odjava | registracija PARTENERI: 1x2tip.com | Tenis rezultati uživo
Kardava Zoziya (1116) / Georgia |
mečevi: 13 pobjede: 6 postotak: 46.2 % |
FAVOURIT vs. AUTSAJDER |
porazi kao favorit: 0 porazi kao autsajder: 6 pobjede kao favorit: 0 pobjede kao autsajder: 4 pouzdanost kao autsajder: 60 % pouzdanost kao favorit: - % |
Kardava Zoziya - zadnji mečevi za odabrano | |||||||||||||
21.02.24 09:40 |
1. kolo | Rame Alice (FRA) [Q] (503) | 2 | 6 | 6 | L | 1.04 | Antalya VII 25 000 USD |
zemlja | I | |||
Kardava Zoziya (GEO) [WC] (1116) | 0 | 0 | 3 | 9.83 | |||||||||
15.02.24 17:40 |
1. kolo | Brancaccio Nuria (ITA) [6] (253) | 2 | 6 | 6 | L | 1.05 | Antalya VI 25 000 USD |
zemlja | I | |||
Kardava Zoziya (GEO) [WC] (1116) | 0 | 0 | 1 | 6.80 | |||||||||
15.01.24 11:45 |
1. kolo | Lovric Pia (SVN) (516) | 2 | 3 | 6 | 6 | L | 1.06 | Antalya II 40 000 USD |
zemlja | I | ||
Kardava Zoziya (GEO) [WC] (1116) | 1 | 6 | 3 | 2 | 7.08 | ||||||||
19.12.23 11:30 |
1. kolo | Barbulescu Bianca Elena (ROU) (1300) | 2 | 7 | 7 | L | 1.33 | Antalya (XII) II 15 000 USD |
zemlja | I | |||
Kardava Zoziya (GEO) [WC] (1116) | 0 | 6 (2) | 5 | 2.93 | |||||||||
10.12.23 ?? |
1. kolo | Gemovic Elena (SRB) (1511) | 2 | 6 | 6 | L | Antalya (XII) I kvalifikacije |
zemlja | I | ||||
Kardava Zoziya (GEO) [WC] (1116) | 0 | 3 | 3 | ||||||||||
23.11.23 09:00 |
osmina-finala | Kardava Zoziya (GEO) [WC] (1116) | 2 | 4 | 7 | 6 | W | 2.07 | Antalya (XI) II 15 000 USD |
zemlja | I | ||
Piestrzynska Ada (POL) [Q] (1302) | 1 | 6 | 5 | 2 | 1.64 | ||||||||
21.11.23 10:40 |
1. kolo | Kardava Zoziya (GEO) [WC] (1116) | 2 | 1 | 6 | 6 | W | 6.63 | Antalya (XI) II 15 000 USD |
zemlja | I | ||
Popa Maria Sara (ROU) [3] (598) | 1 | 6 | 4 | 4 | 1.06 | ||||||||
15.11.23 07:30 |
1. kolo | Balus Irina (SVK) (1188) | 2 | 6 | 6 | L | 1.10 | Antalya (XI) I 15 000 USD |
zemlja | I | |||
Kardava Zoziya (GEO) [Q] (1116) | 0 | 1 | 4 | 5.51 | |||||||||
14.11.23 11:40 |
osmina-finala | Kardava Zoziya (GEO) [WC] (1116) | 2 | 1 | 7 | 10 | W | 2.82 | Antalya (XI) I kvalifikacije |
zemlja | I | ||
Garkusha Eva (RUS) [1] (1065) | 1 | 6 | 5 | 6 | 1.36 | ||||||||
13.11.23 08:00 |
2. kolo | Kardava Zoziya (GEO) [WC] (1116) | 2 | 6 | 6 | W | 3.05 | Antalya (XI) I kvalifikacije |
zemlja | I | |||
Dilek Deniz (TUR) [WC] | 0 | 3 | 4 | 1.30 | |||||||||
12.11.23 08:00 |
1. kolo | Kardava Zoziya (GEO) [WC] (1116) | 2 | 6 | 6 | W | Antalya (XI) I kvalifikacije |
zemlja | I | ||||
Ristic Jelena (AUT) | 0 | 1 | 1 | ||||||||||
06.11.23 11:20 |
2. kolo | Soke Duru (TUR) | 2 | 6 | 6 | L | 1.08 | Antalya (XI) kvalifikacije |
zemlja | I | |||
Kardava Zoziya (GEO) [WC] (1116) | 0 | 3 | 3 | 5.72 | |||||||||
05.11.23 08:00 |
1. kolo | Kardava Zoziya (GEO) [WC] (1116) | 2 | 6 | 6 | W | Antalya (XI) kvalifikacije |
zemlja | I | ||||
Niimi Koharu (JPN) [7] (1345) | 0 | 3 | 0 |