Daniel (AUT)
0
1
4
20.06.19
11:00
7. round
Kopp Sandro (AUT)
2
6
6
I
H2H
O
Tupy Mario (AUT)
0
1
1
20.06.19
11:00
7. round
Gruber Adrian (AUT)
2
6
6
I
H2H
O
Gamauf Patrick (AUT)
0
4
4
20.06.19
11:00
7. round
Boehler Dominik (DEU)
2
2
7
6
I
H2H
O
Torebko Peter (DEU)
1
6
5
0
20.06.19
11:00
7. round
Pichler David (AUT)
2
6
3
6
I
H2H
O
Sude Jakob (DEU)
1
3
6
1
20.06.19
11:00
7. round
Matic Nico (DEU)
2
6
6
I
H2H
O
Cervenak Pavol (SVK)
0
3
2
20.06.19
11:00
7. round
Fleischmann Johannes (DEU)
2
6
4
6
I
H2H
O
Erhart Linus (AUT)
1
2
6
4
20.06.19
11:00
7. round
Hejhal Dominic (AUT)
2
6
6
I
H2H
O
Pfanner Gabriel (AUT)
0
1
1
20.06.19
11:00
7. round
Traxler Dominik (AUT)
2
6
6
I
H2H
O
Bildstein Stefan (AUT)
0
1
1
20.06.19
11:00
7. round
Bellotti Riccardo (ITA)
2
6
6
6
I
H2H
O
Boutillier Remi (FRA)
1
7
1
1
20.06.19
11:00
7. round
Erler Alexander (AUT)
2
2
7
6
I
H2H
O
Jaloviec Marek (CZE)
1
6
5
3
20.06.19
11:00
7. round
Pospisil Jaroslav (CZE)
2
7
7
I
H2H
O
Sedletzky Markus (AUT)
0
6
5
20.06.19
11:00
7. round
Aichhorn Jakob (AUT)
2
2
6
7
I
H2H
O
Schranz Bernie (AUT)
1
6
4
5
20.06.19
11:00
7. round
Kirschner Marco (DEU)
2
6
6
I
H2H
O
Thiem Moritz (AUT)
0
3
0
20.06.19
11:00
7. round
Jastraunig Lukas (AUT)
2
6
6
I
H2H
O
Pongratz Maxi (AUT)
0
1
1
15.06.19
11:00
6. round
Kovalik Jozef (SVK)
2
6
6
I
H2H
O
Boehler Dominik (DEU)
0
2
2
15.06.19
11:00
6. round
Bellotti Riccardo (ITA)
2
6
6
I
H2H
O
Sude Jakob (DEU)
0
2
3
15.06.19
11:00
6. round
Matic Nico (DEU)
2
6
6
I
H2H
O
Sedletzky Markus (AUT)
0
1
1
15.06.19
11:00
6. round
Erhart Linus (AUT)
2
6
6
I
H2H
O
Schranz Bernie (AUT)
0
4
4
15.06.19
11:00
6. round
Jastraunig Lukas (AUT)
2
6
6
I
H2H
O
Pfanner Gabriel (AUT)
0
3
3
15.06.19
11:00
6. round
Holzinger Paul (AUT)
2
5
6
6
I
H2H
O
Bildstein Stefan (AUT)
1
7
4
1
15.06.19
11:00
6. round
Haider-Maurer Mario (AUT)
2
6
6
I
H2H
O
Erler Alexander (AUT)
0
1
1
15.06.19
11:00
6. round
Kopriva Vit (CZE)
2
6
6
I
H2H
O
Mrsic Luka (AUT)
0
2
0
15.06.19
11:00
6. round
Pospisil Jaroslav (CZE)
2
6
6
I
H2H
O
Tupy Mario (AUT)
0
1
1
15.06.19
11:00
6. round
Aichhorn Jakob (AUT)
2
6
6
I
H2H
O
Frank Michael (AUT)
0
4
1
15.06.19
11:00
6. round
Emesz Benedikt (AUT)
2
6
6
I
H2H
O
Gamauf Patrick (AUT)
0
4
3
15.06.19
11:00
6. round
Kirschner Marco (DEU)
2
6
6
I
H2H
O
Froeschl Rainer (AUT)
0
0
2
15.06.19
11:00
6. round
Lopez-Perez Enrique (ESP)
2
2
6
6
I
H2H
O
Haim Matthias (AUT)
1
6
2
4
15.06.19
11:00
6. round
Ollert Lukas (DEU)
2
6
2
6
I
H2H
O
Pichler David (AUT)
1
3
6
2
15.06.19
11:00
6. round
Fleischmann Johannes (DEU)
2
6
6
I
H2H
O
Schroll Philipp (AUT)
0
3
4
15.06.19
11:00
6. round
Zimmermann Marcel (DEU)
2
6
6
I
H2H
O
Traxler Simon (AUT)
0
2
4
15.06.19
11:00
6. round
Traxler Dominik (AUT)
2
6
7
I
H2H
O
Gruber Adrian (AUT)
0
2
5
15.06.19
11:00
6. round
Schubert Julian (AUT)
2
6
6
I
H2H
O
Schneiderbauer Martin (AUT)
0
4
4
10.06.19
11:00
5. round
Lopez-Perez Enrique (ESP)
(166)
2
6
6
I
H2H
O
Haider-Maurer Andreas (AUT)
(435)
0
0
2
10.06.19
11:00
5. round
Pichler David (AUT)
(670)
2
6
2
6
I
H2H
O
Mrsic Luka (AUT)
1
0
6
0
10.06.19
11:00
5. round
Cervenak Pavol (SVK)
(1715)
2
6
7
I
H2H
O
Egger Markus (AUT)
(1621)
0
3
5
10.06.19
11:00
5. round
Tupy Mario (AUT)
(1690)
2
7
7
I
H2H
O
Traxler Simon (AUT)
0
5
5
10.06.19
11:00
5. round
Traxler Dominik (AUT)
2
6
6
I
H2H
O
Frank Michael (AUT)
0
2
2
10.06.19
11:00
5. round
Schneiderbauer Martin (AUT)
2
6
6
I
H2H
O
Maier Thiemo (AUT)
(1329)
0
2
4
10.06.19
11:00
5. round
Hampel Lenny (AUT)
(630)
2
4
7
6
I
H2H
O
Miedler Lucas (AUT)
(238)
1
6
6
2
10.06.19
11:00
5. round
Diarra Gibril (AUT)
(1058)
2
6
7
I
H2H
O
Sieber Marc (DEU)
(492)
0
2
6
10.06.19
11:00
5. round
Weissborn Tristan-Samuel (AUT)
(1220)
2
6
6
I
H2H
O
Brunner Pascal (AUT)
(944)
0
4
4
10.06.19
11:00
5. round
Picco Francesco (ITA)
(1538)
2
6
6
I
H2H
O
Margaroli Luca (CHE)
(1532)
0
3
3
10.06.19
11:00
5. round
Trubrig Christian (AUT)
(1691)
2
6
7
I
H2H
O
Lang Philipp (AUT)
(1686)
0
3
5
10.06.19
11:00
5. round
Rath Marc (AUT)
(1893)
2
7
3
7
I
H2H
O
Andrejic Marko (AUT)
1
6
6
6
10.06.19
11:00
5. round
Mayer Florian (DEU)
(256)
2
6
6
I
H2H
O
Boehler Dominik (DEU)
(479)
0
3
4
10.06.19
11:00
5. round
Beck Andreas (DEU)
(1283)
2
6
5
6
I
H2H
O
Sude Jakob (DEU)
(983)
1
4
7
4
10.06.19
11:00
5. round
Fischer Martin (AUT)
(1005)
2
6
1
6
I
H2H
O
Rehacek Marek (CZE)
(1730)
1
3
6
4
10.06.19
11:00
5. round
Mirnegg Marco (AUT)
(1019)
2
6
7
I
H2H
O
Erhart Linus (AUT)
0
1
6
10.06.19
11:00
5. round
Ager Johannes (AUT)
(1085)
2
6
6
I
H2H
O
Pfanner Gabriel (AUT)
0
2
4
10.06.19
11:00
5. round
Egger Markus (AUT)
(1621)
2
6
6
I
H2H
O
Bildstein Stefan (AUT)
0
2
3
10.06.19
11:00
5. round
Balazs Attila (HUN)
(222)
2
6
7
I
H2H
O
Haim Matthias (AUT)
(602)
0
2
6
10.06.19
11:00
5. round
Haider-Maurer Andreas (AUT)
(435)
2
7
1
6
I
H2H
O
Veldheer Mick (NLD)
(972)
1
6
6
4
10.06.19
11:00
5. round
Statzberger Thomas (AUT)
(511)
2
6
6
I
H2H
O
Kopp Sandro (AUT)
(1450)
0
3
4
10.06.19
11:00
5. round
Nagy Peter (HUN)
(551)
2
6
6
I
H2H
O
Gruber Adrian (AUT)
0
1
0
10.06.19
11:00
5. round
Madarasz Gergely (HUN)
(1358)
2
6
6
I
H2H
O
Schubert Julian (AUT)
0
3
3
10.06.19
11:00
5. round
Weidinger Dominic (AUT)
(1954)
2
6
6
I
H2H
O
Tomas Aleksandar (AUT)
0
2
0
08.06.19
11:00
4. round
Safwat Mohamed (EGY)
2
6
7
I
H2H
O
Safranek Vaclav (CZE)
0
4
5
08.06.19
11:00
4. round
Bellotti Riccardo (ITA)
2
6
6
I
H2H
O
Hampel Lenny (AUT)
0
1
0
08.06.19
11:00
4. round
Diarra Gibril (AUT)
2
6
6
I
H2H
O
Sedletzky Markus (AUT)
0
2
3
08.06.19
11:00
4. round
Thiem Moritz (AUT)
2
4
6
6
I
H2H
O
Weissborn Tristan-Samuel (AUT)
1
6
4
3
08.06.19
11:00
4. round
Jastraunig Lukas (AUT)
2
6
6
I
H2H
O
Margaroli Luca (CHE)
0
4
0
08.06.19
11:00
4. round
Trubrig Christian (AUT)
2
6
6
I
H2H
O
Holzinger Paul (AUT)
0
3
2
08.06.19
11:00
4. round
Novak Dennis (AUT)
2
6
2
6
I
H2H
O
Lopez-Perez Enrique (ESP)
1
4
6
3
08.06.19
11:00
4. round
Miedler Lucas (AUT)
2
7
6
I
H2H
O
Rinderknech Arthur (FRA)
0
6
3
08.06.19
11:00
4. round
Melzer Jurgen (AUT)
2
6
6
I
H2H
O
Pichler David (AUT)
0
2
4
08.06.19
11:00
4. round
Cervenak Pavol (SVK)
2
6
6
I
H2H
O
Sieber Marc (DEU)
0
4
3
08.06.19
11:00
4. round
Brunner Pascal (AUT)
2
6
6
I
H2H
O
Traxler Simon (AUT)
0
3
2
08.06.19
11:00
4. round
Lang Philipp (AUT)
2
7
6
I
H2H
O
Traxler Dominik (AUT)
0
6
3
08.06.19
11:00
4. round
Boutillier Remi (FRA)
2
7
2
6
I
H2H
O
Boehler Dominik (DEU)
1
5
6
2
08.06.19
11:00
4. round
Sude Jakob (DEU)
2
6
6
I
H2H
O
Erler Alexander (AUT)
0
4
4
08.06.19
11:00
4. round
Kopriva Vit (CZE)
2
6
6
I
H2H
O
Rehacek Marek (CZE)
0
1
4
08.06.19
11:00
4. round
Pospisil Jaroslav (CZE)
2
6
6
I
H2H
O
Erhart Linus (AUT)
0
1
2
08.06.19
11:00
4. round
Aichhorn Jakob (AUT)
2
6
6
I
H2H
O
Pfanner Gabriel (AUT)
0
1
3
08.06.19
11:00
4. round
Emesz Benedikt (AUT)
2
6
6
I
H2H
O
Bildstein Stefan (AUT)
0
1
3
08.06.19
11:00
4. round
Heller Peter (DEU)
2
6
3
6
I
H2H
O
Haim Matthias (AUT)
1
2
6
3
08.06.19
11:00
4. round
Beck Andreas (DEU)
2
7
6
I
H2H
O
Veldheer Mick (NLD)
0
6
4
08.06.19
11:00
4. round
Zimmermann Marcel (DEU)
2
6
6
I
H2H
O
Oswald Philipp (AUT)
0
2
1
08.06.19
11:00
4. round
Mirnegg Marco (AUT)
2
6
6
I
H2H
O
Gruber Adrian (AUT)
0
1
0
08.06.19
11:00
4. round
Ager Johannes (AUT)
2
6
6
I
H2H
O
Schubert Julian (AUT)
0
3
3
08.06.19
11:00
4. round
Egger Markus (AUT)
2
6
6
I
H2H
O
Tomas Aleksandar (AUT)
0
1
1
01.06.19
11:00
3. round
Novak Dennis (AUT)
(113)
2
6
6
I
H2H
O
Mrsic Luka (AUT)
0
0
2
01.06.19
11:00
3. round
Miedler Lucas (AUT)
(238)
2
6
6
I
H2H
O
Eger Daniel (AUT)
(2076)
0
2
3
01.06.19
11:00
3. round
Sieber Marc (DEU)
(492)
2
6
6
I
H2H
O
Tupy Mario (AUT)
(1690)
0
0
0
01.06.19
11:00
3. round
Brunner Pascal (AUT)
(944)
2
6
6
I
H2H
O
Frank Michael (AUT)
0
2
0
01.06.19
11:00
3. round
Meigel Marc (DEU)
(1730)
2
6
6
I
H2H
O
Maier Thiemo (AUT)
(1329)
0
4
1
01.06.19
11:00
3. round
Gamauf Patrick (AUT)
(1708)
2
6
1
7
I
H2H
O
Rath Marc (AUT)
(1893)
1
1
6
6
01.06.19
11:00
3. round
Kovalik Jozef (SVK)
(132)
2
6
5
6
I
H2H
O
Rinderknech Arthur (FRA)
(386)
1
4
7
2
01.06.19
11:00
3. round
Bellotti Riccardo (ITA)
(474)
2
7
4
6
I
H2H
O
Torebko Peter (DEU)
(534)
1
5
6
3
01.06.19
11:00
3. round
Pichler David (AUT)
(670)
2
6
6
I
H2H
O
Sedletzky Markus (AUT)
(1780)
0
2
4
01.06.19
11:00
3. round
Traxler Simon (AUT)
2
6
6
6
I
H2H
O
Schranz Bernie (AUT)
1
7
2
1
01.06.19
11:00
3. round
Hejhal Dominic (AUT)
2
7
6
6
I
H2H
O
Thiem Moritz (AUT)
(1415)
1
5
7
4
01.06.19
11:00
3. round
Jastraunig Lukas (AUT)
(1639)
2
6
6
I
H2H
O
Traxler Dominik (AUT)
0
1
1
01.06.19
11:00
3. round
Balazs Attila (HUN)
(222)
2
6
3
6
I
H2H
O
Boehler Dominik (DEU)
(479)
1
4
6
3
01.06.19
11:00
3. round
Haider-Maurer Andreas (AUT)
(435)
2
6
3
7
I
H2H
O
Sude Jakob (DEU)
(983)
1
3
6
5
01.06.19
11:00
3. round
Matic Nico (DEU)
(1503)
2
6
6
I
H2H
O
Statzberger Thomas (AUT)
(511)
0
4
2
01.06.19
11:00
3. round
Szintai David (HUN)
(1254)
2
7
6
I
H2H
O
Erhart Linus (AUT)
0
5
4
01.06.19
11:00
3. round
Weidinger Dominic (AUT)
(1954)
2
7
6
I
H2H
O
Pfanner Gabriel (AUT)
0
6
2
01.06.19
11:00
3. round
Aigner Dominik (AUT)
2
6
6
I
H2H
O
Bildstein Stefan (AUT)
0
2
2
01.06.19
11:00
3. round
Rola Blaz (SVN)
(183)
2
6
6
I
H2H
O
Rosol Lukas (CZE)
(149)
0
3
4
01.06.19
11:00
3. round
Ignatik Uladzimir (BLR)
(264)
2
6
6
7
I
H2H
O
Erler Alexander (AUT)
(606)
1
2
7
6
01.06.19
11:00
3. round
Mayer Florian (DEU)
(256)
2
6
6
I
H2H
O
Pospisil Jaroslav (CZE)
(561)
0
4
4
01.06.19
11:00
3. round
Prechtel Sebastian (DEU)
(867)
2
7
7
I
H2H
O
Fischer Martin (AUT)
(1005)
0
5
6
01.06.19
11:00
3. round
Oswald Philipp (AUT)
(978)
2
6
6
I
H2H
O
Aichhorn Jakob (AUT)
(1344)
0
4
3
01.06.19
11:00
3. round
Ager Johannes (AUT)
(1085)
2
4
6
6
I
H2H
O
Emesz Benedikt (AUT)
1
6
4
2
30.05.19
11:00
2. round
Rinderknech Arthur (FRA)
2
7
4
6
I
H2H
O
Safwat Mohamed (EGY)
1
5
6
3
30.05.19
11:00
2. round
Torebko Peter (DEU)
2
6
6
I
H2H
O
Hampel Lenny (AUT)
0
4
2
30.05.19
11:00
2. round
Pichler David (AUT)
2
6
6
I
H2H
O
Diarra Gibril (AUT)
0
3
4
30.05.19
11:00
2. round
Weissborn Tristan-Samuel (AUT)
2
6
6
I
H2H
O
Traxler Simon (AUT)
0
3
3
30.05.19
11:00
2. round
Trubrig Christian (AUT)
2
6
4
6
I
H2H
O
Hejhal Dominic (AUT)
1
2
6
2
30.05.19
11:00
2. round
Traxler Dominik (AUT)
2
7
6
I
H2H
O
Andrejic Marko (AUT)
0
5
3
30.05.19
11:00
2. round
Bellotti Riccardo (ITA)
2
6
6
I
H2H
O
Mrsic Luka (AUT)
0
2
2
30.05.19
11:00
2. round
Portaluri Giorgio (ITA)
2
2
7
6
I
H2H
O
Eger Daniel (AUT)
1
6
6
3
30.05.19
11:00
2. round
Sedletzky Markus (AUT)
2
4
6
6
I
H2H
O
Tupy Mario (AUT)
1
6
1
2
30.05.19
11:00
2. round
Thiem Moritz (AUT)
2
6
6
I
H2H
O
Frank Michael (AUT)
0
3
3
30.05.19
11:00
2. round
Jastraunig Lukas (AUT)
2
6
6
I
H2H
O
Maier Thiemo (AUT)
0
4
1
30.05.19
11:00
2. round
Holzinger Paul (AUT)
2
6
6
I
H2H
O
Froeschl Rainer (AUT)
0
1
2
30.05.19
11:00
2. round
Rola Blaz (SVN)
2
6
3
6
I
H2H
O
Balazs Attila (HUN)
1
1
6
3
30.05.19
11:00
2. round
Haider-Maurer Andreas (AUT)
2
6
2
6
I
H2H
O
Ignatik Uladzimir (BLR)
1
4
6
3
30.05.19
11:00
2. round
Mayer Florian (DEU)
2
6
6
I
H2H
O
Statzberger Thomas (AUT)
0
4
3
30.05.19
11:00
2. round
Fischer Martin (AUT)
2
6
4
7
I
H2H
O
Szintai David (HUN)
1
4
6
6
30.05.19
11:00
2. round
Ager Johannes (AUT)
2
6
6
I
H2H
O
Aigner Dominik (AUT)
0
3
0
30.05.19
11:00
2. round
Egger Markus (AUT)
2
6
6
I
H2H
O
Lipautz Fabian (AUT)
0
2
1
30.05.19
11:00
2. round
Rosol Lukas (CZE)
2
6
7
I
H2H
O
Haim Matthias (AUT)
0
3
5
30.05.19
11:00
2. round
Erler Alexander (AUT)
2
3
6
7
I
H2H
O
Ollert Lukas (DEU)
1
6
1
6
30.05.19
11:00
2. round
Pospisil Jaroslav (CZE)
2
6
7
I
H2H
O
Schroll Philipp (AUT)
0
3
6
30.05.19
11:00
2. round
Kopp Sandro (AUT)
2
6
7
I
H2H
O
Prechtel Sebastian (DEU)
0
4
6
30.05.19
11:00
2. round
Aichhorn Jakob (AUT)
2
6
6
I
H2H
O
Schubert Julian (AUT)
0
4
2
30.05.19
11:00
2. round
Emesz Benedikt (AUT)
2
6
6
I
H2H
O
Tomas Aleksandar (AUT)
0
3
1
25.05.19
11:00
1. round
Bellotti Riccardo (ITA)
2
5
7
6
I
H2H
O
Novak Dennis (AUT)
1
7
5
2
25.05.19
11:00
1. round
Miedler Lucas (AUT)
2
6
6
I
H2H
O
Sedletzky Markus (AUT)
0
4
2
25.05.19
11:00
1. round
Melzer Gerald (AUT)
2
6
6
I
H2H
O
Schranz Bernie (AUT)
0
2
4
25.05.19
11:00
1. round
Sieber Marc (DEU)
2
0
6
6
I
H2H
O
Thiem Moritz (AUT)
1
6
4
1
25.05.19
11:00
1. round
Brunner Pascal (AUT)
2
7
7
I
H2H
O
Jastraunig Lukas (AUT)
0
6
6
25.05.19
11:00
1. round
Picco Francesco (ITA)
2
2
6
6
I
H2H
O
Holzinger Paul (AUT)
1
6
2
4
25.05.19
11:00
1. round
Safwat Mohamed (EGY)
1
6
I
H2H
O
Haider-Maurer Mario (AUT)
0
2
25.05.19
11:00
1. round
Hampel Lenny (AUT)
2
6
3
6
I
H2H
O
Mrsic Luka (AUT)
1
4
6
1
25.05.19
11:00
1. round
Diarra Gibril (AUT)
2
6
6
I
H2H
O
Eger Daniel (AUT)
0
2
4
25.05.19
11:00
1. round
Weissborn Tristan-Samuel (AUT)
2
6
6
I
H2H
O
Wojnar Bartosz (POL)
0
2
3
25.05.19
11:00
1. round
Trubrig Christian (AUT)
2
7
6
I
H2H
O
Maier Thiemo (AUT)
0
5
4
25.05.19
11:00
1. round
Andrejic Marko (AUT)
2
6
7
I
H2H
O
Gamauf Patrick (AUT)
0
4
6
25.05.19
11:00
1. round
Boehler Dominik (DEU)
2
4
6
6
I
H2H
O
Haim Matthias (AUT)
1
6
4
2
25.05.19
11:00
1. round
Veldheer Mick (NLD)
2
6
6
7
I
H2H
O
Masar Juraj (SVK)
1
3
7
6
25.05.19
11:00
1. round
Sude Jakob (DEU)
2
6
7
7
I
H2H
O
Schroll Philipp (AUT)
1
7
6
6
25.05.19
11:00
1. round
Kopp Sandro (AUT)
2
6
6
I
H2H
O
Erhart Linus (AUT)
0
4
2
25.05.19
11:00
1. round
Zimmermann Marcel (DEU)
2
6
6
I
H2H
O
Pfanner Gabriel (AUT)
0
2
2
25.05.19
11:00
1. round
Bildstein Stefan (AUT)
2
7
6
I
H2H
O
Gruber Adrian (AUT)
0
5
3
25.05.19
11:00
1. round
Balazs Attila (HUN)
2
6
6
I
H2H
O
Boutillier Remi (FRA)
0
2
3
25.05.19
11:00
1. round
Piros Zsombor (HUN)
2
6
6
I
H2H
O
Erler Alexander (AUT)
0
2
1
25.05.19
11:00
1. round
Pospisil Jaroslav (CZE)
2
6
6
I
H2H
O
Haider-Maurer Andreas (AUT)
0
3
1
25.05.19
11:00
1. round
Prechtel Sebastian (DEU)
2
6
6
I
H2H
O
Statzberger Thomas (AUT)
0
4
3
25.05.19
11:00
1. round
Szintai David (HUN)
2
7
6
I
H2H
O
Aichhorn Jakob (AUT)
0
6
4
25.05.19
11:00
1. round
Emesz Benedikt (AUT)
2
2
7
6
I
H2H
O
Aigner Dominik (AUT)
1
6
6
1
© COPYRIGHT TennisPrediction.com |
General conditions
|
Links
|
Lost password
|
Site map
|
Contact