odjava | registracija PARTENERI: 1x2tip.com | Tenis rezultati uživo
Santa Margherita Di Pula (IX) II 2013 / Italy, zemlja , ATP Santa Margherita Di Pula (IX) II 2013 Tenis live fond / nagrada : 10 000 USD |
|||||||||||
29.09.13 10:00 |
finale | Balducci Alice (ITA) [1] (473) | 49.57% | 2 | 6 | 6 | 1.85 | I H2H O | |||
Giovine Claudia (ITA) (674) | 50.43% | 0 | 2 | 4 | 1.77 | ||||||
28.09.13 10:30 |
polu-finale | Giovine Claudia (ITA) (674) | 40.00% | 2 | 6 | 6 | 1.95 | I H2H O | |||
Suvrijn Jade (FRA) [3] (528) | 60.00% | 0 | 3 | 2 | 1.68 | ||||||
28.09.13 10:30 |
polu-finale | Balducci Alice (ITA) [1] (473) | 50.36% | 2 | 6 | 3 | 7 | 1.70 | I H2H O | ||
Paolini Jasmine (ITA) (642) | 49.64% | 1 | 3 | 6 | 6 (3) | 1.93 | |||||
27.09.13 11:30 |
četvrt-finala | Balducci Alice (ITA) [1] (473) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Bona Annalisa (ITA) [8] (691) | 0 | 2 | 4 | ||||||||
27.09.13 10:00 |
četvrt-finala | Paolini Jasmine (ITA) (642) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Schaeder Laura (DEU) [4] (602) | 0 | 1 | 0 | ||||||||
27.09.13 10:00 |
četvrt-finala | Suvrijn Jade (FRA) [3] (528) | 2 | 6 | 4 | 6 | I H2H O | ||||
Lemoine Quirine (NLD) (947) | 1 | 2 | 6 | 1 | |||||||
27.09.13 10:00 |
četvrt-finala | Giovine Claudia (ITA) (674) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Lukacs Vanda (HUN) [7] (671) | 0 | 3 | 4 | ||||||||
26.09.13 10:00 |
osmina-finala | Giovine Claudia (ITA) (674) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Daniels Carolin (DEU) [2] (474) | 0 | 3 | 1 | ||||||||
26.09.13 11:30 |
osmina-finala | Lemoine Quirine (NLD) (947) | 2 | 4 | 6 | 6 | I H2H O | ||||
Pillot Carolina (ITA) [6] (649) | 1 | 6 | 4 | 4 | |||||||
26.09.13 10:00 |
osmina-finala | Paolini Jasmine (ITA) (642) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Van De Graaf Gabriela (NLD) (872) | 0 | 0 | 3 | ||||||||
26.09.13 10:00 |
osmina-finala | Bona Annalisa (ITA) [8] (691) | 2 | 6 | 7 | I H2H O | |||||
Lizarazo Yuliana (COL) (803) | 0 | 3 | 5 | ||||||||
25.09.13 ?? |
osmina-finala | Lukacs Vanda (HUN) [7] (671) | I H2H O | ||||||||
Bastianello Lisa (ITA) [Q] | |||||||||||
25.09.13 ?? |
osmina-finala | Schaeder Laura (DEU) [4] (602) | 2 | 3 | 7 | 6 | I H2H O | ||||
Zmau Michele Alexandra (ITA) [Q] | 1 | 6 | 6 (2) | 3 | |||||||
25.09.13 ?? |
osmina-finala | Suvrijn Jade (FRA) [3] (528) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Torelli Beatrice (ITA) | 0 | 3 | 3 | ||||||||
25.09.13 ?? |
osmina-finala | Lukacs Vanda (HUN) [7] (671) | 2 | 6 | 7 | I H2H O | |||||
Guidetti Giulia (ITA) [Q] | 0 | 2 | 5 | ||||||||
24.09.13 ?? |
osmina-finala | Balducci Alice (ITA) [1] (473) | 2 | 7 | 6 | I H2H O | |||||
Zimmermann Kimberley (BEL) (927) | 0 | 6 (3) | 3 | ||||||||
24.09.13 ?? |
1. kolo | Guidetti Giulia (ITA) [Q] | 2 | 2 | 7 | 7 | I H2H O | ||||
Bastianello Lisa (ITA) [Q] | 1 | 6 | 6 (3) | 5 | |||||||
24.09.13 11:30 |
1. kolo | Van De Graaf Gabriela (NLD) (872) | 2 | 7 | 6 | I H2H O | |||||
Pinto Giorgia (ITA) (1019) | 0 | 5 | 3 | ||||||||
24.09.13 11:30 |
1. kolo | Pillot Carolina (ITA) [6] (649) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Lombardo Beatrice (ITA) (1148) | 0 | 4 | 3 | ||||||||
24.09.13 11:30 |
1. kolo | Balducci Alice (ITA) [1] (473) | 2 | 5 | 6 | 6 | I H2H O | ||||
Brescia Georgia (ITA) (1057) | 1 | 7 | 3 | 4 | |||||||
24.09.13 11:30 |
1. kolo | Zimmermann Kimberley (BEL) (927) | 2 | 7 | 4 | 7 | I H2H O | ||||
Piludu Natasha (ITA) [Q] | 1 | 5 | 6 | 6 (5) | |||||||
24.09.13 ?? |
1. kolo | Lizarazo Yuliana (COL) (803) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Gulbe Laura (LVA) [Q] (1198) | 0 | 3 | 2 | ||||||||
24.09.13 11:30 |
1. kolo | Zmau Michele Alexandra (ITA) [Q] | 2 | 4 | 7 | 7 | I H2H O | ||||
Rubini Stefania (ITA) (887) | 1 | 6 | 5 | 6 (2) | |||||||
24.09.13 11:30 |
1. kolo | Lemoine Quirine (NLD) (947) | 2 | 7 | 6 | I H2H O | |||||
Eccel Sara (ITA) [Q] (1181) | 0 | 6 (7) | 1 | ||||||||
24.09.13 ?? |
1. kolo | Torelli Beatrice (ITA) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Cruciani Deborah (ITA) [Q] | 0 | 1 | 1 | ||||||||
24.09.13 10:00 |
1. kolo | Lukacs Vanda (HUN) [7] (671) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Dall'Osso Marta (ITA) [Q] | 0 | 2 | 3 | ||||||||
23.09.13 ?? |
1. kolo | Bona Annalisa (ITA) [8] (693) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Temin Marie (FRA) (1215) | 0 | 3 | 4 | ||||||||
23.09.13 ?? |
1. kolo | Schaeder Laura (DEU) [4] (602) | 2 | 7 | 7 | I H2H O | |||||
Baranska Agata (POL) (955) | 0 | 6 (2) | 6 (7) | ||||||||
23.09.13 ?? |
1. kolo | Paolini Jasmine (ITA) (702) | 2 | 5 | 6 | 6 | I H2H O | ||||
Konig Pia (AUT) [5] (629) | 1 | 7 | 3 | 3 | |||||||
23.09.13 ?? |
1. kolo | Suvrijn Jade (FRA) [3] (532) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Matteucci Alice (ITA) (1070) | 0 | 2 | 2 | ||||||||
23.09.13 ?? |
1. kolo | Daniels Carolin (DEU) [2] (474) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Stemmer Stefanie (DEU) (886) | 0 | 1 | 1 | ||||||||
23.09.13 ?? |
1. kolo | Giovine Claudia (ITA) (771) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Kochneva Yana (RUS) | 0 | 1 | 1 |