prihlásiť | registrovať PARTNERI: 1x2tip.com | Tenis live | Live výsledky
Ljublana 2010 / Slovenia, antuka , www, LIVE, DRAW, ATP Ljublana 2010 Tenis live kvalifikácia |
|||||||||||
20.09.10 ?? |
štvťfinále | Tveit Erling (NOR) (506) | 2 | 6 | 6 | 6 | I H2H O | ||||
Savic David (SRB) [8] (456) | 1 | 7 | 4 | 3 | |||||||
20.09.10 ?? |
štvťfinále | Bjelica Ivan (SRB) (507) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Marcan Dino (HRV) (904) | 0 | 2 | 3 | ||||||||
20.09.10 ?? |
štvťfinále | Zekic Miljan (SRB) (724) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Zimmermann Marcel (DEU) [2] (353) | 0 | 4 | 4 | ||||||||
20.09.10 ?? |
štvťfinále | Pashanski Boris (SRB) (475) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Cerovic Ivan (HRV) (1083) | 0 | 2 | 4 | ||||||||
19.09.10 ?? |
osemfinale | Cerovic Ivan (HRV) (1083) | 2 | 7 | 7 | I H2H O | |||||
Zopp Jurgen (EST) [1] (312) | 0 | 6 | 6 | ||||||||
19.09.10 ?? |
osemfinale | Pashanski Boris (SRB) (475) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Ternar Tomislav (SVN) (1082) | 0 | 2 | 3 | ||||||||
19.09.10 ?? |
osemfinale | Zimmermann Marcel (DEU) [2] (353) | 1 | 1 | I H2H O | ||||||
Kamitz Gerald (AUT) (834) | 0 | 0 | |||||||||
19.09.10 ?? |
osemfinale | Zekic Miljan (SRB) (724) | 2 | 3 | 7 | 7 | I H2H O | ||||
Sousa Pedro (PRT) [6] (394) | 1 | 6 | 5 | 5 | |||||||
19.09.10 ?? |
osemfinale | Marcan Dino (HRV) (904) | 2 | 6 | 7 | I H2H O | |||||
O'Brien Colin (IRL) (673) | 0 | 0 | 6 | ||||||||
19.09.10 ?? |
osemfinale | Bjelica Ivan (SRB) (507) | 2 | 7 | 6 | I H2H O | |||||
Sieber Marc (DEU) [5] (383) | 0 | 5 | 3 | ||||||||
19.09.10 ?? |
osemfinale | Tveit Erling (NOR) (506) | 2 | 3 | 6 | 7 | I H2H O | ||||
Magg Christian (AUT) (750) | 1 | 6 | 1 | 6 | |||||||
19.09.10 ?? |
osemfinale | Savic David (SRB) [8] (456) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Linzer Michael (AUT) (684) | 0 | 4 | 1 | ||||||||
18.09.10 ?? |
1. kolo | Savic David (SRB) [8] (456) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Sitak Dmitri (RUS) (774) | 0 | 4 | 3 | ||||||||
18.09.10 ?? |
1. kolo | Linzer Michael (AUT) (684) | 2 | 4 | 6 | 6 | I H2H O | ||||
Mlakar Miha (SVN) [WC] (1417) | 1 | 6 | 0 | 2 | |||||||
18.09.10 ?? |
1. kolo | Tveit Erling (NOR) (506) | 2 | 1 | 6 | 6 | I H2H O | ||||
Zibrat Janos (SVN) [WC] | 1 | 6 | 2 | 4 | |||||||
18.09.10 ?? |
1. kolo | Cerovic Ivan (HRV) (1083) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Turk Tadej (SVN) [WC] (1642) | 0 | 4 | 3 | ||||||||
18.09.10 ?? |
1. kolo | Ternar Tomislav (SVN) (1082) | 2 | 6 | 0 | 6 | I H2H O | ||||
Cazes-Carrere Thomas (FRA) (612) | 1 | 2 | 6 | 4 | |||||||
18.09.10 ?? |
1. kolo | Pashanski Boris (SRB) (475) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Lajovic Dusan (SRB) [7] (428) | 0 | 1 | 2 | ||||||||
18.09.10 ?? |
1. kolo | Zimmermann Marcel (DEU) [2] (353) | 2 | 3 | 6 | 6 | I H2H O | ||||
Sancic Antonio (HRV) (841) | 1 | 6 | 4 | 3 | |||||||
18.09.10 ?? |
1. kolo | Kamitz Gerald (AUT) (834) | 2 | 6 | 7 | I H2H O | |||||
Kocevar-Desman Tom (SVN) [WC] (1257) | 0 | 2 | 5 | ||||||||
18.09.10 ?? |
1. kolo | Zekic Miljan (SRB) (724) | 2 | 7 | 6 | I H2H O | |||||
Rath Marc (AUT) (752) | 0 | 6 | 3 | ||||||||
18.09.10 ?? |
1. kolo | Sousa Pedro (PRT) [6] (394) | 1 | 6 | I H2H O | ||||||
Jarc Rok (SVN) [WC] (1517) | 0 | 4 | |||||||||
18.09.10 ?? |
1. kolo | Marcan Dino (HRV) (904) | 2 | 6 | 7 | 6 | I H2H O | ||||
Belyaev Ilya (RUS) [3] (357) | 1 | 7 | 6 | 1 | |||||||
18.09.10 ?? |
1. kolo | O'Brien Colin (IRL) (673) | 2 | 6 | 6 | 6 | I H2H O | ||||
Jurman Matjaz (SVN) [WC] (1572) | 1 | 7 | 0 | 3 | |||||||
18.09.10 ?? |
1. kolo | Bjelica Ivan (SRB) (507) | 2 | 0 | 6 | 6 | I H2H O | ||||
Topic Josko (HRV) (915) | 1 | 6 | 3 | 2 | |||||||
18.09.10 ?? |
1. kolo | Sieber Marc (DEU) [5] (383) | 2 | 6 | 1 | 6 | I H2H O | ||||
Podlipnik-Castillo Hans (CHL) (482) | 1 | 3 | 6 | 3 | |||||||
18.09.10 ?? |
1. kolo | Magg Christian (AUT) (750) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Karanusic Roko (HRV) [4] (369) | 0 | 1 | 3 | ||||||||
18.09.10 ?? |
1. kolo | Zopp Jurgen (EST) [1] (312) | 2 | 7 | 6 | I H2H O | |||||
Draganja Marin (HRV) (1149) | 0 | 5 | 2 |