autentificare | inscriere PARTENERI: Predictii tenis | Tenis live
Bogota (IX) 2010 / Colombia, zgura , www, LIVE, DRAW, ATP Bogota (IX) 2010 Tenis live calificare |
|||||||||||
20.09.10 ?? |
sferturi de finala | Emmrich Martin (DEU) (809) | 1 | 7 | 6 | 4 | I H2H O | ||||
Struvay Eduardo (COL) [4] (375) | 0 | 6 | 7 | 0 | |||||||
20.09.10 ?? |
sferturi de finala | Ribeiro-Neto Eladio (BRA) [3] (368) | 2 | 7 | 7 | I H2H O | |||||
Satschko Alexander (DEU) [7] (528) | 0 | 5 | 5 | ||||||||
20.09.10 ?? |
sferturi de finala | Alvarez Diego (ARG) [6] (495) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Sadecky Alexander (CHE) [2] (360) | 0 | 4 | 4 | ||||||||
20.09.10 ?? |
sferturi de finala | Ferreiro Franco (BRA) (600) | 2 | 6 | 6 | 7 | I H2H O | ||||
Kretschmer Gero (DEU) [1] (344) | 1 | 4 | 6 | 2 | |||||||
19.09.10 ?? |
optimi de finala | Alvarez Diego (ARG) [6] (495) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Rojas Felipe (COL) | 0 | 4 | 0 | ||||||||
19.09.10 ?? |
optimi de finala | Ribeiro-Neto Eladio (BRA) [3] (368) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Lopez Sebastian (COL) (1657) | 0 | 1 | 2 | ||||||||
19.09.10 ?? |
optimi de finala | Satschko Alexander (DEU) [7] (528) | 2 | 7 | 0 | 6 | I H2H O | ||||
Sa Andre (BRA) (624) | 1 | 6 | 6 | 4 | |||||||
19.09.10 ?? |
optimi de finala | Struvay Eduardo (COL) [4] (375) | 2 | 6 | 7 | I H2H O | |||||
Ramirez Juan Pablo (COL) | 0 | 1 | 5 | ||||||||
19.09.10 ?? |
optimi de finala | Emmrich Martin (DEU) (809) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Lopes Tiago (BRA) [5] (462) | 0 | 1 | 3 | ||||||||
19.09.10 ?? |
optimi de finala | Sadecky Alexander (CHE) [2] (360) | 2 | 7 | 6 | I H2H O | |||||
Barrientos Nicolas (COL) (1140) | 0 | 6 | 1 | ||||||||
19.09.10 ?? |
optimi de finala | Ferreiro Franco (BRA) (600) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Zivkovic Dennis (USA) [8] (548) | 0 | 4 | 4 | ||||||||
19.09.10 ?? |
optimi de finala | Kretschmer Gero (DEU) [1] (344) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Ruiz Pedro Pablo (COL) | 0 | 1 | 1 | ||||||||
18.09.10 ?? |
1. runda | Ferreiro Franco (BRA) (600) | 2 | 7 | 6 | I H2H O | |||||
Nunez Eric (USA) (582) | 0 | 6 | 3 | ||||||||
18.09.10 ?? |
1. runda | Barrientos Nicolas (COL) (1140) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Escobar Felipe (COL) | 0 | 2 | 2 | ||||||||
18.09.10 ?? |
1. runda | Rojas Felipe (COL) | 2 | 7 | 7 | I H2H O | |||||
Chavez Cristian (CHL) (1304) | 0 | 5 | 5 | ||||||||
18.09.10 ?? |
1. runda | Lopez Sebastian (COL) (1657) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Mendieta Francisco (COL) | 0 | 2 | 4 | ||||||||
18.09.10 ?? |
1. runda | Sa Andre (BRA) (624) | 2 | 7 | 6 | I H2H O | |||||
Sanchez Sebastian (COL) | 0 | 5 | 0 | ||||||||
18.09.10 ?? |
1. runda | Ramirez Juan Pablo (COL) | 2 | 6 | 6 | I H2H O | |||||
Barnett Sam (USA) | 0 | 0 | 1 | ||||||||
18.09.10 ?? |
1. runda | Emmrich Martin (DEU) (809) | 2 | 7 | 6 | I H2H O | |||||
Trombetta Ty D (USA) (806) | 0 | 5 | 3 | ||||||||
18.09.10 ?? |
1. runda | Ruiz Pedro Pablo (COL) | 2 | 3 | 6 | 6 | I H2H O | ||||
Builes Tomas (COL) | 1 | 6 | 1 | 2 |