prihlásiť | registrovať PARTNERI: 1x2tip.com | Tenis live | Live výsledky
Obidos III 2018 / Portugal, tvrdý , ATP Obidos III 2018 Tenis live kvalifikácia |
|||||||||||
28.05.18 11:40 |
osemfinale | Ochsner Svenja (CHE) (1059) | 54.33% | 2 | 6 | 6 | 1.73 | I H2H O | |||
Shalimova Ekaterina (RUS) (1218) | 45.67% | 0 | 3 | 4 | 1.87 | ||||||
28.05.18 11:40 |
osemfinale | Jorge Francisca (PRT) (708) | 63.13% | 2 | 6 | 3 | 6 | 1.02 | I H2H O | ||
Oliveira Leonor (PRT) | 36.87% | 1 | 1 | 6 | 0 | 9.20 | |||||
28.05.18 13:35 |
osemfinale | Gutierrez Carrasco Maria (ESP) (829) | 58.96% | 2 | 6 | 6 | 1.20 | I H2H O | |||
Sama Sathwika (IND) | 41.04% | 0 | 3 | 2 | 3.90 | ||||||
28.05.18 12:45 |
osemfinale | Klasen Anna (DEU) (1162) | 48.50% | 2 | 6 | 6 | 1.79 | I H2H O | |||
Jain Mahak (IND) (839) | 51.50% | 0 | 3 | 2 | 1.79 | ||||||
28.05.18 14:00 |
osemfinale | Bhunu Valeria (ZWE) (877) | 60.13% | 2 | 6 | 6 | 1.29 | I H2H O | |||
Quiterio Lucia (PRT) (1168) | 39.87% | 0 | 3 | 1 | 3.35 | ||||||
28.05.18 14:40 |
osemfinale | Pelayo Luisa (PRT) | 53.79% | 2 | 6 | 6 | 2.07 | I H2H O | |||
Roth Michelle (DEU) | 46.21% | 0 | 3 | 4 | 1.57 | ||||||
28.05.18 15:25 |
osemfinale | Schmidt Lara (DEU) (1166) | 45.96% | 2 | 6 | 6 | 1.07 | I H2H O | |||
Bertschmann Stephanie (PRT) | 54.04% | 0 | 1 | 1 | 5.51 | ||||||
28.05.18 11:40 |
osemfinale | Kawa Katarzyna (POL) (773) | 51.72% | 2 | 6 | 6 | 1.00 | I H2H O | |||
Kolesnikova Ksenia (RUS) | 48.28% | 0 | 0 | 1 | 14.75 | ||||||
27.05.18 11:30 |
1. kolo | Klasen Anna (DEU) (1162) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Morales Maria Fernanda (SWE) | 0 | 0 | 0 | ||||||||
27.05.18 11:30 |
1. kolo | Bertschmann Stephanie (PRT) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Lanca Sara (PRT) (1051) | 0 | 3 | 1 | ||||||||
27.05.18 11:30 |
1. kolo | Schmidt Lara (DEU) (1166) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Quattrone Chiara (ITA) (1212) | 0 | 3 | 4 | ||||||||
27.05.18 11:30 |
1. kolo | Sama Sathwika (IND) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Fernandes Raquel (PRT) | 0 | 1 | 1 | ||||||||
27.05.18 11:30 |
1. kolo | Shalimova Ekaterina (RUS) (1218) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Neto Sara (PRT) | 0 | 0 | 3 | ||||||||
26.05.18 11:30 |
1. kolo | Ochsner Svenja (CHE) (1059) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Baptista Joana (PRT) | 0 | 0 | 1 | ||||||||
26.05.18 11:30 |
1. kolo | Pelayo Luisa (PRT) | 2 | 4 | 6 | 6 | I H2H O | ||||
Williford Kelly (DOM) (1110) | 1 | 6 | 4 | 4 | |||||||
26.05.18 11:30 |
1. kolo | Roth Michelle (DEU) | 1 | 6 | 4 | I H2H O | |||||
Brunnemann Lisa-Marie (DEU) (882) | 0 | 3 | 1 | ||||||||
26.05.18 11:30 |
1. kolo | Quiterio Lucia (PRT) (1168) | 1 | I H2H O | |||||||
Changwereza M J (GBR) | 0 | ||||||||||
26.05.18 11:30 |
1. kolo | Kolesnikova Ksenia (RUS) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Tanqueiro Madalena (PRT) | 0 | 1 | 1 | ||||||||
26.05.18 11:30 |
1. kolo | Oliveira Leonor (PRT) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
De Lucas Yesica (ESP) | 0 | 2 | 1 |